Kendimi tatmin ederken kızlığımı bozdum

mast. yaparken yanlışlıkla sürttüğüm şey içine girdi ve kan geldi hala olayın sokundayım nasl olduğunu anlayamadım ben evlenemem mi artık ya da sevgilim olunca ona bu durumu nasl anlatırım inanırmı biriyle yattınca ya da kendin bozunca ikisi arasında bir fark var mı erkekler anlarmı bunu bu olaydan kimseye bahsetmem uygun olmaz galiba napiçam kızlık.zarı zedelenmesi olabilir mi ama kan geldi yani kafamda o kadar çok soru var ki şimdi kaşar olarak mı görür erkek arkadaşıma anlatınca yoksa bu olayı evlendiğim güne kadar mı saklamalıyım bu durumdan istifade eden olurmu ilerde erkek arkadaşım olursa... evdekilere bakmaya utanıyorum ya anlarmı aileler napiçam ben

1|2
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• seni seven seni kızlık zarınla seviyorsa sen zaten sıçtın , merak etme öyle bir şey olmaz bu devirde , cahil biriyle evlenmezsen tabiki :) hem kızlık zarı önemsiz bir zar , sen kafana takma , ama yanlışlıkla girdi diyorsun , öyle olmuşken bir dahakine biraz daha sok , iyice aç orayı kanama olmaz böylece

3|0
    1|0
    • ya yanlıslıkla oldu iste olayı mı anlatayım burda bilerek isteyerek ya da azgınlıkla yapmadim yapmam oyle birsey yapacaksam gercek iliskiye yasardım cok kaygandı sadece ben nasl kolay girdigine bile inanamadım off ya stresten karnıma sancılar girdi zaten elim ayagim titriyo

• olur olur , eskiden senin durumunda kendini öldürenler vardı , artık öyle bir devir yok , cahil erkekler azaldı , adam önüne gelenle çapkınlık yapıyor sonra evlendiği zaman bakire kız istiyor ...çok şükür bilinçli adamım

• kızl�k icin kendimi öldürmezdim olmazsa kimselere biseycik demem ama tecavuz falan olsa belki denerdim.. sizin.gibiler cok olsun ya

Erkekler Ne Diyor 30

• Zarla evlenmenin ne alakası var yıl oldu 2014 artık bakire kız mı kaldı ..hem kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilsin senin vücudun senin kararın..

4|1
    3|0
  • Yaaa yeter bıktım bu haydar dümen sorulari, sorunlari.

MK madem bu kadar önemli hassasın, ne diye elet edavat kullanıyon demezler mi?

O alet edevat öyle yanlislikla girmez bakireysen.

Yalama mi lan bu ?

Bi sktrn gidin salak sacma sorularinizla artik!

3|0
    1|0
  • Dıktırebılıyodun galıba. Evlenmeden once eş adayına soylemelısın bır sekılde evlendıkten sonra soylersen daha kotu olabılır. ya da gerdekte parmagını hafıfce kes alsana kan

1|0
    0|0
    • evlenmeden once derken yani evlilik hazirligindaykenmi dugunden bi.iki.hafta oncemi. ya bunu kabul etmezse nisanliyken mi.soylemeliyim bu.durum ailelerde de duyulurmu peki

• aılelerde duyulur adam senden vazgectıgı zaman aılesı bılmek ısteyecek neden dıye.daha hıcbırsey olmadan tanısma anında soyle anlayıslı bırı ıse anlayacaktır zaten senı

• bu durumdan faydalanmaya kalkarsa ne bileyim iste ilk basta onemli.degil deyip sonrasinda naslsa bakire degilsin diyip iste birseyler olsa ayrlsa

• Seni seven adam bekaretini önemsemez bunu takıntı haline getirmeyin toplumda artık

3|0
    1|1
  • kesinlikle zedelenmiştir.hiç sıkma canını

1|0
    0|0
  • oyy kıyamam üzüldüm canım ya ama bence içini ferah tut çünkü sadece zedelenmiştir o zar öyle kolay yırtılmaz merak etme

1|0
    0|0
    • zedelenmede de kan gelir mi ki o zaman bozuldugunda daha cok mu.kan geliyo nasl oluyo yaa

• pekii tesekkur ederim sagol

• üzme tatlı canını değmez böyle ufak tefek şeylere hem eminimki sadece zedelenmiştir zaten öyle kolay bozulacak bişey değil sonuçta

• Bunu ailenin bilmesi en doğru fikir bence. Çünkü ilerde arkanda duracak en büyük dağ onlar olmalılar.

1|0
    0|0
    • korkuyorum tepkileri cok buyuk olur diye

• Olacaktır belkide. Annene bahset, o seni babandan biraz daha fazla anlayacaktır.

