Kapat

Neden böylesiniz?Neden saygınız yok?

Eşcinsellik suç değildir anlayın artık şunu

Kimseyi cinsel tercihi yüzünden yargılayamazsınız

Peki neden hala kafalar aynı düşünceler aynı neden böylesiniz neden saygınız yok

Hangi çağda yaşıyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum.

Tercih meselesi.

Kezolar anlamaz.

Toplum da saygı yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• cinseller,homolar,lezbiyenler,gaylar

Bunların bir çoğuyla büyük forumlarda karşılaştım.Bir güzelde ağızlarının paylarını verdim.

Eş cinselsen eş cinselsin.Sana saygı duymak zorunda değilim.Bu din ya da siyasi görüş değildir.Hastalıktır.

Sizin gibiler gençlerin beyinlerini kirletirler.Yok eş cinsellik bilmem ne sözde haklı davanızı duyurur pisliğinizi genç nesillere daha hızlı yayarsınız.

Benim böyle şeylere saygı duymam demek dinimden ve erkekliğimden vaz geçmem demek.O derece karşıyım bu şeylere ben ve benim gibilere bunu kabul ettiremezsin.Ya çekil köşene ne halt yiyorsan ye ayak altına dolanıp insanları etkileme ya da 2 gramda olan saygınlığını kaybetmeye çalışma.

21. yüzyılda yaşıyoruz ne yazıkki sizlerle muhattap olmak zorunda kalıyoruz.Bundan büyük sınav olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Saygı duymak zorunda mıyız ? Fiziksel olarak bile ters olan bir şey. Organlar bile birbirine uyumlu şekilde oluşmuş, yaratılmış. Sonra o medeniyetli dediğin ülkelerde eş cinsel çiftler evlat ediniyor artık oda serbest. Çok medeniler ya hiç düşünen yok o çocukların psikolojisini. Ayrıca ahlaksızlığın çağ ile alakası yoktur. Takıldığın üsluba da dikkat et. Bir dünya program insanları eş cinselliğin normal olduğunu göstermeye çalışıyor, özendiriyor.

Eş cinsel hastalıktır, seçim falan değildir. Kadınsan bir erkekle beraber olmak için donatılmış vücudun, erkeksen bir kadın için donatılmış vücudun. Geçin şu hangi çağda yaşıyorsunuz laflarını. Hangi çağda diye diye milletin ahlakını bozdunuz zaten iyice.

0|0
    0|0
  • kimseyi cinsiyet seçiminden yargılamam ama adamda bana saygı duymaz gelir metroda orda burda gözüme sokarsa benimde bir miğdem var herşeyi kaldırmak zorunda degil

0|0
    0|0
  • Saygı duymak gibi bir zorunluluğumuz mu var ?

1|1
    0|0
  • çagın insanlıgı olmaz kardeş insanlık her çagda insanlıktır sen saygıyı nasıl görmek istiyorsun onu söyle bir tercih yapmışsan bunun bedelide ödülüde senindir

0|0
    0|0
  • eşcinseliğin çağı mı olur be helak olacaklar haberlerı yok

2|0
    0|0
  • Üslubuna dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
  • 09.12.2013'de yaşıyorum şu an

0|0
    0|0
  • Haklısın ama işte.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• köşeye sıkışan her bireyin verdiği cevap Hangi çağda yaşıyorsunuz. Kafalar aynı düşünceler aynı çünkü aklın yolu Bir. Yargılamak Belki Yanlış olabilir Ama eşcinselliğin Yanlış olduğunu düşünmek kötü gözle bakmakta eşcinsellik özgür olması gerektiği kadar özgürdur.

0|0
    0|0
  • yo benim saygım var

0|0
    0|0
  • Benim saygım sonsuz panpa gel bir sarılak

0|0
    0|0
  • Saygım yok benim ülkemde yaşamasınlar küçük çocuklara örnek olmasınlar yeter

0|0
    0|0
  • benım mıdem bulandı sımdı ıy ığrenc bırsey oolsa gerek:p

0|0
    0|0
Yükleniyor...