Yaklaşık olarak 10 gün önce ilk deneyim

ilk dega biriyle yattım pişman oldum ama merak ettiğim 2 şey var kızın 3. ilişkisi olmasına rağmen benle yaparken kanadı azcık bişi ama kız kesinlikle bakire değildi bakire olsa yapmayı bilmediğin belli falan demezdi ilk girerken zorlayınca. neden kanamış oalbilir bu.. birde o günden beri 2 kere falan mastürbasyon yaptım yani bildiğin o hergün hergün istekli olan ben gitti yerine sanki hiç cinsel duygusu olmayan biri geldi bunun nedeni ne acaba. geçer mi bu

Güncellemeler:
kız 1 yıldır falan yapmamış benden önce ben ilk girişte biraz fazla yüklendim sanırım bide eğri biraz benimkisi hem zorlama hem eğrilik birleşince kanamaya sebep olmuş olabilirmi

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kızın bilmişliğe bak , yapmayı bilmediğin belli demiş , lan ben 4 deneyim yaşadım hala bilmediğim yaşamadığım şeyler vardır

0|0
    0|0
    • :D yani öyle demiş :) ama isteksiz olmasına rağmen ona oral yaparken başka dünyalara gitti farkettim çok fena inliyodu yapma lüften diyodu :)

• loş ışık seni daha bir moda sokar zaten , bide güzel parfümü varsa yanına gitmen bile seni senden alır :D

• bilmiyorum artık zamanda kısıtlı diye zaten iyice sıkıntı oldu

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir cunki arkadasim da bir sene fazla ilskiye girmemis sonra sevgisiyle ilskiye girince birdaha kanama olmus

0|0
    0|0
    • :) zaten bakire olsa öyle bir cümle kuramaz ve utanır çekinir

• bence o kiz bakireymis kanama gelmez üc erkektte sonra

0|0
    0|1
    • 3 erkek hepsiyle sadece 1er kez. ve kız bunu yapcaz ve konuşmucaz bir daha dedi. ben hiç sanmıyorum bakire olduğunu. bakire olsa dediği kelimeleri diyemezdi.

• bir daha görüşmeyelim demiş ama

• dediyse dedi bizim aramızda olan bişi. merak etme sana vermezdi o kız seni tanısa bile

• Boswer sanane kanadiysa

0|0
    0|1
    • neden banane :) ben kanattım ):

• :D aynen öyle zaten bakire olup kanasa o peşimi bırakmazdı

• lafa bak patlak :)

Erkekler Ne Diyor 4

• kızlık zarının tamamı bozulmamıştır ıcınde bı parça kalmıstır benimde basıma geldı hatunda kanama oldu

0|1
    0|0
    • benden önce 2 kere olmuş ama o ihtimal zor değilmi

• zorlamayla egrılıkle bı alakası yok. dedıgım gıbı zaten daha 3.ilişkisi dıyorsun zarı bıraz esnektır ılk ıkı bırlesmede tamamıyla bozulmamıstır kalanınıda sen halletmıssın :)

• :) acıdı falan dedi zaten

• Evet olabilir normal gibi görünüyor birde bir senedir yapmamış zaten o sıfır sayılır

0|1
    0|0
  • 10 günde 2 defa mast yapmıssın birader bu mu isteksiz halin la ?

0|0
    0|0
    • nerdeyse hergün yapıyodum :)

• geçer geçer... kanam için kontrol etmem lazım kızı :)

0|0
    0|0
    • 1 yıldır yapmamış ben ondan diye düşündüm

• sanmıyorum ama kızlar cevaplasa daha iyi olacak

• cevaplarlarsa. bide biraz zorladım sanırım

Yükleniyor...