Gerçekten yardıma ihtiyacım var

Bakireyim yani öyle olduğumu düşünüyorum çünkü bise yaşamadım cinsel organıma baktığımda içi açık gözükyo foto çeksem bakarak nasıl anlarım bakire olup olmadği lütfen yardımm edin nişanlancam ve sevgilim manyak eğer öyle bişey varsa beni öldürür

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin kollarına bırak kendini de seni öldürsün. Sen de kurtul biz de kurtulalım bence... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• neyin ne oldugunu tam olarak bilmiyorsun. işlişki yaşamışsın girip girmediğinden emin degilsin. foto çekip nette diger fotograflarla karşılaştırabilirsin. aslında kesin emin olmanın yolu doktora gitmendir. bunda utanılacak bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Yav kızım kendinden eminsen sorun yok. Vajinana başka 1 erkek penisini saplamadı ise, sen kendin vajinana 1 şeyler sokmadı isen sorun yok hiç dert etme. Ama şu da var zarın esnekse ilk birleşmenizde kan gelmeyebilir. O zaman doktora gidip bunu ispatlayabilirsin. Rahat ol.:))

0|0
    0|0
    • yok sokmadım tabiki her insan gibi içine girmeden üstünden biraz :S

• gelmedi yok yok kesinlikle kaybetmiyorum sadece biilrsin orta parmakla okşuyorm bastırmadan budur

• Anladım orta parmakla klitorisini okşuyorsun değil mi? Parmağına 1 az da krem sür bence.Ne sıklıkta masturbasyon yaparsın? Yaparken ne düşünürsün? Ne kadar sürede orgazm olursun?

• bakire olup olmadığın ı anlayamazsın .. gazlı bez ile yaklaşık 10 cm açılarak görülebilir ve bunu sen yapamazsın bir başkasıda ancak ve ancak doktor yoksa kaş yapalım derken göz çıkarır zarı yırtarsınız .. kendin bakman imkansız gibi yani ...

0|0
    0|0
    • Doktormu ? Offf utanirim ya nasil bakiyoki biildigin aciyomu

• fotosunu çektim bir tuhaflık hissedip baktım içi acık hani daha önce ilişkiye girilmiş gibi ne saçma ama korkutucu :S

• öyle olur mu ya bilemezsin öyle :)

• Çok yakından ve yüksek pikselli çekimle anlaşılabilir ama en kesin çozüm tıbbı muayenedir

0|0
    0|0
  • Buraya at ayrıntılı biz analiz ederiz =) alt tarafı bir ma resmi ne olacak :)

0|0
    0|0
  • Merhaba, bakire olmama olasiligini neye dayanarak dusundun

0|0
    0|0
    • 1 sene once erkek arkadasim eski yani ayaktayken eliyle ve cinsel organyla zorlamisti ama sıkmistimkendimi kan da gelmedi amaşu ancok ttedirdginm nasil anlarim

• Direk gozle gorerek siz anlayamazsiniz milletin anllattigi biseyler var ama ben inanmiyorum asil bakmaya calisirken zarar verebilirsiniz kan gelmediyse korkmayin bos yere stres yapiyosunuz olaki evlenince de olmazsada dr bile gidebiliriz deyin rahat olun kimisininki kanamiyo bazen hala bakire oluyo o is olsa bile ;)

• Allah akıl fikir versin sana

0|0
    0|0
  • Pardonda madem deli neden nisanlaniyorsun onunla

0|0
    0|0
    • namus konusunda sadece :D

• Hmm o zaman belki senin zar esnek ortasi acik gerdekte kan gelmez ne olucak

• he işte onu düşündüm ben açtım konusunu ole bişe oldugunu bilımyomus inanmadı bana doktora gideriz diyince inandı

• bisi olmazzz kendini uzme bakire olup olmadigini senden baska kimse bilemezz

0|0
    0|0
  • ilişki yaşamadıysan bakiresindir

0|0
    0|0
  • goremezsın doktor bakcak ancak

0|0
    0|0
  • -aaa aşkım penisinin üstünde ben varmış.

+ben değil o dövme. kalkınca adım soyadım yazıyor...adasfsfsfdsfs

0|0
    0|0
  • elini içine ittirmeye çalış , acı hissediyorsan bakiresindir.

0|0
    0|0
  • jinekolog anlayabilir ancak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• a benim cahil evladım, orası açık olmasa adet kanın nasıl akacak hiç düşündün mü? fotoğrafını da çeksen mikroskopla da baksan bir b.k anlamazsın. o yüzden uslu dur ve gerdek geceni bekle. orayı da çok kurcalama.

1|0
    0|0
  • Belkide doğuştan öyledir

0|0
    0|0
  • Ufff ne yaptn sen tatlım ya git doktora evlenmedn önce sonra başına iş alma

0|0
    0|0
Yükleniyor...