Bakir olmayan bir erkekle olmak sorun yaratır mı?

Arkadaşlar kafamı kurcalayan bu soruyu sizle paylaşmak istedim. Bakire olan bir bayan bakir olmayan bir erkekle olmayı başarabilir mi bu ilerki günlerde sorun yaratır mı aynı şekilde erkeklerde karşı cinsi düşünerek cevaplarsa sevinirim.

• Olsa fena olmaz
    17% (2)25% (7)22% (9)Oy Ver
  • Ben nasılsım oda öyle olsun
    50% (6)32% (9)38% (15)Oy Ver
  • Kesinlikle bakir yada bakire olmalı
    17% (2)29% (8)25% (10)Oy Ver
  • Sorun yapar
    16% (2)7% (2)10% (4)Oy Ver
  • Kabul edemem
    0% (0)7% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan insan olup yalın olmaktır bakir ya da bakirelikle yaşamıyoruz bir ömür boyu.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• bekaret sorunu eğer kafaları kurcalıyorsa sorun yaratmış demektir bile. ama genelde erkeğin bakir olması çok da önemsenmez. ama en güzeli iki tarafın da tecrübesiz olması. böyle olursa her şey adım adım olup öğrenerek ilerlerler ve heyecanları bitmez.

3|1
    0|0
  • Bence iki tarafın da bir şeyler yaşamamış olması iyi olabilir. Şimdi insanlar her şeyi evlenmeden yaşıyor, sonra da evlilik sorumluluğu altına girmek istemiyorlar. Uzunca bir süre karı-koca hayatı yaşayıp sonra sırf çocuk sahibi olmak için evlenen insanlar oluyor, onlar da birbirlerinden çabuk sıkılabiliyorlar. Tabi mutlu olanlar da var, genelleme yapmamak lazım.

2|0
    0|0
  • Bak bu durum da hiç bir sorun yaşanmaz ama tam tersi olursa bakir bir erkek ve bakire olmayan bir kadın olursa işte orada o ilişki biter.

1|2
    0|1
  • bence yaratır sonuçta erkek tecrübeli oluyor fakat önceden karşısına (argo bir tabir olacak ama) yatakta senden daha iyi biri çıkabilir ve senin terübesizliğin erkeği mutsuz edebilir ve bunun sonucunda erkek mutsuz olabilir ve buda senin mutsuzluğun anlamına gelebilir. Bence her iki tarafta bakire olursa daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Hoş geldin polyannam. Geçmiş olsun tekrar.

Soruya gelince. Kız bunu sorun etmiyorsa sorun yok bence. Enazından bi tarafın biraz tecrübeli olması daha iyi.

Ama her iki tarafın bakir/bakire olması elbette daha güzel.

1|0
    0|0
    • teşkkr ederim arkdaşım :)) o soruyu paylaşcam aklımda unuttum sanma

Erkeğin tecrübeli olması tabiki iyi ama bu kıskançlıl yaratıyor düşünsene paylaşıcak hiçbir ilk yok zoruna gider insanın

• Sende öyle meleğim, ilham kaynağım :))

• Bakir/Bakire olmak sonucta bir zar veya bir fiziksel yakinlasmadan baska o kisi hakkinda ciddi bir fikir/görüs de ortaya koyurur. Zamaninda cinsellik yasamis bir erkek yeni sevgilisi de ona cinsellik sunarsa " yok ben almayim bacim " demez. Aksine zaman gectikce sevgilisi onunla cinsellik istemse bile öncesinde tadini almis erkek sabırsızlıkla beklemeye devam edecektir. (Bknz -> Alismis kudurmustan beterdir.) Her seyin cözüldügünü farzettim; tecrübeliyle tecrübesiz yine anlasamaz.. Tekrar tekrar söylüyorum, herkes kendine uygun olani bulmali, bulabilmeli...

0|0
    0|0
  • kesinlikle ikiside bakir olmalı

kadınlarla erkekler esit ise her konuda öyle olmalı

hos ben kadınların daha üstün oldugunu düşünenlerdenim ama neise :)

2|0
    0|1
    • peki hakimiyet konusundaki düsünceleriniz?

• sorun yaratmaz bazıları işini bilen sever, bazıları tecrübe ederek birlikte ögrenelim diyeni ister.

1|0
    0|0
    • insandan insana değişir diyorsunn peki

• tavsiyem aileden ne gördüyse insan o şekilde davranış göstermeli , önemsiyolarsa önemsenmeli yoksa üstünde pek durulmamalı

• peki teşkkür ediyorum :)

• hayır. iki tarafında bakir olması daha iyidir. keşfedecek çok şeyleriniz olacak.

