Durumumdan çok tepki gördüm...

cinsiyet değiştirme durumumu arkadaşlarımdan bazılarına anlattım çok tepki gördü yanlışmı yapıyorum ama dışardan bakınca erkeklerede benzemiyorum yorumlarınızı bekliyorum ?

0|0
1111

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerden hoşlanıyorsan yapcak bişi yok ama dininen sakıncalı hormon tedavisi al erkek olan kızlar varsa sende erkeğe benzemek için ameliyata girersin

0|1
    0|0
    • sen erkeklerden hoşlanan bir erkekle arkadaş olur muydun

• ama sürekli paranoya yapmaz mısın? mesela kolunu sırtına atarsa ya da sana dokunursa. acaba hangi anlamda bana dokundu diye düşünmez misin

• düşünürüm malesef

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Benden daha güzelsin :)

0|0
    0|0
  • Tovbe bismillah

3|0
    0|1
  • erkeğe benziyorsun ama kararsızsın bence kendini daha yakından tanımaya çalış o zaman doğru karar verirsin

0|0
    0|0
    • hayır tam tersi erkeğim kadın olmaya çalışıyorum ?

• bende 6 7 yıl kendimi erkek gibi hissediyordum önce çevremi değiştirdim sonra neden böyle bir düşünce içerisinde olduğumu araştırdım şuan çok mutlu bir anneyim kolay bir durum değil ama kolay kolay verme kararını

• ciddi misiniz nasıl atlattınız çok cesur kara vermişsiniz

• İnsanların yargıları bitmez

Ve kabullenmesi zor bir durum

Ama ilk önce senin doğruyu bulman lazım yaşam senin

0|1
    0|0
  • Biz seni böylede kabul ederiz.

1|0
    0|0
  • Profıl resmındekı sensen tam bır kadına benzıyorsum ama korkutuyorsun ozur dılerım

0|0
    0|0
  • İnsanlari neden umursuyorsun ki. Hayat senin icindeb geldigi gibi yasa

0|0
    0|0
  • nasıl hissediyosan öylesindir sokakta görsem bunu tahmin bile edemezdim

0|0
    0|0
  • Gerçekte erkekmisin anlamadım ?

0|0
    0|0
  • Sen kendin nasi huzur buluorsan onu yapmalisin

0|0
    0|0
  • evet hic erkege benzetemedim. ben. ayrica benzemek degil Sen kendini nasil hissediyorsun birde bunun dini yonude var bir guzel arastir sonra cinsiyet degistirmeke kararliysan bu scimn arkasnda dur cocuk oyncagi degil nede olsa. ergenlik cagindaki karmasik hislerden dolayi yanlis secimler yapma aman diyeyim. sen iyice emin olduysan kendinden arkasinda dur. kadin olmak istiorsan ki tamamen bir kadina benziyorsun zaten ol. yani ben erkege benzetemedim ve gerekirse sehir degistir tanimayan insanlarla yeniden basla hayata. etrafini takma onlar hep konusur.

0|0
    0|0
    • şu an kim olduğunuzu merak edyorum ... çok güzel dediniz başka şehirde arkadaş bulmak kolaymı küçüklğmden beri kız olmak istedm ve zamnı geldi dye dşnyorm

• baska sehir derken, suanki yasadigin yerde sana destek cikan insanlar varsa arkadaslarin vs bunlari birak demiyorum tabiki. Ama eger o bu neder diye cok kafaya takacak olursan farkli bir sehre yerlesirsin ve yeniden baslarsin sfirdan bir nevi. Artik seni sifirdan tanimaya baslayan insanalrda kiz olarak tanir, hani o bu neder su bunu dedi uzuldum bu bunu dedi dert ettim demezsin enazindan.

simdi yasin kac? ve bunu pskologlarla gorustunmu? hersey belliyse bizim yorumuzun anlami yok.Hayat senin :)

• yaş 21 psikikolgla grştm ne biliyim insanların görüşü önemli benim için çnkü bu hayatta tek olmyacam örneğin sizin gibi birini bulmak için herşeymi verrdm :) hayat acımasız ne zaman neyle karşalacaksın bilemzsn

Erkekler Ne Diyor 10

• bu resimdeki sensin ve erkeksin?milletin verdiği tepkilere göre mi kendi hislerine göre m hareket edeceksin?

0|0
    0|0
  • ya insanlar farkli olanlara karsi musahamali olmazlar bence.. kafana takma

0|0
    0|0
  • kendine gerçek arkadaşlar bul

0|0
    0|0
  • fotograftaki sensen harbi güzel olmuşsun ama bak ben herzaman insanların tercihine saygı duyarım bak arkadaşlarına karar vermek yerine psikologa git konuş en saglıklı kararı vericeğine inanıyorum ALLAH yardımcın olsun en hayırlısı olsun senin için

0|0
    0|0
  • kusura bakmada sacını sarıya boya makyaj yap kadın gibi kuaföre git sonra ben kadına benziyorum neye benziyecen başka sen kendini kandırıyorsun

0|0
    0|0
  • İnsanlar farklı olanlara hep tepki gösterir önemli olan ne olmak istediğin ve kararında sonuna kadar gitmen

0|0
    0|0
  • seden12 bana özel mesajdan ulaşabilirmisiniz lütfennn.

0|0
    0|0
  • benden uzak durduğun sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • Saygı duymak lazım anlamak dinlemek lazım ama yapabilme erdemine sahip olan nadir

0|0
    0|0
  • kız olsam ilk sana vercem demişmiydin kanka

1|0
    0|0
Yükleniyor...