Cinselliğe karşı kız

Ben sevgilime elimi tutmasına bile izin vermiyorum hatamı yapıorum acaba 2ay oldu hiç o tarz muhabbetlerin açılmasına hiç fırsat veriyorum o zaman bari gece hayatıma izin ver diyo baküye gidicek onada izin veemiyorum her dkk mesaj atıorum arıorum aklımda süpe kalmasın diye çokda seviyorum aldatırmı acaba :( bitmesini de istemiyorum ama kapalıyım yakışmaz bana bu tarz şeyler sağolsun oda anlayışla karşılıyo ama nereye kadar böyle gider bilmiyorum.bide cinsellik devreye girdiği zaman sevgi olmadığını düşünüyorm sevgiyi sorgulamaya.

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• devre dön bikere bakbu soru burda sorulur mu herkez nasıl birlikte olurum diye soruyorken bence en akıllısını yapıyorsun sabrı olmayanda bırakıp gitsin. uyuşturucu gibi bir kereden bişey olmazla başlar işin sonu gelmez. aç gözlü insanlar çok. aldatırsada kendine üzülme sen arasanda yapacağını yapar istediğinde. erkek milleti bu sağa bakar soldakine yazar. bu devirde kapalılara en çok ters bakılıyor sende onlardan olma kimseye kanma kendi bildiğin gayet doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben ce bu kadarı fazla, zaten sen de farketmişsin ? Kim olsa bunalır, birden bire elbette sen de değişemezsin, ama, yavaş yavaş birşeyleri paylaşmazsan, sonuç senin için hüsran olabilir..

0|0
    0|0
  • sonre neden aldatıyo beni diye soru sorarsın burada

0|0
    0|0
  • Sen doğru olanı yapıyorsun. Ciddi dusunen erkekler cinsellik olsun istemez. Sadece Nisan zamani dugun zamani artik sabirlari kalmaz o yuzden birseyler denerler. Eglenmekse amacin elinde tutmakicin ccinsellik yaşa ama degilse amacin seni gercekten sevmesini istiyorssan boyle devam.et. gece hayati falan da bunlar blöf. Fikrimi sorarsan bu cocuk seninle.ciddi dusunmuyor

0|0
    0|0
    • Peki nerden vardinizki bu kaniya ?

• Beni tehtit etmesini o hc ole bisy yapsa şuan sevgilim olmazdi çok serbest yasantisi vardi sevgilim de yakisikli baya cikmadan önce resmlerne bakmisdim antalya da barda kizlar filan tüm sevgilileriyle herşeyi yasadigini yadirganmicak bisey olduğunu ama fikrime saygi duyduğunu söyledi sadece gece hayatima devam edim bari dedi

• bu adam fantezi peşinde. 1 aya kalmaz ayrılacaksınız ahanda buraya yazıyorum. ama sen doğru yoldasın kardeşim.

• bence doğru olanı yapıyorsun nasıl alıştırırsan öyle gider ama o kadarda sıkma.bir erkeği çok sıkarsan kaçar.ortasını bul.

dur vazgeçtim kararımı değiştiriyorum gece hayatı derken erkek arkadaşlarıyla sosyal faaliyetlerse tamam ama zamparalık niyetindeyse çök ümüğüne.neymiş gece hayatı.seni seviyorsa hayatı sensin sen olmalısın.oyun oynamıyoruz değil mi.

0|0
    0|0
  • sen çekilmezsin

0|0
    1|0
  • Çok iyi ediyorsun cinselliğe karşı durarak. Yoksa basit olursun.. Ama sevgiline biraz da zgür bırak. Onu çok sıkmamalısın. Biraz özgür olsun ki senden boğulmasın.

0|0
    0|0
  • eğer bir kişi birini gerçekten seviyorsa ,sevdiği insanda cinsellikk ennn sonda kalması lazım... ayrıca senin yaptığın da anormal bişey yok normal

0|0
    0|0
  • elinden tutmasına neden izin vermediğin kısmına kadar okudum . O zaman sevgilin olmasın bence hem abdestinde kaçmaz.

1|0
    0|0
  • Sen çekilmezsin evlensen bile vermezsin

1|2
    1|0
  • helal olsun diyorum sana helal olsun...

