Bermuda seks Üçgeni (Uzun ve Sert)

İnternet kullanımının seyrek oldugu zamanlarda Haydar Dümen amcamızın sayfasında gördüklerimiz ile sitenin cinsellik bölümü kıyasıya kapışır.

İnanılmaz şeyler oluyor burada,herkes 20 cm veya üstü ve ileri derecede iyi sevişiyor.İspatlama çabaları,resmini göndereyime kadar gidiyor.Napıyorsunuz arkadaşlar?

Birkaç başlıkta araştırın öğrenin diye yazılar gördüm o kadar.Gerisi kırmızı rumuzlu gizli kullanıcıların cevaplarına tamah ediyor.

Sordugun sorunun muhatabının kırmızı nickli bir erkek olduğu aklınıza geliyor mu hic?Onun verdiği cevaba agızları sulananlar görüyorum.Farzet cevaplayan bir kız,ne farkeder?

Bu kadar hızlı erekte olmak beyinde ve vucutta hasarlar bırakır arkadaslar haberiniz olsun :)

Yakışıklıyım,20+ santimetre,ispatlarım diye onlarca yazı gördüm burada aklıma takılan tek birşey var;

İspat çabası ile kendine yetinemeyen kendini yetersiz gören biri olduğun gerçeğini ayırabilecek misin?

Diğer bir merak ettiğim ise gerçekten bu yol ile şimdiye kadar elde edebildiğiniz bir tek kişi oldu mu ?

Goy goy yapıp vakit harcamıyorum,sitede takılırken gördüklerimi soruyorum o kadar..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...