Lezbiyen değilim, ama lezbiyen filmlerini izlemekten keyif alıyorum, sorun olabilir mi?

Lezbiyen değilim ama son bir kaç zamandır devamlı lezbiyen filmleri izliyorum ve hoşuma gidiyor daha önce izlediğim heteroseksüel filmlerden daha iyi buluyorum ve daha iyi tahrik oluyorum huyum suyum değişirmi acaba?

4|0
1238

En İyi Kız Görüşü

• ya canim bende hep bir kadini iki erkek yapiyor onu izlerken cok zevk aliyom

simdi iki erkekmi istiyom yoo alakasi yok

benim erkek arkadasimda lezleri cok izliyo diyor diyeri mide bulandiriyo akitiyolarya agza felan

1|0
    0|0
    • teşekkürler canım

• iki erkek istemiyormusun gerçekten ? Böyle bir deneyim yaşama fırsatın olsa yaşamazmısın?

• frsati oldu tesa düfen

arkadasi daha yaksikliydi ila onada ver dedi odaya girdi arkadasi

sonra ikinciyede bunu ektim öbür yakiskliyla bulustum kendi kasindi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• ben de keyif alıyorum nasıl düzelicez biz yaaa :((

1|0
    0|0
  • dikkat et derim bence :))) sonra bi deneyim falan la başlar animallah erkekleri kendinden mahrum edersin :)

0|0
    0|0
    • kizi korkutmayin p*rnolarda erkek yerine kizkarin istekleri yapilsa sizde gay filimleri izleerdiniz

• öyle allayıp pullanıyor ki, değil hemcinsi etkilemek mezardaki ölüyü diriltirler. korkma bence, herşey kontrol altında :)

0|0
    0|0
  • Bende futbol'cu değilim ama futbol maçlarını izlemeye bayılıyorum..Hiç'te sorun olmuyor..Merak etme senin bu yaptığında gayet normal..

1|0
    0|0
  • lez filmlerini izlemekten zevk alırsın , partnerinle de birlikte olmaktan zevk alırsın bunlar farklı şeyler. o filmleri izleyerek huyun suyun değişmez. Çok istersen denersin biriyle :)

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz, kızlar genellikle bu tür videolar izler, sakın şüphelenme.

0|0
    0|0
  • bende lezbiyen değilim ama lezbiyen videoları izliyorum :) :) neyse biseksüellik eğilimin olabilir

0|0
    0|0
  • Abartırsan kimse seni tutamaz, sabahtan akşama kadar ekran karşısında hadi kızım hadi kızım diye bağırırsan bilemem.

0|0
    0|0
  • normaldir kadınlar için yapılıyor zaten dokunuşlar okşamalar duygu var içinde ondandır ama abartırsan erkeklerden zevk almazsın

0|0
    0|0
  • değişirmi değil dağişmiş zaten bir eksiğin uygulama kalmış uygulamayada geçersen sende o gurubun tam üyesi olursun :) bol şans başka ne diyelim...

0|0
    0|0
  • bende izlerken lezbiyen filmlerini çok izlerim özellikle sarışın olanlar. kızlarda erkeklerde lezbiyen filmi çok sever zaten en tahrik edici lezbiyen filmleri oluyor galiba. yani lezbiyen olcan diye bişey yok

0|0
    0|0
  • nasıl zevk alınabiliyr öyle filmlerden. mesela ben bir gay filmi izledigimi düşünemyrm kusucam galiba şimdi:S

0|0
    0|0
  • bende lezbiyenim bacım :))

1|0
    1|0
  • Bende timsah değilim ama belgesel izliyorum

0|1
    0|0
  • sorunu şimdi buldum :) merak ettim huyun suyun değişti mi ne durumdasın diye ...

0|0
    0|0
  • sende lezbiyenlik var demekki izliyosan bir bir keyif meselesi degil

0|0
    0|0
  • değişir tabi. bence görsel şeylerden uzak dur mazallah bunun hayvanlı olanları falan var daha...:D

0|0
    0|0
  • körle yatan şaşı kalkar.

0|0
    0|0
  • Erkeklik hormonun artmış olabilir :) lezlere ilgin arttığına göre ;)

0|0
    0|0
  • iki erkeğin birbirini beceren filmlerden zevk alma da diğer filmlerden sorun çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 11

• bunun sbebi normal p*rnolarda daha cok erkeklerin istekleri yapildigindan kaynaklaaniyor. lezbiyen p*rnosunda haliyle bi kadinin hoslandigi seyler yapiliyor sende bunun icin bu filimleri tercih ediyorsun.. cok dogal bisey bu cunku p*rnolar hep erkeler icin ceviriliyor fark etdiysen bi kiyn hosuna gidebilecek fazla videlar yok

5|0
    0|1
  • Lezbıyenlıkte kadın vucudunu daha ıyı anlıyorsun orada duygusallık daha cok var o da daha çok ilgini çekiyor .

1|2
    0|0
  • Olabilir bu gayet normal bir şey ama değil ki bu senin lezbiyen veya karşı cinse olan ilgini gösterir. Sadece merak ve heves.

0|1
    0|0
  • bicurious olabilirsin yan içinde bi merak unsuru var. gerçekte denersen hoşuna gider yada gitmez o ayrı bişey özelden daha rahat açıklarım istersen.

0|0
    0|0
  • biri banamı seslendi

1|1
    0|1
  • sorun etme boşver. birşeyler yaşadıysan ve fazla yaşadıysan farklılık iyi geliyordur alt tarafı

0|0
    0|1
  • bende lezbiyen değilim izliyorum.

1|0
    0|0
  • olmaz...ordaki öpmeler seni tahrik edebilir bu da normal...

0|0
    0|0
    • nasıl yani. bir kız diger kızla öpüşmesi bir kızı tahrikmi edior...

• yani öpülüyorum düşüncesi tahrik edebilir normal.

• bir erkek tarafından öpülme düşüncesi neyse de..

• demek aynı dertten ben müzdarip değilmişim tek D:

1|2
    0|1
    • 4gün

@Kübramsı asla lezbiyen olamayacamğım için kırık bir kalple yazan birisiyim : iki çiçeğin sürtünmesi , aynı cins iki muhteşem in birleşmesi iki Bulut'un çarpışmasındaki gök gürültüsünün heyecanı iki lezin kalbinden çıkan sesin heyecanı gibi olur ve sonrasında bulutların yağmurlarla deşarj olması gibi gelen ıslaklık çorak toprağı ıslatan yağmur gibi lezlerin ağzında hayata dönüşür dudaklarında çiçekler açar. Evet ben erkeğim lez olamayacamğım ama iki lezin işi bitince açan çiçekleri budamak isterim

• bende öyleyim yani bişey olmaz

0|1
    0|1
  • sahsen bende aynı durumdayım erkeklerdense kadınların sexını ızlemek daha tahrık edıyor benı bence sorun degıl

1|0
    0|0
Yükleniyor...