Az mastürbasyonun zararı var mıdır?

daha önceleri 18 yaşıma kadar günde 1-2 arası yapıyordum. Erken boşalma sorunu başladığından ilk haftada 2 ye düşürdüm şimdi 2 haftada 1, dayanabildiğim kadar dayanıyorum. Bi de sevgilimin yanına gitmeden önce yapıyorum. Sizce bi zararı olur mu? Penisin küçük kalır demeyin 20-21 cm ..

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• erkekler çoğu zaman ölene dek rahatlıkla ereksiyon olabileceklerini düşünürler ama bu büyük bir yanılgıdan ibarettir. sağlıklı yaşamayan(sigara,alkol vs), ve geçmişte sık sık mastürbasyon yapan erkekler 30 dan sonra ereksiyon problemi yaşamaya başlarlar.

giderilebilir bir sorun mudur? kısmen evet.

cinsel birliktelik aralıklarını daha uzun tutup az ve kaliteli ilişki yaşamaya çalışın.

hem sadece seks için de ilişki bitmemiş olur.

haa amacın sadece seks ise sevgi,gelecek planları vs yoksa o zaman durman bile hata...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ne demişler çoğu zarar azı karar...

0|0
    0|0
  • zarari 30 da sonra göreceksin performansin azalacak

sertlesme problemi yani

0|0
    0|0
    • ama böylede olur olmaz yerde sertleşiyo :( aklımda sürekli bi seks oluyor :(

• sen zarını görüyorsan neden olsun.

0|0
    1|1
  • az masturbasyon ne ya ahaha çorbacıda sipariş veriyo sanki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok yapanlar ileride ereksiyon sorunu yaşar diyenlerin mantıklı açıklamalarını çok merak ediyorum bana gerçekten çok komik geldi...

sonuçta bu hormonlarla ilgili bir durum

vücut 18 yaşında 10 birim üretiyorsa

30 yaşında 7-8 birim üretmesi gayet doğaldır

tam tersine cok az masturbasyon yapan 18 yasında birinin büyük ihtimal hormon üretimi düşüktür

30 yaşına geldi mi asıl onun cinsel problemleri başlar

işleyen demir ışıldar atasözümüzle sözlerime son veriyorum :)

0|0
    0|0
  • kimseye kulak asma arkadaşım normali haftada en az 2 dir en cok 5 dir. ve 2 den az yaparsan haftada testis toplardamarlarda genişleme meydana gelir ve varikosel denilen rahatsızlık ortaya cıkar. tedavisi cerrahidir. ve her ereksiyon olduğunda boşalmazsan agrıdan ölürsün :) araştırabilirsin...

0|0
    0|0
  • hersey güzelde sonuna ekledıgın boyut hic yakışmamıs ...

not; sonuc ortada devedede boy var ama önde eşşek yürüyor...

0|0
    0|0
    • bazıları bamya kalırsın gibi şeyler saçmalıyo da ondan dedim

• mastürbasyon yaparken tam rahatlıcağın sırada bırak kasıkların kasılsın ama boşalma bunu bir kaç kez tekrarla kasık kasların için ve kendini kontrol etmen için iyi bir egzersiz olur.

0|0
    0|0
  • Zararı olmaz ama rüyalarına zeynolar girebilir :)

0|1
    0|0
    • sert yatakta yatarsam her gece giriyo :)

• Aman kardeşim yapma öyle. Yatak yorgan batacağına haftada 2-3 kez çaresine bakıver :)

• az masturbasyon yapmanın bilinen bir zararı yoktur.

0|0
    0|0
  • fazlası zarar

0|0
    0|0
  • cok yapmanın olurda az yapmanın zararı yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...