Belli olur mu olmaz mı?

Beyler gelir bir soru sorucam... Bekaretten bağımsız olarak bir kızın hafifmeşrep mi yoksa oturaklı biri olup olmadığı anlaşılır mı?

Yani diyelim 2 adet bakire olmadığını bildiğiniz kız var. Her bakire olmayan da önüne gelenle birlikte olmuyor malum. Bu iki kız da bakire olmamasına rağmen hangisinin oturaklı hangisinin hafifmeşrep olduğu anlaşılır mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğer çok kurnazsa belli olmaz. bakire olur önüne gelenle sevişir bakire olmaz aldanmıştır bir kere tövbelidir kendisine dokundurmaz bile . ayrıca bakire olmayıp kızlık zarı diktirip bakire ayağına yatanda çoktur. diyeceğim çok zor ama bir şekilde hal ve hareketlerden bilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki anlaşılır. tavır ve davranışlarından hemen anlaşılır hemde...

1|0
    0|0
  • Bakire olmayan kız ne kadar direnirse dirensin Falso verir Çünkü Aşk sevgi bilmem ne ayaklarına Çok yatar bu tipler yamancaklar ya :) Hatta insanı biraz aşktan anlamaz sevgi nedir bilmez gerçek aşıkları oynarlar genel bunlar. meşrep olmayan kızın genel adını hepimiz biliyoruz zaten :D

0|0
    0|0
    • Sen bakire olmayan= hafifmeşrep demişsin ve bu çok saçma

• Meşrep kıza gelirsek dicektim bağlaç unuttum genel bunlardan sonra hafifi meşrefp kızları dicektim adını biliyoruz diye onlarla onları eşitlemedim O çok raha tanlaşılır dedim ya Bakire olan sevgi aşk boş belli bir mantık zırvalığında gider ama Bakire olmayan bir kız sevgiye aşka daha çok inanaır nedense Meşrep kızlarda bilinçlerine bağlı ya onlara adaydır ya da bunu hareketlerinden beden dilinden anlarsın

• herkes anlayamaz, yani karpuz gibi düşün. anlayan anlar, anlaşılır.

1|0
    0|0
    • Ya şunu demek istiyorum: Diyelim sen bir insanı 1-2 aydır tanımaktasın. Yaptıklarından, ettiklerinden, konuşma tarzından, hal ve hareketlerinden ne yapıda bir insan olduğunu anlar mısın anlamaz mısın? Yoksa direkt bakire değil diye oho yollu bu mu dersin.

• Hmm tamamdır.

• ama ben anlarım :D

• Hayatı yaşamak sizinde hakkınız yaşa gitsin be kızım nedir bu kadar takıntı yapmak sorgulamak .

0|0
    1|0
  • bakirelik testinde çıkıyomuymuş?

0|0
    0|0
  • o işlerde tarağı olan erkekler anlar ama kız izmirliyse o meseleyi baya çetrefilli bir hale sokar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...