Böyle bir erkeğe ne denir?

bu yasina kadar bakire kalan bir kizi eline erkek eli dahi deymemis bir kizi yataga atmak iicn binbir kiliga giren erkege ne denir normalmidir?

Güncellemeler:
uç hafta sora 25 oluyorum =)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Oc denir! ¡!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence dense dense zampara denir.

0|0
    0|0
  • Madem bunu anlayacak kadar zekisin, niye böyleleri ile işin oluyor. Nice yıllara.

0|0
    0|0
  • Şerefsiz denir..kılıktan kılığa gireceğine gitsin damat kılığına girsin senide gelin yapsın ;)

1|1
    0|0
    • hay agzini opiyim :) yanlis anlama

• "Deymemiş" yerine "Değmemiş" yazmak konusunda ayar vermeye çalışıyordur yatakta verecektir o ayarı da :)

0|1
    0|0
    • bir ğ yüzünden soruma cevap alamadim ama :(

• oemli degil.ama gozum yorumunu bekledi ne yalan soylyim.sanaldan cinsellik sence degeri dusururmu?reel yapamiyorsak

• Yok düşürmüyor benim gözümde :) Kusura bakma çok geç cevap verdim. Sanalda daha çıldırtıcı oluyor :)

• Kaç yaştan bahsediyoruz hafız?

0|0
    0|0
  • Bu yaşına kadar derken yaş kaç?

Ayrıca erkek, hormonlarının idaresine girmiş ise yaş kriterini pek dikkate almaz.

0|0
    0|0
    • 25

• konustum.boyle oldugun icin seviyorum zamanla belki istedigimi yaparsin diyor.:/

• Sonucu sana bağlı olan bir durum,buradan bir sonuca varmak doğru olmaz,fakat zorlama oluyorsa ileride zarar vereceği kesin.

• bencede şerfsizlik dansözlük vicdansızlık bir kız gönül rızasıyla olursa olur kandirmaca varsa eğer snnle yatarsa snra yzne ble bkmaz

0|0
    0|0
  • sen yatağa girmek istemiyorsan sana sevgisi ve saygısı kesinlikle yok ondan uzak dur denir

0|0
    0|0
  • Gayet normal, benim de ilgimi çektin :p (şaka)

0|0
    0|0
  • pezo diyorlar

0|0
    0|0
  • Hmm iyimiss masallah ;)

0|0
    0|0
  • ciddi düşünmüyordur

0|0
    0|0
  • Adamın dibi denir.

0|0
    0|0
  • sanalda idare edin şimdilik.. seni çok arzulaması normal olabilir. illa ki her şeyin altında bir kötülük aramak gerekmez. ama senin tercihine de saygı göstermesi gerekir. ısrarla olmaz bu işler...

0|0
    0|0
  • maalesef bilemicem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• amacı sadece cinsellikse sonrası yoksa kurnazdır o adam

0|1
    0|0
    • peki bunu kız zaten anladıysa ve istedigini vermiyorsa o adam hala kurnaz denilirmi ?

• önemli değil iyiki ''du'' ozaman :)

• :*

• uzak durman lazım ondan kısaca

0|0
    0|0
  • şerefsz denır taze gelr tabı i*ne !

1|1
    0|1
  • Yavsak denir !

1|1
    0|1
Yükleniyor...