Sevgilim bakire mi öğrenmek istiyorum metod vs var mı?

Sorum kızlara

başlıkta dediğim gibi kızın bakire olup olmadığını nasıl öğrenebilirim. ya açıkçası emin değilim sanırım yalan söyleyebilirler direk sorsam. bir akıl verin bakalım düşüncelerinizi alayım

varmıdır taktikleriniz. bir kıza bu konuda güvenemem biliyorum ama neyse şimdi odadabırı yüksek sesle telefonla konuşuyor dikkatimi veremiyom sanırım meramımı anlattım. bayan arkadaşlardan

hemcinslerini biraz satmasını istiyorum artık :) umutsuzum biraz ama bir kulak verim bakalım sizlere

kızlar

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• anlayamazsın oyle bır yöntem yok.ya güveneceksın gerçekten neolursa olsun herşeye hazırlıklı olucaksın.yada sorucaksın sözünede güvenmıyosan zaten ayrıl gıtsın.

1|1
    0|0
    • anladım arkadasım. cevabın ıcın tsk ederım

• rıcaederım.bende teşekkurederım

Kızlar Ne Diyor 4

• bu tarz şeyleri onla yaşamak istediklerini söyleyerek öğrenebilirsin.Bana sevgilimin yaptığı mesela ben senle beraber olmak istiyorum dedi , seni çok arzuluyorum.Ben tabi bişey diyemedim nasıl yani falan dedim evet dedi olay basıt senı ıstıyorum evlenmeden beraber olalım dedı ben elbettekı reddettım. Sonra 3 gun fılan konusmadm onunla . oda benı olcuyormus meger ben hayatımda kımse ıle olmadım dedım kendımı esıme saklıyorum senle ne olacagımız ne malum gelın ata bınıyor yıne de ya nasıp dıyor dedım.Sevgılım bı kez daha asık oldugunu soyledı bana ;)

Sende bu yontemı kullanabılırsın ;)

0|0
    0|0
    • aklımda boyle bır sey war ve yaptım da ama kız tamam derse ne olcak o zmn da bırakıyorum. karı koca gıbıydık senınle dıyıp

• yalnız o resım ne walla şahan gökbakarın dişi yakarısı geldı aklıma korktum

• bence bir kıza sorup sorulabilecek an kaba en çirkin soru bu olur. yeri gelir de kendisi söylerse söyler, yoksa bunu sormak soruşturmak kadar ayıp bir şey yok.

2|1
    0|0
    • haklısın sorulmaz zaten. sorarsan anlattıgın gıbı bır tepkı olur. ayrıyetern de dgoru cevap verecegının garantısı war mı yok yanı cevap senı tatmın etmıcek dolayısıyla sormak akıllıca degıl. ama baska turlu ogrenemezmıyız

• ne yapacaksın öğrenip. seviyorsan bekaretinin ne önemi var.

• ben bekarete onemsız bakanlardan degılım arkadasım bu da benım tarzım. cok guzel olsun dusuncem yok bana uygun olsun kendını korusun ısterım tabı sadece bakıre olmasınıda kapsamıyor bence bekaret bakıre olup ne haltlar yıyorlar kızlar sozum meclısten dısarı tabı. hanı boyle kız kaldımı o da tartısılır yanı o kadar medenı degılım bıraz gerı kafalı dıyebılırsın arkadasaım

• Guvenmiyorsan ne diye sevgilin anasini satayim?

2|0
    0|0
    • arkadasım bu devırde kıme nasıl guvenecen. kımın ne oldugunun bellı olmadıgını ogrencek kadar yasadım ben. benım ıcın bekaret onemlı, bekarete deger vermeyenlerden degılım ben. sadece fıkırlerını almak ıstedım bayan arkadasların

• dardacıksa zor zoruna giriosa bakiredir

0|0
    0|0
    • işte mesele denemeden ogrenmek arkadasım eger evlenmeden bana bu derece yaklasırsa o ıs evlılıge gıtmez bana karsı kendını koruyamadı derım daha oncekı sevgılılerıyle neler yasamıstr kımbılır derım bu konuda yumusak derım. kı kızın en buyuk olayıdır kendını koruması. evlendıkten sonra olursada ıs ıcten gecmıs ona karım demıssem bıtmıstr artık kabul etmen gerekır. yanı boyle bır durum ama tsk ederım yorumun ıcın

Erkekler Ne Diyor 2

• tek yol sevişmek kardeşim. spontane sevişmek...

0|0
    0|0
    • işte o oldumu dostum kızın kıymetı kalmıyo benle evlenmeden beraner olan kıza olumlu bakmam ben. benden oncekıyle de yapmıstır derım. yanı kafanı bu ıhtımaller yorar ıllakı olmustur demıoyrum ama

• yok. spontane sevisme diyorum dostum. inan hazır bir şekilde sevişme olayı olursa numara yapma ihtimali daha fazla olur. denk gelmiş gibi bir olay ayarla, bir anda kendinizi sevişir halde bulun ve olaylar gelişsin. yoksa bunun aparatı var, diktirmesi var, var oğlu var.

• üfff evet haklısın bıraz sansa galıba bu. bılmıyorum

• hatunu bana yolla bir kontrol edeyim sana söylerim yaş 30 bekarete takmış adam bakalım o senin bamyayı beğenecekmi

2|0
    0|0
    • arkadasım senınle bamya ya da muz ya da neyse o tartısmaya gırmıcem. ben bu konuya onem veren bır erkegım sen delık olanları alabılrısın herkesın tercıhı ayrı olabılrı.

Yükleniyor...