0|0
    0|0
  • fazla dayanamaz sana

0|0
    0|0
  • elini tutması cinsellik değil bari ona izin ver

1|1
    0|0
  • bu durumlar normal de senin bunları sıkıntı yapman anormal.

0|0
    0|0
  • Aldatacaksa yarim saat rahat bırakman yeter baküde :D

0|0
    0|0
  • namahremdir :D valla için nasıl rahatsa öyle davran eğer öpüşürsen falan diyelim evlendiğin kişinin yüzüne rahat bakamazsın diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Cinsellige karşı bir kız varsa hep beni bulsun istemişimdir :s

0|0
    0|0
  • Seni bırakır o. Cinsel olarak tamam evlene kadar sürer de. Ota poka karışırsan olmaz.

0|0
    0|0
    • Bugün muavinden kiskandm erkek diye kusuz ama küs olasakda yazio ayrilirim suphden biliyo ama sevsigini sahiplenildigini hissettiğini soluyo

• İşte senle çıktığı için ezik :D Ben biraz sivri dilimdir. Kusuruma bakma da insansın yanlış yaparsın, sinirleri bozulmuş olabilir vs. o tür anlarda senle konuşsa daha kötü olacağını bilir haber vermez. En kötü ortam müsaiti değildir. Kolay kolay kimse senin nazını çekmez değerini bil bari.

• Ben çok kaptisliyim zaten kiskanclkdan aglarim o derece kiskancim ama dizginleeblirim ama beni ben yapan bu ozelliklerimmis Allahim iki arada bir derede kaldim ayrilcam ben bu cocukdan daha fazla baglanmadan

• Korktum senden.

1|0
    0|0
  • sen kapalıyım demişsin ama karşındakinide kapatmak istemişsin.

0|0
    0|0
  • neden evlenmiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • arkadaşım 2 ay elini tutturmadın diiye ne olmuş biz sevgilimle 10 aydır çıkıyoruz daha 9. ayda zor tutabildim elini seviyorsa bırakmaz 9 ayda elini tuttum 18 ayda sarılırım 27 ayda yanağından öperim galiba :)

0|0
    0|0
    • eğer seviyorsa bekler sevmiyorsa bırakır

Kızlar Ne Diyor 5

• Her dakika mesaj ne ya? Çok bunaltıcı yapma öyle.

0|0
    0|0
    • Ama rahatsız olmadigini soledi ya sahiplenildigimi hissediyorum seviyorum dedi gecen boguluomsn askm kendimi tutablrm çeki düzen veririm dedim hayir beni böle sevdiğini soledi

• sen bence dogru bir insansın seni seviyo asla seni aldatmaz ama el tutma meselesi fazlada o kadar elini tutamam deme bir şey yap yoksa geçer gider

0|0
    0|0
  • fazla abartıyorsun bence,tamam tabii ki belli bir seviyede tutuyor olman çok güzel ama elini bari tutsun bu kadar da sıkma. yarın bir gün evleneceksin,biliyorsun çocukları leylekler getirmiyor.. yani işin bu boyutu da var

0|0
    0|0
    • Ya bir kere tuttu elimi öpüp duruo omzuma yatti kokumu içine cekio filan çok rahatsiz oldum.

• Anlayisla karsilar seven ama sende bu kadar bogma herifi yahu :/ yaziktir gunahtir.

0|0
    0|0
  • aksine yanlış düşünüyorsun cinsellik girdiği zaman niye sevgi olmasın ki ? aksine bir insan sevdiğine sevgiyle dokunur daha çok sever.

şu siz gibi kafalı kızları anlayamıyorum tamam elletmeyin bir şey yaptırmayın haklısınız bu konuda destekliyorum ama şu cinselliği öcü , iğrenç bir şeymiş gibi görmek nedir ? o zaman evlenmeyin. bence kendinizi bu kadar soğutmayın cinsellikten sonra çok sıkıntı çekersiniz.sonuçta o inşallah senin kocan olacak

2|1
    0|0
    • Hadi olmazsa yarinimiz garantimi ?

• ben yapın mı diyorum ? ama cinselliğe öcü gibi bakmaz geri kafalılık.

Yükleniyor...