Arkadaşlar hoşlandıgım çocuk facebook sayfasında cinsel şeyler paylaşmış.

Facebook sayfasınde geçmişine baktıgımda , Kadınlar klb diye bir sitede mesela kızlık zarı dikimi olayı anlatılmış bu da dalga geçme amaçlı "zuhahahaha " şuna bak falan. mesela göğüs büyütmek için hurma yemek diye bir paylaşımı paylaşmış "zuhahahaha hurmamı" gibi gibi... mastürbasyonu konusmuslar kızlar. Buda " ohaa elektrik süpürgesimi "tarzında paylaşmış bunları. Abazamı yoksa bu cocugun kısılıgını cozemedım. sureklı bı cınsellık soz konusu yasıdakucuk degıl 25 yasında. Ama hanı bunlar geçen sene paylasılmış daha cok bu sene yok oyle pek.Ama çok kufurlu paylasımlar var. sokyaım edeyım bılmem ne.Ben bı anlam veremedım ?Vazda geçemıyorum bebek yüzlümden :(

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• senin bebek yüzlünün yaşı büyümüş ama zekası tartışılır...

0|0
    0|0
    • çok zeki bir çocuk o yüzden şaşırıyorum yaaa...

• ne demek o be

• kurcalama özel şeylerini adamın. duyarsa küser sana...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Facebook ta paylaşım insanı yanıltabiliyor, belki bire bir aynı değildir, ama, mesala, benim adıma bazı görüntüler paylaşılmış. Ben de orada gördüm ilk defa o görüntüleri, yani ben paylaşmadım..Ben ce, facebook u bir tarafa koyarak, bugün, sana karşı ve diğer arkadaşları arasında tutum ve davranışı nedir, bunları öne çıkararak değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • kendinle kıyasla bi.ben 5 yıldır birisinin peşinde köpeği oldum sonra düşündüm baktımki aramızda erciyes dağı var :) aranızdaki farklılıkları bul pişman olma.Dipnot:tecrübem 0 :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tiksindiğim erkek tiplerinden biri.

0|0
    0|0
  • Ohoooo sende var ya uzaydan mı geldın :D

0|0
    0|0
  • Belki reklamdır, bende de 6 ayda 10 kilo vermeye ne dersiniz?Ayşe araba kazandı siz de kazanmak ister misiniz? vb. saçma sapan reklamlar çıkıyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...