Allah ıslah etsin sizin gibileri dusuncesizleri korkaklari?

Arkadaslar ilk sevdigimdi,Ben onuu çok sevdim,bir dedigini iki etmedim,her dedigini yaptim,bazi konulari anlatmiyorum,herşey güzel iken,eski erkek arkadasimi halamla tanistirdim,ama seni tanistirmiycam dedi,bana bekaretini aldin,bunu koz olarak kullanma beni birakabilirsin,dedi,bana bakire olsaydik,yine yaparmiydik dedi,Bana hicbir zaman güvenmedi bu,oysa ki güvensizlik vermiycek hicbirsey yapmadim,bircok kez iliskiye girdik,bu kisi var bu kisi zina yapmayalim ,dedi ama benim eve gelince öyle bir rahatti ki arkadaslar,ciddi dusundugum ileri dusundugum bir kisi idi,para ya maraya bakmadim,gezdirdim,tozdurdum,aileme bile o kadar deger verdigimi bilmiyorum,görmedim,gözüm ondan baskasini görmüyordu,ayrilalim dedi,biz yapamiyormusuz bir tehdit ler ettim,hakaretler hersey ... oldu,kendimi bitirdim.Kaç kere piskologlara gittim,sinir hastasi oldum,beynimde ki hucreler birbirini kovaliyor gibi yok oluyor hepsi,ellerim ayaklarim titriyor,merdivenler den inerken,bile ayaklarimin titremesi fena oluyor,Beni darmaduman etti bu ya allah kahretsin...

Güncellemeler:
Ben ciddi bir iliski söyledim buna ileriye yönelik diyer
düzeltiyorum,ben buna ileriye yönelik ciddi bir iliski oldugunu söyledim,sonra bana bu normal bir iliski istiyorum dedi,hayallerimi ve butun planlarimi alt üst etti,bir de b en karaktersiz misim,yemeyi icmeyi tozmayi gezmeyi biliyorsunuz,biz birsey isteyincemi kötü oluyoruz?

Nasil insanlarsiniz siz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sende güvendin inandin sevdin canin acidi bende güvendim inandim sevdim ve simdi onun yüzünden aci cekiyorum Allah yardimcimiz olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kim kimin bekaretini aldı, kim kimi halasıyla tanıştırdı, bu konu da kim erkek kim kız ? Hiçbir şey anlamadım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu an yaptığın zinalar için bolbol tevbe et kardeşim o karının Allah belasını verir merak etme

0|0
    0|0
    • Amin kardeşim,Amin inşallah.

• bundan yüz yıllar öncesinde pala bıyıklı,yağız bir büyüğümüz bu konu ili ilgili şu sözleri sarfetmişti

"seversen sikilirsin yeğen"

0|0
    0|0
Yükleniyor...