Beyler sorum size kizlar sizde empati yapin erkek olarak degerlendirin.

Cok yakin kiz arkadasiniz kardes gibisiniz ve lezbiyen. Mutlu bir beraberligide var ve o beraberligini bir cocukla zenginlestirmek istiyor. Fakat cocuk yapamayacaklarina gore sizin sperminizi istiyor. Tabi sevismeyeceksiniz yani hastane kosullarinda gerceklesecek bir nevi tup bebek olayi gibi.

Boyle bir sey yapar misiniz? Ha birde arkadasiniz birlikte oldugu kiz arkadasiyla cok uzaklara gidip yasayacak sizden zerre sorumluluk beklemiyor. Sadece bir yardim eli istiyor.:d

Ben erkek olsam olumlu bakmazdim.

Güncellemeler:
Guncelleme icin sorry fakat ben sperm bankasi olayinada mantikli bakamiyorum. Sebebine gelince kardesler birbirine asik olabilecekler birbirlerinden habersiz. Evet cok ince bir detay ama olur mu olur. O yuzden eger boyle birsey ypilacaksa taraflrin iletisim halinde olmasi sart en onemlisi her iki tarafinda belirli bir yastan sonra cocuklarini aydinlatmalari.

Yoksa bu igrenc dunya daha igrenc bir hale gelecek kardeslerin birbiriyle blmeden birseyler yasamasi gibi.

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden geliyor bunlar aklına avrupalım..Yaşamadan cevap vermek ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ama zor gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bunun için arkadaş aramasına gerek yok ki , herhangi bir yerde adı bilinmeyen biri ile de istediğine kavuşabilir. Bu önemli değil , önemli olan çocuğu nasıl kim üstüne kaydettirebileceği.

1|0
    0|0
    • Kaydetmek zor birsey degilki. Gider bir gecelik iliskiden hamile kaldim babasi kim bilmiyorum aldirmakta istemiyorum bu kadar basit. asdfgh

• Sen , çocuk denen varlığı sahip olunacak bir oyuncak olarak görüyorsun ve daha doğmadan onun kişisel haklarını kendi kural ve heveslerin için elinden alabileceğini düşünüyorsan , aldanırsın. Doğurmaktan daha kolay bir yol da evlat edinmektir, hiç bir farkı da yoktur. Noktalarla virgüllerle inadım inat diyebilirsin, sanırım evrensel hukuka sahip olmayan bir ülkede; mesela Venezuela ya da Cayman adalarında istediğini yapabilirsin. O kadar basit değil , birkaç ünlü yaptı ve şu an mahkemelik hepsi.

• Bu ne agresiflik anlamadim fakat herneyss cocuk benim icin bir oyuncak veya heves degil oyle olsa bu sordugum soruda kendi sahsi gorusum olumlu olurdu ve guncellemem bu tarz olmazdi.

Her ulkenin kanunlari farklidir. Cevremde gayet tek basina cocugunu uzerine aldiran anneler var babasi kim sorusuna bilmediklerini ekliyorlar kasitli veya kasotsiz. Bu o insanin ozel hayati eger o ulkeninde hukuki acidan kurallari elveriyorsa kime ne. Benim vurgulamak istedigim buydu ve ztn her ulke ayni demiyorum.

• Ben sperm veriyorsam o da birşeyler versin banane :PP

1|2
    0|0
  • Kafayı mı yedim niye kabul ediyim. Cocuk büyüdüğünde soracak benim babam kim diye. Sonra ben ne sıfatla çıkarım onun karşısına. Baba sen tam bir i*neymişsin derse ne yaparım .d hepsini geçtim bidr yesilcamdaki sahnelere döner. Evliligime tas düşürür ilerde karima da açıklayamam .d

1|0
    0|0
  • hayır ben böyle birşey yapmam herkesin kendi hayatı istediğini yaşar ama uzaklara alıp gidecek demekle bence spermini veren kişinin sorumluluğu bitmez bence bu kadar basit değil onu geçtim dünyada böyle merkezler var neden oralara başvurmuyor ki sonuçta oraya spermini veren biri dünyanın başka ucunda çocuğunun olmasını sorun etmeyecek biri demektir.

1|0
    0|0
  • siz ne yiyip ne içiyorsunuz yaa? kafayımı yediniz?

1|1
    0|0
  • O cocuk ilerde babasını arar he hic benden haberi olmayacaksa bile boyle biseye gonlum razı gelmez benim. Olumsuz bakardım...

1|0
    0|0
  • sperm bankaları bu yüzden var :D

1|0
    0|0
  • Spermimi boşuna heba etmem.