• Yaa durduk yerr basina is cikarttin cubbeli ahmet hocaya sormuslar hac da kil kestim haccim bozuldu mu o da demis ki hoca be adam be musluman kesmeden once sorsana senin ki o misal inanmaya bilir tabii olmasa daha ii ama cozumleri var kliniklerde

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle zedelendi korkma hemen:)

1|0
    0|0
  • panik yapma ya kız olsan ne olur olmasan ne olur sen bilmiyomusun kendini

1|0
    2|0
  • normal davranmalısın annen vs anlayabılır.ama erkekler anlamaz maalesef canım. ve acıkcası ınanmazlarda. erkeklerın yerıne koy kendını sen olsan ınanırmısın guvenırmısın sımdının kızları malum anasının gozu her haltı yıyıyorlar

0|0
    0|0
    • eee napıcam ben

• bır doktora gorun bakalım belkıde yırtılmamıstır bır uzmandan destek al. baska bır sebepten kanama olmustur ıhtımal bu dene yıne de. ama bakıre degılsen de soyle dıyım sana akıllı bır hatun adamın en zayıg anında der adam da ok der bu durumda. sevdıgımzde genelevden bıle alırız bız erkekler artık adamı baglıcan

• erkekler mal anlamaz :)

0|1
    0|0
  • hade geçmiş olsun bozulma bozulmadır kım inanır sen bakire olmadıkdan sonra yastıkla bozulduğuna bari tadını çıkar beğendiklerinle yat şimdı oya doya

0|0
    1|0
  • Bence söyleme bu durumu kimseye. Belki korktuğun kadar olmamıştır. Biraz daha dikkatli ol yabancı madde sokma oraya

0|0
    0|0
  • Bildigim kadariyla penisin girip girmedigini alıyorlar . Bence dogruyu anlatmalisin tabiki evlenene kadar seks yapmazsan

0|0
    0|0
  • yanmışsın sen işin zor kafanda karışık bari patlamışken bol bl cnslek yaşa evlenirken diktirirsn :)

0|0
    2|0
  • Yanlışlıklla girmez o, sanıyorum orgazm sırasında kendine hakim olamadın ve sapladın o şeyi. Bu kadar dert ediyorsan zarı, git diktir derim.

0|0
    0|0
    • yanlislikla oldu bilerek istesem kendimi cansiz bir kutuya bozdurmazdim kahretsin ya zamani geri almak olsa keske :((

• iyi dayaniyorsun mu nasll olmasi lazim ki

• Vallahi ben senin yaşındayken günde en az 2 kere mast. yapardım. Bazı günler 4-5. Penisimin derisi soyulurdu.:) Diğer sorularımı da aynıtlarsan memnun olurum efendim.:)

• farecikle oynarken içine kaçtı dersin :-) gecmış olsun helvanı yerız artık sende bı bardak soğuk su iç :-)

0|0
    1|0
  • tam girmemistir yani tam bozulmamistir ugrasma

0|0
    0|0
  • nasıl kaydırdın öyle...:D

0|0
    0|0
  • çok islaniyorsan girmesi daha kolay olmuştur islaniyor musun?

0|0
    0|0
  • umarım yanılıyorsundur.

0|0
    0|0
  • zedelenmiş sanırım. canın yanar çünkü kolay kolay bozulmuyor.

ama bozulduysa da üzülme. yavaş yavaş bu düşünceler yok oluyor.

1|0
    0|0
  • doktora gitmelisin zedelenmiş olabilir. bir daha dikkat et, eşin sana güvense de belki olur ya aklına kötü şeyler gelir :( şüpheye düşmesin. senin de için rahat olur. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Dört dörtlül düzgün biri evlenmez seninle anca senın gıbı rahat gevsek birini bulursunn

0|0
    0|0
  • asla evlenene kadar sevişme, bu durumda sana inanır. Zaten günahı da var.

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz merak etme. oıhpjşlkn

0|0
    0|0
  • keske o ni video ya cekseydin, elinde kanit olurdu :-)

gitti artik yapacak bisey yok, eger sorunun varsa diktirirsin

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır sadece zedelenmiş olabilir. bundan sonra dikkat et... kan ile başka bir şey geldimi.? ya birde merakımdan sorayım. ne sürtüyordunda oldu bu iş...

1|0
    0|0
    • makyaj malzemelerinden en uygun bir kutuydu iste kalın degildi ama oyle kolay kolay girecek birseyde degildi kanla beraber ne gelicekti sadece kan geldi ama kanin rengi cok cok acikti kirmizi pmbe arasi birseydi

• zedelenmiş yaralanmış... kızlığının bozulması artık daha kolay. birdaha öyle birşeyle karşılaştığında gider demek

• hmm peki anladım sagol

• düğününü aybaşı zamanına dek getir.Aybaşın bitirmeden ilişkiye girersin işi yaptıktan sonra nasıl kan geldi ama dersin

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• lavoboya küpemi düşürdüm gibi bir şey değil bu. zarı bozacak kadar bir şeyi içeri öyle yanlışlıkla sokuverdim diye bir şey mümkün değil. bırak bunları.

1|1
    3|0
  • zedelenmistir kafana takma.. ya burda gilir sacma yorumlar yapiorlar en iyisi doktora git bakdir. ama bnce zedelenmistir

1|0
    0|0
    • Zaten mantik yurutmek lazim . Hic penis girmemis vijanaya o alet nasil girsin daracik yere ? :))) fafaadafffff

• ozamm kesn zedelenmistir icin rahat dglse doktora git

• tamam tesekkür ederim cok sagol

• beni ekle konuşalım mutlaka.

0|0
    0|1
  • Bir jinekoloğa kontrole git istersen. Kafamdaki sorulardan kurtulursun.

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla girmez sen bilerek sokmuşsundur onu

0|0
    2|1
Yükleniyor...