Eşcinsel bir arkadaşınızın olmasını ister miydiniz?

Eşcinsellik günümüzde oldukça yaygın ve benimde eşcinsel bir erkek arkadaşım var, kendisi çok eğlenceli ve çok duygusal biri.

Herhangi bir kız arkadaşımla dertleştiğim gibi dertleşebiliyor ve zaman geçirebiliyorum.

Eşcinsellere hakaret içerikli cevapları kaldıracağım.

Sorumuz onların doğru veya yanlış olması değildir.

Sorumuz; Eşcinsel bir arkadaşınızın olmasını istermiydiniz?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yani illa da eşcinsel arkadaş isterim diye dolaşmıyorum...saçma bir soru, ikide bir sanki bir evcil hayvandan bahseder gibi bu konuyu açmanın anlamı nedir, onu da çözebilmiş değilim

2|1
    0|1
    • önce siz onları normal bir insandan ayrı tutmayı öğrenirseniz, hepimiz için sevindirici bir gelişme olur sanırım.

• ben genel mana da söylüyorum, sürekli bir acıma hissi duymak zorundayız sanki,şahsi algılama

• Acıma hissi duyulmalı demedim.

• soruya tek yıldızı layık görenler adına üzülüyorum.önyargı çok kötü bir şey.

istememe gerek yok zaten erkek bir arkadaşım var.pırlanta gibi bir insan.altın gibi kalbi var.çokta hoşsohbet bir insandır.tercihine ilk başlarda saygı duyamıyordum ama ön yargılı yaklaşmanın hata olduğunu insanlığıyla,dostluğuyla ders niteliğinde bana öğretti.

1|1
    0|0
    • Çok sevindim sizin adınıza

• benim var cocukluk arkadasım yapcak bişi yok herkesin tercihlerine saygı duymak lazım he özellikle olmasaydı bi arayış içinde olurmuydum olmazdım yeterki salca olmasın yeter :)

1|0
    0|0
  • Bayanlarda problem olmayabilir sorun olmazdı..Erkek arkadaşım olmasın banada sarkar mazallah.

0|0
    0|0
  • Tercih yapamam... Arkadaşım olması için cinsel tercihleri değil, arkadaşlık vasfı önemli. Bu özelliği taşıdığı sürece fahişeden tut, cami imamıyla bile arkadaş olabilirim. Yani olabilir.

Arkadaşlık vasıflarını engelleyecek bir özellik değil.

1|0
    0|0
  • bildiğim kadarı var 1 tane..

0|1
    0|0
  • herkesın terchı saygı duymak gerekır sonucta herkes ınsan

0|1
    0|0
  • eşcinsel bi erkek olmasın belki bayan olabilir. sonra adımız çıkar falan.

0|0
    0|2
  • var kaç kere sex teklif etti ben reddettim

0|0
    0|0
    • bende bir eşcinselim vede bana da sex teklif etse bende reddederdim.. iyisini yapmışsın.. arkadaşsa arkadaş kalmalı..

• Hayır ıstemem

0|0
    0|0
  • Zaten var.

0|0
    0|0
  • hayır istemem uzak dursun benden

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 17

• eşcinsel arkadaşım var çok seviyorum onu. canım canım :)

zaten çevremdeki insanları eşcinsel olmasından önce insan olmasına dikkat ederek seçmeye çalışıyorum

2|1
    0|0
  • en yakın arkadasım escinsel

2|0
    0|0
  • Arkadaşım veya tanıdığım yok..Ama onları yargılayacak hakkıda kimsede görmüyorum.Onlarında onu tercih etmelerini gerektiricek bir fıtratla doğduklarına inanıyorum..Tamamen tercih meselesi ve kimseye birşeyler ispatlamak zorunda değiller..

0|0
    0|0
  • var gay bı arkadaşım kendısı çok severım olmasaydı yıne ısterdım farkeden bişey yok

0|0
    0|0
  • tercihlere göre arkadaş seçmem

1|1
    0|0
  • isterdim ..yargılamam ki ..insan olsun yeter..:)

1|0
    0|0
  • fark etmez, arkadaslarimin kiminle sevistigi ilgi alanima girmiyor.

1|1
    0|0
  • Var zaten gay bir arkadaşım. Herkesle nasılsam ona da öyleyim. Bazen çok gülüyorum. Eskiden de hep ''keşke gay bir arkadaşım olsa'' derdim. İnsanları tercihleri yüzünden dışlayamam, ezemem. Hakkım yok buna.

0|0
    0|0
  • istemem.

0|0
    0|0
  • Var zaten. Bana gönderirken isteğimi sormadılar... Olmasaydı da isterdim gerçi.

1|0
    0|0
  • kendi tercihi ama benden uzak olsun mısıra sultan olsun

0|0
    1|0
  • yok canım tek cinsle urasamıorum kaldı bide eş cinsel :))

0|0
    2|0
  • Benim var zaten :-)))

0|0
    0|0
  • Isterdim, ama erkek.

0|0
    0|0
  • eşcinsel yakınlarım var

0|0
    0|0
  • Istemezdim acikcasi

0|0
    0|0
  • var zaten. gayet de güzeldir arkadaşlıkları. eşcinsel oldukları aklıma bile gelmiyo.

1|0
    0|0
Yükleniyor...