Bi kızın bakire olup olmaması sizi etkiler mi?

evet çıkarken ya da evlenirken ne kadar önemli bu sizin için?severken soğuyabilir misiniz öğrendikten sonra?

Güncellemeler:
demin bu tarz bir soru yazmıştı arkadaş kendini belirtebilir mi?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• tercih meselesi yinede saygı duymak gerekir

ama başkasına bedavaya vermiş

sen niye üstüne para veriyorsun buda ayrı bir soru

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• xper kazanıcam diye şu soruya da cevap yazdım ya... yuh olsun bana...

0|1
    2|2
    • yazmasaydın canım benim

• işte onun türkçesi o. çocukluğu oluyor. kendi ağzınla itiraf etmene çok sevindim. o. çocuğu.

• senin gibi o.çocuğunun bunlaraı söylemesi ne kadar da ironik

• erkeklerin bakirliği ne zaman sorgulanacak ulan bu sitede yeter yani :D:D

0|0
    0|0
    • demin bir soru soruldu bu tarz ben bir ton cevap yazdım tam silinmiş uyuz oldum ondan sordum :D ama inan bana bir kızla erkeğin bakir olup olmaması farkediyor...

• cok mallar var sozum sana degil alttakine

0|0
    0|0
    • destek verdiğin için teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kızın bakire olması beni etkiler bu yüzdende karşımdaki insanın yapmamasını istedigim şeyleri bende yapmıyorum yani ben bakirim karşımdaki kişininde bakire olmasını istiyorum bu kadar basit

2|0
    0|0
    • mantıklı

• Haha :D önemli degil braderim ben kendi görüşümü söyledim sonuçta begenip,begenmemek sana kalmış birşey saygı duyarım :D

• beğendim kardeşim hak veriyorum tabiii :)

• Etkiler abi ben 0 km o da 0 km olsun

2|1
    0|0
    • ?sebebini açıklar mısn

• bak şimdi defolu mal almaya benzet şunu çok kaliteli bir dükkandan kıyafet alıyorsun ve sana defolu ürün denk geliyor fakat aynı fiyatda sen sinirlenip bunu yüzlerine atmazmısın yani ben 0 kullanılmamış istemem demezmisin ?

• haklısın da bence daha farklı bir düşünce olarak seni destekliyorum

• siler atarm ya kızmı yk sanki o kronun bryle brlkte olck bna bk yemek dscek yok ole dnya Gurur denen bıse var kardes aklından cıkaramassın her baktıgında o aklına gelır ...

0|0
    0|0
    • aynen işte bunu hiç anlamazlar

• Evet

0|0
    0|0
  • ben kan görmeye dayanamam :(

cayırt

0|0
    0|0
    • bakire olmayan istiyorsun o zaman :D

• çok önemlidir

0|0
    0|0
  • millet jartiyerolmadanasla ile diyaloglarına bakın. kadınların bekareti hakkında atıp tutan bu arkadaşın ner mal olduğunu görün.

0|0
    0|0
    • he canım he

• sensin o o* çocuğu amın evladı

• lan olum oraya o şekil yazarsan herkes sana o. çocu der. gitmiş kendin bile demişsin. daha millete küfür etme. sen gidip milletin karısını kızını 40 yalanla düdükle sonra bakire kız ara. daha ne desen olmaz. kendini bitirmişsin sen.

Yükleniyor...