İlk gün neler yapılır? İlk gün mü ilişkiye girmek iyi, ikinci gün mü yoksa başka bir gün mü?

Küçük ve sade bir düğün istiyorum. 50kişi yeter bana zaten. Akrabalarımın çoğunu çağırmayacağım. Nikah düğün birleşik olacak. Neyse her şey bitti diyelim. Eve falan gittik. İlk gün olması bana iyi bir fikir gibi gelmiyor. İlk gün direk duş alır uyurum gibi geliyor. İkinci günde akşam romantik bir yemekten sonra olur gibi. Sonraki günde balayına çıkarız. Değil mi? Siz olsanız ne yaparsınız? Ve nasıl korunulur? Prezervatif konusu çok itici ama ben sırf kornmak içinde doğum kontrol hapı falan kullanmam. Nasıl korunulur? Ve kızlık zarı gittikten sonra ilişkiye devam edilir mi? Ya siz bana baştan her şeyi anlatırmısınız?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• İlk gün birşey olmak zorunda değil.Zaten çok yorgun olacaksın yani ben sabah te evdeydim düğünden sonra eğlenceye falan gitmşitik derdimize neyse..

Her neyse uzun bir ön sevişmenin ardından kendini tamamen ona bıraktığında acı çekicem diye düşünmediğinde ve gerçekten içine girmesini istediğin anda girecek ve zar yırtılacak emin ol kendini kasmazsan sivilcen patlamış kadar bile canın yanmayacaktır.

Muhtemelen ikinizde boşalmazsınız kan görünce telaşa kapılıp olayın büyüsü kaçabilir ama bence boşalana kadar devam edebilirsiniz.

Zorlanmamışsa kendini kasmadan yapmışsan sonraki en fazla birkaçında hafif canın yanabilir sonra geçer.O gün bütün gün birlikte olabilirsiniz, biz olmuştuk birazcık yanmıştı canım ama sorun olmamıştı balayında alışmasını istedim çünkü tatilimi mahvetmek istemedim.

Sonraki gün balayına çıkıp deniz kum güneş ve seksin tadını çıkarırsınız.

0|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yok öyle bir dünya :) eve gidilir banyo yapılır e3rkek namaz kılar hoppa güm 2. gün yaomak şüphe uyandırır

1|1
    0|0
  • O sizin ikinizin kararına bağlıdır... bazen ortam gergin olur bir sonraki güne sarkar...Ama bazende her şey hazır ve müsait olur ve o akşam olur...

0|0
    0|0
  • Ilk gece yorgun olunur daha sonraki gun boyu ask ve seks harika olur

0|1
    0|0
  • Kendinizi ne zaman hazır hissediyorsanız o zaman sevişin ve plan yapmanın manasını yok kafanıza göre takılın işte

0|0
    0|0
  • aynı gece olur beklenilmez zaten evleninceye kadar bekleniliyor sabredemeyiz

0|0
    0|0
  • bence plan yapma erkek bilir işini

0|0
    0|0
  • damada söye nikah solonun gelin odasında bile bitirr işi takacak kancayı 15 dk da iş tamam

0|0
    0|0
  • eşine kalmıs bu durumu gerceklestırme olasılığınnnn...hersey gonlunce olur ınsallah canımm

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum valla.

0|0
    0|0
  • 2. gün iyidir. Spiral ile korunulur. Kızlık zarının bir etkisi olmaz ilişkiye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen çok şey istiyorsun canım. 2. gün olabilir yorgun oldugunuz için tabi eşind kabul ederse. prezervatife yok diyorsan..hapa da yok diyorsan iğne olucaksın.yada eşin olucak. ilişkiye devam edenlerde var ama 2 saat edilmemesi daha doğru.

0|0
    0|0
Yükleniyor...