Hamile kalmak istiyorum ama bu o kadar kolay değil..

çocuğu olanlar ya da bu konuda fikri olanlar lütfen yardımcı olabilirler mi ? iyi geceler..

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• istemeseniz kalırsınız,istiyorsunuz kalamıyorsunuz.ne çetrefilli işmiş hamile kalmak ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• doktora gideceksin önce. ovulasyon dönemini tam öğreneceksin. ilişkilerinizi o dönemde yoğunlaştıracaksınız. ay döngüsüne göre genelde 28 gün üzerinden örneklersek 14. gün yani döngü ortaları ovulasyon dönemidir. akıntılarından belli olur. yoğunlaşır.

0|0
    0|0
  • Ilk basta olay hakkinda kesinlikle stress yapmayin bunu yani hayatinizi normal yasayin,cocuk olmuyor hamile kalamiyorum gibisinden heycan strees yapmayin ,olaxi zamana birakin herzamanki gibi cinsel hayatinizi yasayin kadinlarin bir gebe kalma gunleri oluyor 14 mu sayiyordu adet gununden itibaren,oyle ciddi manada doktora filanda gitmeyin bir sure ,cunki doktordan sonra strees yapiliyor ,benim yakinimda oldu ,nekadar para harcadilar umutlarini sondurduler doktorlar kesinlikle olmaz dedi su an iki cocugu var ,sorun kadinda diyordu doktor

0|0
    0|0
  • tabi.. ama hangi konuda?

0|0
    0|0
  • kocanda problem var ssanırım

0|0
    0|0
  • Eşinin spermi kuvvetli olması lazım bn uzn süre ilşkiye girmeyp biryle ilşkiye girdim tek seferde hamile kaldı : ) spermle alakalı bşy bu ama adet oldukdan hemen sonra denersen daha etkili olur

0|0
    0|0
  • sadece git kocana söyle, sonra yatağa uzan bekle

0|0
    0|0
  • kolay değil derken bir problem mi var

0|0
    0|0
  • Adet gunünü hesapla on gun önce on gun sonra

Bu Aralık'ta hamile kalma sansin yüksek

0|0
    0|0
  • içine boşalcak bunun neresini bilmiyosun

0|0
    0|0
  • kocanla hergün deneyin elbet kalirsin ya

0|0
    0|0
  • niye kolay değil zorluğu nerde bu işin

0|0
    0|0
  • adetten sonraki birkaç gün çalışmaya başlayın.

boşaldığında kalçanın altına yastık koy yukarıda bir süre bekle, spermler rahme ulaşsın.

0|0
    0|0
  • evleneli ne kadar oldu. eğer bir yıldan fazla ise eşinin doktora gitmesi gerekir. eğer eşinin sperm sayısı normal ise bu sefer senin doktora gitmen gerekir. sorun çözülecek gibi değilse en doğrusu tüp bebek yöntemi. bu konulara hakimim. çünkü bizim başımızdan geçti ama hala çocuk sahibi olamadık maalesef.

0|0
    0|0
  • adetin başlangıcından itibaren 14.günde deneyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adetten hemen sonra deneyin bide

0|3
    0|0
  • canım benim birkere çok az sayılabilecek spremde oldu bugun konturole gidicem ama kanmaam var azaldı gerçi ya düşük ya üstüne görmeymiş dua et bana Rabbimde inşallah sana hayırlı bir evlet nasip eder sağlıklı

0|0
    0|0
    • birkerede

• çok üzüldüm allah her şeyin hayırlısını nasip etsin önünde upuzun bir hayat var emin ol yine allah o duyguyu nasip edecektir

• inşallah .

Yükleniyor...