Kapat

Böyle bir erkeğe ne denir?

bu yasina kadar bakire kalan bir kizi eline erkek eli dahi deymemis bir kizi yataga atmak iicn binbir kiliga giren erkege ne denir normalmidir?

Güncellemeler:
uç hafta sora 25 oluyorum =)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Oc denir! ¡!

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence dense dense zampara denir.

0|0
    0|0
  • Madem bunu anlayacak kadar zekisin, niye böyleleri ile işin oluyor. Nice yıllara.

0|0
    0|0
  • Şerefsiz denir..kılıktan kılığa gireceğine gitsin damat kılığına girsin senide gelin yapsın ;)

1|1
    0|0
    • hay agzini opiyim :) yanlis anlama

• "Deymemiş" yerine "Değmemiş" yazmak konusunda ayar vermeye çalışıyordur yatakta verecektir o ayarı da :)

0|1
    0|0
    • bir ğ yüzünden soruma cevap alamadim ama :(

• oemli degil.ama gozum yorumunu bekledi ne yalan soylyim.sanaldan cinsellik sence degeri dusururmu?reel yapamiyorsak

• Yok düşürmüyor benim gözümde :) Kusura bakma çok geç cevap verdim. Sanalda daha çıldırtıcı oluyor :)

• Kaç yaştan bahsediyoruz hafız?

0|0
    0|0
  • Bu yaşına kadar derken yaş kaç?

Ayrıca erkek, hormonlarının idaresine girmiş ise yaş kriterini pek dikkate almaz.

0|0
    0|0
    • 25

• konustum.boyle oldugun icin seviyorum zamanla belki istedigimi yaparsin diyor.:/

• Sonucu sana bağlı olan bir durum,buradan bir sonuca varmak doğru olmaz,fakat zorlama oluyorsa ileride zarar vereceği kesin.

• bencede şerfsizlik dansözlük vicdansızlık bir kız gönül rızasıyla olursa olur kandirmaca varsa eğer snnle yatarsa snra yzne ble bkmaz

0|0
    0|0
  • sen yatağa girmek istemiyorsan sana sevgisi ve saygısı kesinlikle yok ondan uzak dur denir

0|0
    0|0
  • Gayet normal, benim de ilgimi çektin :p (şaka)

0|0
    0|0
  • pezo diyorlar

0|0
    0|0
  • Hmm iyimiss masallah ;)

0|0
    0|0
  • ciddi düşünmüyordur

0|0
    0|0
  • Adamın dibi denir.

0|0
    0|0
  • sanalda idare edin şimdilik.. seni çok arzulaması normal olabilir. illa ki her şeyin altında bir kötülük aramak gerekmez. ama senin tercihine de saygı göstermesi gerekir. ısrarla olmaz bu işler...

0|0
    0|0
  • maalesef bilemicem.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• amacı sadece cinsellikse sonrası yoksa kurnazdır o adam

0|1
    0|0
    • peki bunu kız zaten anladıysa ve istedigini vermiyorsa o adam hala kurnaz denilirmi ?

• önemli değil iyiki ''du'' ozaman :)

• :*

• uzak durman lazım ondan kısaca

0|0
    0|0
  • şerefsz denır taze gelr tabı i*ne !

1|1
    0|1
  • Yavsak denir !

1|1
    0|1
Yükleniyor...