Ameliyatla erkek olmak istiyorum

Ben ameliyatla erkek olmak istiyorum cinsiyet değiştirme ameliyatları hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Delimisin sen ya ? Birilerimi seni bunaltıyor ? Maddi yükü saymıyorum ama madalyanun arka yüzünüde bir düşün.. manevi açıdan hem bu dünyada hemde öteki dünyada çekersin. Seninle daha çok dalga geçerler. Böyle bir soru ne sordun nede biz gördük tamam .

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Onun modası geçti , artık cinsiyet ekleme ameliyatları trend oldu

1|0
    0|0
  • Bunlar hep ayakta işeme merakından :/

0|2
    0|0
  • çüklü olabilirsin ama bir erkek gibi olamazsın.

0|0
    1|0
  • bunu bir daha düşün derim ben kardeş

0|0
    0|0
  • Belli ki dinen boş bir kişisin Yaradan ın verdiğini değiştirirsen yaptığın hataların kralını yapmış olursun bu dünya da fazla birşeyler görmezsin ama ömür boyu cehennemi göze alacak kadar kara isen sen bilirsin, bence git müftüğe açık açık konuş bayan vaizeler var sana tavsiyelerde bulunsunlar ha, müslüman değilsen bilemem, müslüman olmasanda yapmasan daha iyi olur, çünkü bütün fıtralar İslam dini üzerine doğar çocuklar.

0|0
    0|0
  • Orjinal kal, yoksa hayat sana daha zor geçer. link ve hayat hikayesi belki aklını başına getirir.

0|0
    0|0
  • Ölürsem söz sana büllüğümü bağışlıcam, ozelden adını yaz vasiyetime eklettircem avukatıma söyleyip!

0|0
    2|0
  • kesin acayip tipsizsin demi herkes dışlıo seni

0|0
    0|1
    • yo tam tersi ama erkekler daha özgür bıktım artık

• erkeklerde kadın oluyor nede bu özenti hadi erkeklerin kadın olması belli ama seninkine anlam veremedim

0|0
    0|0
    • erkekler daha özgür daha rahatlar onlar için hayat çok daha kolay ama kızların üzerinde bir sürü yük var o kadar kolay değil hiçbir şey

• üzgünüm ama nefret ediyorum evet ev işlerinden kendi evim de çok dağınık ben iyi bir maaş alacağım zaten mezun olunca para için evlenecek değilim ayrıca ev işi yapmak için de evlenecek değilim beğenen beğenir beğenmeyen gider

• bunları neden diyebiliyorsun özgür olduğun için özgür ve hür iraden olmasa bunları dunları diyemezsin demekki sende erkeklerden farkın yok maddi konuda ee o zaman geriye ne kalıyor söylermisin?

• o tarz ameliyatların çok uzun bir süreçte oldugunu bılıyorum sadece

0|0
    0|1
  • olabilirsin ama penis sahibi olamazsın cinsel hayatın olmaz

0|1
    0|0
  • erkek olup ta ne yapcan tirip mi çekcen k

0|1
    0|0
  • kendini erkek gibimi hissediyorsun

0|0
    0|0
  • erkekten bayana dönüşü biliyorum da... :)

0|0
    0|1
  • bırakın bu xper numaralarını link

0|0
    0|0
  • şansım olsa kız olarak doğmak isterdim bunlar neyin kafasını yaşıyor la.

0|1
    1|0
    • erkekler daha rahatlar çoğu yönden her şey daha basit onlar için sen neden kız olmak istiyorsun ki

• yaw he he. evi sen bak, git kıcından ter aksın sabah akşam çalış eve gel seviş erkek olarak karıyı tatmin et beline kuvvet işten güç kalırsa. tipin birde paran yoksa zaten hayatının sonuna kadar çirkin bir kızla hayatını geçircen.bu kızlar ne rahat arkadaş ya :) bak yaşım 25 hç sevgilim olmadı sen hesap et hovardalık çapkınlık ve rahat yaşaman için fiziğin tipin çok iyi olacak ya da çok paran ki bunlardan 1'i sende olmayacaktır sen hesap et.

• ama bunlar senin kendi içinde kurguladığın şeyler ama kızlar için bizim elimizde olmayan olmaması için yapacak bişeyimiz de olmayan bir sürü şey var hem kızların kendi arasındaki kıskançlıklar hem de erkeklerin sapıklıkları ve toplum baskısı herşey üst üste ayrıca yalnız olan bisürü güzel kız var güzellik çirkinlik de değil senin sandığın gibi değil bence tam tersi başa bela maalesef dediğin özellikler özellikle kızlar için kendimden biliyorum

• >>> Rüzgar erkoçlar<<<

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• bu moda oldu galiba

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaş vardı bayan öyle bir ameliyat olmak üzere. Öğrendiğim kadarıyla hormon testlerinden tut bir sürü tetkik gerek. Hormon iğneleri olman şart. Kızın sesi bile değişmişti aynı erkek gibiydi *-*

0|0
    1|0
  • Pipi verin buna.

0|1
    2|0
  • yapamıcağın işlere burnunu sokma . ameliyat olman için 50 milyarı gözden çıkarman gerek,iyi düşünmen gerek erkek olacağına dair,pişman olmaman gerek arkasında durman gerek. ergensin anlaşılan geçer

0|0
    0|0
  • Rüzgar erkoçları bır takıp et derım.

Öncelıkle cınsıyet değiştirmek için hastahanede rapor gıbı bırşey almak gerekıyormuş galıba.

Daha sonrasında amelıyatlar erkeklık hormonu takvıyelerı fılan.

0|0
    0|0
  • Sonradan pişman olucagın seyler yapma

0|0
    0|0
  • doğal yollardan çocuğun olmaz ilerde saçmalama daha neleeerr

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten bu sıkıntın yoksa gereksiz yere bulaşma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...