Ev alma komşu al derler ya sizin icin ne kadar doğru?

ev alırsınız komşunuz travesti ayı cıkabilir o cıkabilir bu cıkabilir hayatınızda bu olay ne kadar gercek oldu (:

soru işareti bende ters cıkıyo sağolsun site düzeltiyo (: kına meselesi kına yakın (:

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Atalarımız söylemişse bu sözü yanlışlık payı yok. elbette doğru..

Hem dinimizce de komşuluğun önemi büyüktür...:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle doğru alt katta deli bir kadına çattık ki sormayın,kadın haftada iki şikayete gelir,balkonunda saç varmış bizim mi diye elinde saçla gelip saç tonumuza bakar,tuvalet ve banyosunun asma tavanı yenilensin diye altı ayda bir tavanına iki damla su sürüp akıtıyor der isyan çıkarır ,yarın yine eve işçiler gelecek bıktım vallahi :D kocasını haftada bir döver,anasını ayda bir kovalar evinden,hergün çocuğu apartmanı yıkar,pencereye tırmanıp kurtarın beni diye bağırır çocuk vb. :D

0|1
    0|0
  • Bizim bina ahır zaten.. Üst kattakiler durmadan kavga evde ne bulursa kırıyolar huzur yok binada alttakiler desen evde 20 kişi kalıyolar çok dertliyim bu konuda ya :(

0|1
    1|0
  • Şuana kadar hiç bir komşumuz iyi çıkmadı hepsi alıngan :D

0|1
    0|0
    • mangalmı yapıyonuz (:

• Yok ya ne mangalı dostum kadın tutturmuş ben babama ayfer abla sevgili ayarladı demişim :D Paranoyakmıdır nedir uzaktan yakından öyle bir laf etmedim kadın garipten hayaller görüyor :D

• o... cıkmasında ne cıkarsa cıksın :)

1|0
    1|0
    • ofpof yukardakı gizli kullanıcı sensen canım ya üyeliğin kapanacak (:

Erkekler Ne Diyor 6

• Seninkide varya ne şans :D Bizim komşularda dıştan insana ama içleri öküz kapı kapatıyorlar ev sallanıyor bağırışmalar küfürler... sorma gitsin :)

0|1
    0|0
    • benim alt komşum travesti şimdi senle kendimi değerlendirdim (: ben daha şanslıyım yüzlerini görmüyorum (: evlerden ırak bağrışma küfür gürültü işiniz zor allah komşunun hayırlısını nasip etsin sana (:

• gecmiş olsun kardeşim elektirik panosu işi yapıyorum lazım olursa yollarım demen yeter (:

• Eyvallah :)

• Çok doğru...

1|1
    0|0
  • bulundugum apartman 21 katli 15 ulkeden insna var hicbirini tanimiyorum zaten tanisam nolur zaten dillerini bilmiyorim tek turk benim

0|1
    0|0
  • şimdi kapattım telefonu köpekler yüzünden birbirimize girdik biriyle :D köpek bu kardeşim havlıcak tabi senin bebegin agladıgında benim sesim çıkıyomuydu ya sabır

1|0
    0|0
    • köpek ne peki (: cinsi

• ya sonuçta bahçeli ev apartman degil ki ben evdeyken zaten müdahele ediyorum yapcak fazlada bişey yok şimdi :D

• bahceli evse pek sorun deyil tabı devamlı havlamıyorsa (: müstakil ev hep hayalım olsada tavuk bile beslerim (:

• Bana göre eskiler için geçerli bu söz şimdiki gençler her bir bok çıkabilir...

0|1
    0|0
  • Kim demişse tarihte yolculuk yapıp elinden ve alnından öpmek isterdim yeminle. Öyle komşular var ki bin eve deyişmem insanın akrabasından da dostundan da bin kat daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...