Bir erkeğe ödül gibiyim ama..

24 yasindayim.fizigim yuzum guzel.nerde nasil davranmam gerektigini bilirim.cok guzel bir bolumde okuyorum.merhametli vicdanli namuslu kimseyle opusmemis.kendini evlenecegi erkege saklayan.zeki caliskan insanlara deger veren anlayisli sabirli iyi kalpli biriyim.bir erkege odul gibiyim ama sevdigim adam bunlari yok sayip ben kullaniyor hissi veriyor.bana zorla cinsellik icin opusmem icin oyunlar yapiyor ayrilmakla tehdit ediyor.baslarda saygiliydi bana ama git gide bana bunlari veremyeceksen ayrilalim diyor santaj ediyor.bazen cok yakinlasiyor evlenmeden olmaz dedigimde sinirleniyor cikip gidiyor.telefonda pis seyler soruyor.kmseyle opusmemis oldugum halde benim onu nasil opecegimi anlatmami istiyor.karisik duygularim su asamada.boyle bir erkek gercekten deger veriyor seviyormudur cok uzuluyorum boyle yapmasi hakkettigim den cok beni siradan biri gibi goruyor hakkettigim degeri gostermiyos sanki yoksa ben mi abartiyorum

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tezgahi actik bekliyoruz.

2|0
    0|2
    • ne demek o

• ozaman sana 1+ veriyorum :)

• Umarım yanlıs anlamamıssındır. teşekkurler.

Erkekler Ne Diyor 21

• benden ıyısını bulursan öp basına koy de gercekten sewse ayrılıkla tehtıt etme cesaretıne gıremez

1|0
    0|1
  • Böyle davranarak sizin ruhunuzu incittiği kesin yazınızdan anlaşıldığı kadarıyla. İkinizde de suç var diyecektim fakat başlarda saygılıydı dediğiniz için onun böyle tercihlerinin olduğunu çıkmadan önce fark etmemiş olabilirsiniz. Fakat çıktığınız kişi sizin böyle şeyleri uygun görmediğinizi bilmiyor muydu? O zaman hiç sevgili olmasaydı.

0|0
    0|1
    • evet cok inciniyorum.uygun gormedigimi bilmimiyor bahsi gecmemisti hic.basta diyordu ama boyle temiz olmam cok guzel falan ama boyle seyleri benim gibi birinden nasil zorla ister aklim almiyor :(

• Herhalde pek cesaret edemiyorsunuz yüzüne karşı söylemeye ya da telefonla konuşmaya, o zaman mesajla bu durumdan hoşlanmadığınızı belirtin. Tercihlerinizde özgürsünüz, kimse sizi istemediğiniz bir şeye zorlayamaz.

• soyledim.hep muhim degil sen degerlisin benim icin dedi ama bunun boyle olmadigini anliyor gibiyim

• Sana bu yaptığın şey doğru geliyorsa devam et kimsenin lafını umursama :) benim fikrimi sorarsan doğru. Tavsiye= bir an önce başka adalara yelken aç.

1|0
    0|1
  • komik olduğunuda ekle

0|0
    1|2
    • niyeymis o suç mu dogru insan olmak ?

• hep ciddi olmak da sıkıcı ama :p

• Belkide sen kendini abartıyorsun dediğin gibi değilsin :)

• herkese hakettiği verilir...

1|1
    0|1
    • cok incitici bir cevap.ben kesinlikle boyle bisey haketmiyorum.senin hayatinda kim var?sende onu hakkettin mi bir dusun

• amin sagol sanada insaAllah

• amin inşAllah

• ayrıl isteklerine göre ilişki yaşıyacak başka birini bul..senin elamnın istekleri bitmez

2|0
    0|1
    • kendisi diyordu ben senden oyle seyler istemem evlenecegim kadin duzgun olmali derdi simdi bitmiyor istekleri kendimi o* hissediyorum

• dile getirdim.anliyorum cok iyi boyle yapman dedi.sonunda dayanamadi sanirim.istedigi kivama gelmedigim icin sinirleniyor herhalde.bitiricem artik sagol yorumun icin

• rica ederim.

