Evlenip de seks hayatından memnun olmayan kadın veya erkek var mı?

Arkadaslar evlenmeden önce hic cinsel iliski yasamayip, evlendiginizde ilk seks yasadiginizda ve daha sonraki sekste hayal kirikliginda ugrayaniniz varmi? Hani insan evlenmeden önce hayal eder, evlilik böyle olabilir, seks böyle olabilir diye.

Hani kizlar esimin penisi nasildir acaba gibi ? Büyük, kücük, ince, kalin falan. diye düsünüpde kücük veya büyük oldugunu gördünüzde aklinizdan neler gecti? Ve seks süresi, tatmin olmaniz beklediginiz gibi miydi?

Erkeklerde hayal ettikleri gibi seksten tam zevk alidiniz mi? Hani önceden tek mastürbasyon yaparak hayal ederek, ilk seks ve daha sonraki sekslerde hayal kirikligi mi yasadiniz ya da hayalinzdan öte bir duygu, zevk patlamasi mi gerceklesti?

Birde kiz olsun erkek olsun ilk vücutlarinizi gördügünüzde hayal ettiniz gibi miydi, ya da hayal kirikligina mi ugrandiniz?

Genel olarak sunu söyliye bilirmisiniz ilk kez bakire bir kiz ile bakir bir erkek seks yasadiklarinda darlik veya penis genisligi ve uzunlugu bakimindan sorun olmaz mi? Hani vajina penise uyum saglar ya, penisin boyutunu alisir ya gibi?

CIddi cevaplar lütfen. Tesekkürler!

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• cinsellik yönünden bende eşimden memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Ben memnun değilim :(

0|0
    0|0
    • Sorun kimde bilmiyorum... Ama o benim kadar istekli değil... 1 ay yapmazsak aklına gelmez... Yeniliklere kapalı... Enteresan yanı ben ön sevişmeyi uzun tutmak istiyorum. O hemen olsun istiyor:) Doyum da bir sorun yok ikimizde de... Ancak benim zorumla oluyor bazı şeyler. Bu da beni yordu artık :(

Yükleniyor...