2|1
    0|0
    • evet başlarda aşk olsada ilerki günlerde sorun olucagını düşünüyorum

• sorun olmaz. hem iki tarafta herşeyin en temizini yaşamış olur

• benim düşünceme göre bir hayat kadınının bakir bir erkek isteme hakkı ne kadarsa, bakire bir kızın da isteme hakkı aynıdır.

yani istemenin bir sınırı yok, herkes istediğini isteyebilir

burda asıl önemli olan gerçekten o istekler sizin istekleriniz mi? yoksa ben böyleyim o da böyle olsun düz mantığı mı?

0|1
    1|0
  • Hayatın kime ne getireceği ve ne yaşatacağı belli olmuyor.Ama karşılıklı bir seyler yaşanarak birbirlerinin ilki olması daha güzel olur.şıkkım c.

1|0
    0|0
    • evet bende aynı fikirdeyim karşılıklı yaşanan ilklerin daha güzel olucagını düşünüyorum

• zorlanırlar ama çözerler. büyütülecek bir şey değil.

1|0
    0|0
    • diyorsunn pekii teşekkür ederim

• zaten kız veya erkek bir şekilde p*rno seyretmişse ve birbirlerine karşı açık insanlar ise, emin ol, sanki bu işi 40 yıldır yapıyorlar gibi bir durum ortaya çıkar.

• evet bu konuda haklısınn

• kendım gıbı bırını ısterım ben nasıl sabretmıssem aynısını ıstemeye hakkım var

1|2
    0|0
  • ya bence sorun olmamalı erkek yaşadıysa bişiler eşi olcak kişi zamanla ister istemez daha kaliteli birliktelik yaşar kocasıyla..duygusal bağ da önemli sadece ilişki yönü değil..

1|0
    0|0
  • sorun teşkil edeceğini sanmıyorum, iki kişi birlikteyken herşey kendiliğinden gelişir hatta belki iyi bile olabilir, olumlu etkisi olur derim.

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • yaratmaz kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bu biraz kafa yapısına bağlı birşey.Yani bazıları bakir olmayan erkeği kabul etmez,i bazıları ise bakire olmayan kadınları kabul etmez

0|0
    0|0
  • birinin ilişkiye başlarken ki amaçı neyse onsa göre yorumlamak lazım olur bunu..kimisine göre sorun olur kimisine göre olmaz..

0|0
    0|0
  • bana göre yaşatır diye düşünüyorum.genel olmasakta istisna durumlar cıkabiliyor.o duygular eş e özel olmalı ve öncesinde yaşanmıs ise de beraberligin ileriki dönemlerin de aynı sorusal olabilir.

0|0
    0|0
  • :) bak bak... dalga geceyım mı?

0|0
    0|0
  • yaratmaz

0|0
    0|0
  • Sorun yaratabılır

0|0
    0|0
  • Hiçbir sorun yaşayacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yaratmaz

0|0
    0|0
  • Kız bakire olması gerekli yoksa sorun olur.

0|0
    0|0
  • Soru işaretleri çok anlaşılan kafanın içinde...

0|0
    0|0
  • ileride sorun yaratır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sıfır varken ikinci el alma derim ama tecrübe isterim diyorsanda olur tercih meselesi

1|1
    1|1
    • sıfırr :)) hep bu erkeklerin derdi yaa,nasıl bir duygu olduklarını onlarca düşünsünler bakalım

• Ben nasılsım oda öyle olsun.

1|1
    0|0
  • Evet sorun yapar..

1|1
    0|0
    • ne gibi bir sorun muş bu ?

• deniss katılıyorum sana hatta en iyi cevap bile olabilirsin ben nasıl temiz çıkıyorsam karşısına oda öyle olmalı.

• Ayen canim.. Cunki inandigim bir mantik var: ben bu dunyaya nasipse onun icin geldim, bu bedennin bu anlamda varliginin anlam o. Bu sabrin sebebi.. Elbetteki karsimdakide boyle dusunmuss bu hassasiyette biri olsun..

• Evliliği hayatı paylaşma olarak gören çiftlerde sorun olmaz.

Ama evliliği bacak arası olarak gören cahil çiftlerde sorun olabilir..

0|0
    0|0
  • Zaten çoğu erkek bakir değil yani, görüldüğü gibi sorun yaratmıyor.

1|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • bişey olmaz...

0|0
    0|0
  • Ben nasılsım oda öyle olsun

0|0
    0|0
  • Olsa fena olmaz

0|0
    0|0
  • kız evlenmeden olmaz derse erkek başka birini bulur. bir süre sonra da ayrılırlar.

1|0
    0|1
    • evet bunu çok duyar oldum.Tabi herkesin düşünce tarzı farklı öyle düşünüyorsa başından söylemekte yarar var her iki taraf böylelikle zamn calmamış olur

Yükleniyor...