• Zorla guzellik ( ! ) olmaz

1|0
    0|1
    • Nolduda eksi yedim anlamis degilim

• hesabin yeni oysaki:)kim acaba bu:) sanirim evet yorumunu begenmemis biri takibe almis seni :)

evet artik birakicam onu degerimi bilen birini bulmak istiyorum artik sende sagol

• Evet hesap yeni ama dobra cevaptan yanayim buda birinin zoruna gitmis :)) nyse eksilesin bakalim :) konusmak istersen ara ara yazarsin. Normal sohbet edenlere kulaklarim acik digerlerinede avcum :)))

• vayyy 4 4 lük bir kız uheuehehu..kanma yalanlara..giderse gitsin :)

0|0
    0|0
  • öyle biriyle berabersen demekki var bir kusurun.Yanlış anlaışmasın.

1|0
    0|1
    • basta oyle degildi evlenecegi kadin olarak goruyordu beni.birden istekleri degisince farkl gozle mi bakiyor anlamadim gitti

• hatun sen sen ol kişiliğiniden ödün verme.sarhoş kafayla yazdırma daha çok kafanı şişirmiyim

• tesekkur ederim sarhos kafayla bile guzel yorum

• herkes hak ettiğini bulur ajan

0|1
    1|2
    • ? ne demek

• ne hakedecem ayrilcam zaten ! ben verdim ! hic sevmedim yorumunu

• 1 ni sen verdin anladık kabak gibi belli 2. yi kim verdi ? neyse iyi akşamlar ödül :D

• Abartmıyorsun böyle düşünmen gayet normal ama iyi yönlerinin yanına bikacta eksilerini koysaydın belki daha farklı bir sorun yatıyodur bunun altında ..

0|0
    0|0
    • iy iyonlerimi saymadim aslinda demek istedigim bir erkegin bir kizdan beklediginin fazlasi bende mevcut anlaminda saydimkendimi ovemk degil amacim.elbette kotu yanlarim var ama bu guzel yanimi begenip sevgili oldu benimle.simdi bu tarz seyler istiyor

• evet demekki :) tskler yorumun icin

• 0|0
    0|0
  • seni kullanmak istiyor işte kendinde demişin hissettiklerin herzaman doğrudur :)

0|0
    0|0
    • evet ama insan yakistiramiyor.degildir diyor istemiyor ama sanirim oyle malesef

• İçinden onunla öpüşmek geçiyor mu ?

0|0
    0|0
    • geciyor ama sevgiliyiz yarin ne olur bilinmez hemen opusemem ki

• öyle.demek istedigim de tamamen bu iste.erkek eli degmemis insana kasar muamelesi yaparmi insan :( cok kotu hissediyorum kendimi cokkk onur kirici

• E artık yapılacak şey belli. Tercih senin istersen git öpüş.

• yazık yaa vallahi..

0|0
    0|0
  • zeki olduğunu söylüyorsun ama ne yapacağını bilmiyorsun öyle mi

0|0
    1|3
    • aslinda biliyorum.ama yorumlari cok merak ediyorum.

• Zeki olmak her sorunun cevabını bilmek midir ?

• alttaki yorumları okumadınmı,okuma yazman yokmu

• Ödül isteyen kim? Sen kendini ne kadar beğenmişsin!

2|0
    1|0
    • ben degil.bana soylenilen yazdimgercek bu.herkes o odulu istiyor demedim bu arada.istemedigin seyi vermeyiz merak etme

• Aman kalsın zaten ödül güzel bir kız değil, huzurdur.

• gizliye benden +1.

• o değilde böyle diyorsun da biz seni bilmiyoruz belkide kendine göre güzelsin :) dışarıdan farklı

1|0
    0|0
    • ben kendime gore degil zaten soylenene gore yazdim buraya.

• o zaman adamın baştan niyeti öyleymiş sen farketmemişsin demekki?

• dogru olabilir.iyiki birsey olmadan ayrilicam ondan.yasadiktan sonra olsaydi kotu olurdu :( insan nasil kiyarki boyle birine :(

• bi öptürürsen devamı kendilinden gelir valla :))

0|0
    0|0
  • link .s.s walla o değilde benımle evlenir misin .s

0|0
    0|1
  • anlattıkların doğruysa Karakteri bozuk birine denk gelmişsin, sonu pek parlak görmüyorum

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklere o odul değilki sevisen kiz ariyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...