Erkekleri anlayamıyorum anlayan varsa söylesin ?

erkekler kızların anlaşılmaz olduğunu söylüyo fakat biz çok netiz. ilgi severiz. sevilmek isteriz. evet kabul kızlar kızmasın bana ama zayıf anımızda acılı anlarımızda erkekler kendine çok rahat aşık edebilir bu dönemlerde daha hassas dahada birilerine kaptırabiliriz aşık edilebilir oluruz. sevgiden ilgiden sıkılmayız helede aşıksak ilgi gösterildikçe açılırız günden güne daha çok severiz pekiya erkekler ? erkekler ise ilgi seviyor ama ote yandan sıkılıyor.. yuz vermeyerek tav oluyorlar ama yuz verırsen fazladan onada tav oluyorlar. cinsellik konuşsan kötü konuşmasan olmaz.. öptürsen olmaz öptürmesen olmaz. ben açıkca soyluyorum arkadaşlar erkekler ya palavra sıkıyor ya da gercekten dengesızler anlasılamıyorlar ...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• tüm erkekleri aynı kefeye koyuyorsun çevremdeki insanlarda bilirki herzaman gerçek aşka inanırım ve davranışlarım belli bir çerçeve içindedir ilişkiye cinsellik yönlüyle asla bakmam ama bu benim kişiliğim kırılganımdır birazda çok üzüldüğüm zaman bir köşede ağladığımda oldu ama kimseyle paylaşmam böyle anlarımı bence erkeklerde oldukça net ama bazıları bnları göremiyor ya da fark edemiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• peki ya kızlar hediye alıp gezdirmeye götürürsen onlardan daha iyisi yok sadece olaya kendi penceresinden bakarlar senin kızları sıkarlar dediğin konulardan biride açık giyinmek erkeğin yanına gelirken mini etek göğüs dekolte giyinip gelirken iyi ama öptürmeye geldiğinde sen beni öpmek içinmi seviyosun oluyo siz kızlara benimde güzel bir cevabım var ÇİÇEK GİBİ GÜNEŞE ÇIKARIP SU VERMEK LAZIM İSE O ZAMAN GÜL AĞACI OLURSUNUZ fakat kısa giyindiğinde kıskançlık yapıldığında bildiğin KAKTÜSSS!

0|0
    0|0
  • sorunun,tüm erkekleri aynı kefeye koyman olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • ya bırak sen erkekleri yanlış tanıyorsun mesela öptürmeye kimse yok demez ilgi severiz ama sizin kadar değil san kimse ilgi göstermiyor mu

0|0
    0|0
    • hayır canım burs soru goruyoru optururse sogurum cddıyetını kaybeder dıyosunuz opene kadarda atmadıgınız kalmıyo alakaya ne maydonoz !

• 19da sanane bundan ne ılgısı var sımdı nerde oldugumla !

• belki muhabbet ederdik

• Ben kendimide anlamiyorum ki bayanlari anlim..

0|0
    0|0
  • ben seni hatırlayamadım ?

0|0
    0|0
  • anlaşılan sen anlamakta güçlük çekiyorsun aslında herşey net ne ekersen onu biçersin

0|0
    0|0
    • ne ekersen onu demek.. ilgi gosterince ilginiz azalıyo..en basıtını dedım !

• neden genelleme konuşuyorsun sana öğlesi denk gelmiş o zaman herkezi aynı değerlendirmemek lazım

• Ben tescilli dengesizim.diğerlerini bilmem.

0|0
    0|0
    • yorumlara bakarmısınız ya bir tane duzgun cevap verın ılgı sevıyormusunuz ne ıstıyorsunuz ?

• Ben bizi anladım da senin anlaman pek mümkün değil gibi.

• bzi anlamaya ömrün yetmez..d

0|0
    0|0
  • bizi bizden başka kımse anlamaz (:

0|0
    0|0
    • böyle bir cevapla gizemli olduğunu sandın sanırım ama maalesef :)

• vallahi bişey anlamadım (:

• ben kızın birini seviyom o benden kaçıyo arkadaş kalalım falan diyo buna ne dicen ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten dengesizler

0|0
    0|0
Yükleniyor...