Bir damlası bile değerli

1|0
    0|0
  • çocuğun öyle bir ortamda büyümesi sakıncalı olabilir.benden hiç birşey beklemesede böyle bir sorumluluk almak istemem

1|0
    0|0
  • verirdim ama çok uzağa gitmesini istemezdım hatta ilgilenirdim de

1|0
    0|1
  • Kazık bir soru oldu bu ya :D ama eğer kardeşim gibiyse benim çocuğumu taşımasını istemem :)

1|0
    0|0
  • Dini boyutuyla düşünmek lazım. Ben düşündüm, bilmiyorum. Bir bilene sormak lazım :)

1|0
    0|0
  • tohumlarım kıymetli ziyan edemem

1|0
    0|0
  • tövbe bismillah bunlar ne biçim işler ya en yakın zamanda tövbe etmeli ve normale dönüp imana gelmeliler, 3 günlük dünya için sonsuz ahireti kaybetmeye değer mi?

1|0
    0|0
  • bu dediğin her türlü bize ters olur sonuç olarak benim bir parçam olucak

1|0
    0|0
  • israf olacağına veririm ayaklı sperm bankası olurum :D

1|0
    0|1
  • sonuçta benim çocuğum olacak istemezdim

1|0
    0|0
  • istemez kalsın.

1|0
    0|0
  • bende farklı durumdayım zor şartlar ülkesndeyz

1|0
    0|1
  • asla olmaz doğacak çocuğa yazık bikere onun hakkını nasıl öderim

1|0
    0|0
  • öyle şey olur mu ya kesinlikle vermem sperm falan kovarım yanımdan

1|0
    0|0
  • büyüdüğünde anne benim babam niye yok dediğinde senin baban jalemi diyeceksin

1|0
    0|0
  • ben de sıcak bakmazdım sanırım

1|0
    0|0
  • sevişmeyeceksem bir tane sperm hücremi bile vermem

cayırt

1|0
    0|0
  • Peçeteye gideceğine bi' işe yarasın :D Ben verirdim.

1|0
    0|1
  • olurmu öyle şey ya yaratılışının gereğini yapsin gitsin kendine bir adam bulsun adam gece gündüz pompalasın koysun çoçucu madem çok istiyor

0|0
    0|0
  • İkisine de karşıyım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genelde iki gay ve lez ciftlere cocuk büyütmesini hos görmiyorum...

gay ve lezlere karsi biseyim yok ama

1.cocuk eziliyor cevresinden (iki anne ve iki baba?!)

arkadas cevresindede zorluk yasar, herkez uzak durur, ve sorunu kendisinde görür

2. piskoligisi bozuk olur

3. asexuel ya da kendisi lez gay olur, belkide tiravesti, ...yetistirene bagli o kisi asiri derece feministse bir erkekle beraber olmasina karsi cikar...ve erkek milletinden tiksindirmeye calistirir...

1|0
    0|0
    • Henuz dunuanin hic bir yerinde lez veya gaylerin cocuk buyutmesi normal karsilanmiyor. Maalesef.

• hos görünmeyi kenariya birakirsak düsüdügm o cocuk ne olur?! belki ezik büycek...egoist olmamak lazim kendi isteklerini yerine getireyipde ...piskologisi bozuk cocuk olmakdansa...ve yilar sonra kendini köprüden atmakdansa. piskologi doktorlar buna yasak koymasina bircok nedenleri var...ben zaten cocuk yapmaya karsiyim...fakir annesiz babasiz cocuk varken ...neden dograyim...evlatlik alirim birtane...ama oda ayri bir konu

• hayvanlar aleminde var :) o senin dedign...dogada youtubedan izle istersen

• tornavida değil ki bu meret veresin. hem o çocuk demeyecek mi, hesap sormayacak mı hani benim babam diye?

1|0
    0|0
  • Benden bir hak talep etmeyecekse verirdim

1|0
    0|0
    • ya madem o kadar kolay peki budurum tam tersi olsay dı siz arkadaşınız sizden yumurtalıklarınızda cocuğunu taşıyıp sonra ver bana dese siz nası derdi diniz

• Versın spermını nolucak en yakın arkadası degıl mı?

1|0
    0|0
    • ya madem o kadar kolay peki budurum tam tersi olsay dı siz arkadaşınız sizden yumurtalıklarınızda cocuğunu taşıyıp sonra ver bana dese siz nası derdi diniz

• Ben goremeden kaldirilmis yorum cokta iyi olmus. Asdfghj

• Ben kaldırdım neysekı 1 dk bıle olmamıstı dsgsdg

Yükleniyor...