Sevdiği halde aldatanlar...

Erkek ya da kadın diye ayırmak istemiyorum arkadaşlar, sevdikleri ve her yönden cinsellik de dahil mutlu oldukları halde insanlar neden eşlerini aldatırlar...

Güncellemeler:
Peki sanal aldatmalar da mı sevgisizlikten ve eksik olan birşeylerden mi sizce yoksa meraktan mı

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• o bakislar degil mi insani fenaliklara surukleyen once guzune carpar guzel bir kiz sonra hafiften bakar sonra suzmeye baslar zamanla insanda normal karsilanir guzel bir kiza bakmak veya yakisikli bir erkege.

sonralari guzellik tarih olur farkli seylere meyleder ve mukayese baslar ve tatminsizlik hissi bas gosterir baska seyleri arzular insan.once masumca birseyler icilir kisiler birbirine cok zaziktir ve karsisindaki kisi partnerinden cok cok ustundur (sadece gecici bir histir) ve sonu yataga kadar gider bu ilk bastaki masum bakislarin.

simdi bazilari vardir kendine hakim olamaz ve zayif karakterlidir bazisi kendini dunyadaki tek kisi gorur (hersey kendinin etrafinda donuyor hisseder), bazisida gercekten kisiligi bozuktur her yol mubah onun icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• aldatmaya nerden baktığın nasıl yorumladığınla değişir bu.

0|0
    0|0
  • bi yerde mutsuzluk var demekki..

0|0
    0|0
  • bu aar bir suçtur sebepsiz yere zevkine maymun iştahına aldatmak genelde sebebi farklılık ve heyecan arayışı içinde olanlar yapar sebepler beldri biraz farklı bir ten farklı bir koku v.s işte

0|0
    0|0
  • millet aldatmayı alışkanlık haline getirmiş , sevenler neden mi aldatır ? sana saygısı yok çünkü I kendini senin yerine koyamaz

0|0
    0|0
  • insanız adı üzre insanada sadakat yakışır,geçen komşum bir bayanla yakalanmış üstelik evli selamı sabahı kestim işim olmaz eşine ihanet eden herkese ihanet eder ihanetin bedelide olmaz.

0|0
    0|0
  • Sadakat ve saygıdan eksik oldukları için

0|0
    0|0
  • seven insan başka arayışlar içinde olmaz...

0|0
    0|0
  • adamın kalbi geniştir. önüne alabildiğine sever ne yani

1|0
    0|0
  • doyumsuzluk...

0|0
    0|0
  • o insanların kişiliğine bağlı bişy o tür şeyleri normal gören birisi sevgilisini her ne kadar severse sevsin yinede yapar..

0|0
    0|0
  • zaten mutlu bir hayatı olsa aldatmaz ya da cinsel hayati iyise buyuk ıhtımalle bunlarda bir sıkıntı oldugu için aldatıyordur

0|0
    0|0
  • Ben de birini seviyorum, ama aldatıyorum.

O benim için ayrı, o çok ayrı bir yerde. Diğerleri de eğlenmek için felan.

Değişiklik maksat.

0|0
    0|0
  • ALLAH' tan korkmadiklari icin. Baska aciklamasi yok.

0|0
    0|0
  • Yeni heyecan aradıkları icin

0|0
    0|0
  • aslında mantıklı düşünüldügünde bu sorucun cevabı şak diye karşımıza cıkar

0|0
    0|0

• anı yaşarlar seks işte önüne geçemessin

0|0
    0|0
  • cünkü artık sevmedikeri icin

0|0
    0|0
  • İnsan oğlu bu her türlü şerefsizliği yapar.

0|0
    0|0
  • hergün baklava yenir mi? askjdklahsd arada farklı tatlılarda yemek lazım ashdklad

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizde buna mutluluk karnini agridir der ninelerimiz.İnanin aldatanlarin hepsi ne kadar kendine has hakli durumlari ortaya koyarsa koysun.belirli bir yasdan sonra elindekinin kiymetini itirdikden sonra bildiklerini soylerler.mutlu olmayi bilen mutlu sayilir.bilmeyene ne fark eder.

0|0
    0|0
  • Sevdiği halde demişsin sevse aldatır mı sevmiyordur demek ki.

0|0
    0|0
  • sevdiğinden emin degil değil ilkini sevseydi ikinci birisi olmazdı bir kalbe iki kalp sığarmı?

1|0
    0|0
  • bir kere aldatmanın sanalı gerçeği olmaz.aldatma, sevginin çizildiği yerde başlıyor.

0|0
    0|0
  • %100 mutlu olsa aldatmaz demek ki eksikliğiniduyduğu bir şeyler var tabii biraz da eğilim meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...