Cinsel isteksizliğin yaş ile bir alakası var mı?

34-35 yaslarindaki birinin cinsel isteksizlik yasamasi normal mi? Yoksa yas ile alakasi yok mu?Ondan onceki cinsel yasamini bilmiyorum yalnız.

Güncellemeler:
Erkek icin soruyorum yanlis anlasilmasin.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekte ve kadında cinsel isteksizlik testosteron hormonunun seviyesinde ciddi bir azalma olduğunu işaret eder. İktidarsızlık toplumumuzda oldukça yaygın bir sorun olmakla birlikte sadece yaşlanmaya bağlı olarak ilerlememektedir. Bugün 35 yaş altındaki erkeklerin büyük çoğunluğu psikolojik nedenlere bağlı iktidarsızlık yaşamaktadır. Pek çok erkeğin iktidarsızlık problemi düzensiz ve sağlıksız yaşam şartlarına bağlı olarak yüksek oranlara ulaşmaktadır. Cinsel fonksiyon bozukluklarının altında bir hastalık yatıyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evlilikten sonra ve çocuktan sonra kadındaki cinsel istek azalıyor.

0|0
    0|0
  • Yaşla alakası yok evli erkeklerde genelde olur böyle şeyler normaldir..

0|0
    0|0
    • Evli degiliz.

• 3 yildan fazla.

• o zaman normal ... siz kadınlar erkekleri ne kadar ateşli zannediyorsunuz halbuki tam tersi siz daha ateşli ve isteklisiniz ...

• anormal tabiki , 34 35 ne ya bir sorunu var belli ki , ağzını ara işi gücü iyi gitmiyordur falan filan

0|0
    0|0
  • ilginç bir soru bence derine inmeli :D

0|0
    0|0
  • 34-35 yaşındaki bir bayan kadar istekli bir bayan gurubu olamaz sanırım

0|0
    1|1
    • Erkek icin soruyorum.

• arkadaş sanane kızın özel yaşamından ya

• 20 günde birliktemi olunur ya sen daha yaş olarak çok gençsin tatmin olamazsın ben sana söyliyim cinsel çekim önemli

• Yok bence.

0|0
    0|0
  • 35 yaşındayım. hiç isteksizlik olmadı . tam tersine dahada arttı. .. Ama desenki 70 yaşında adam istek gene olur ama kuş belki herzaman uçuşa gecemez

0|0
    0|0
  • Biraz alakası var ama birazda yok

0|0
    0|0
  • yaşla da ilgisi olabilir ancak 34-35 yaşlarda durum pek vahim sayılmaz. senin erkeğine özgü bir sıkıntı olabilir... organik de olabilir psikolojik de. ya da zihinde heyecanı yitirmiştir. testesteron hormonuyla da alakalıdır. doktora gitmesi net sonuç verir...

0|0
    0|0
  • erkeklerde azalır ama bitmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bir doktora görün 2. olarakta kesinlikle Masaj öneririm sana ortamı ve havası temiz bir yerde tavsiye ediyorum bu link de

0|0
    0|0
Yükleniyor...