Seni istiyorum diye mesaj yazan bir erkeğe cevap olarak ne yazılır?

Sevgilim bu mesajı cinsellik anlamında mı yazdı, yoksa sevgi anlamında mı bilmem... ama beni sevdiğine eminim. Mesajını sevgiye çekerek bir cevap yazmak istiyorum. Cinsellik belirtmeden onu mutlu edecek ne yazabilirim sizce ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• %100 cınsellık manalı bısı erkekler 7 snde bı cınsellıgı dusunuyor dıyorlar bence yalan 3 4 snyı gecmez

0|0
    0|1
  • çocuk seninle cinsel ilişkiye girmek istiyor bunu o yüzden yazmış sende bu konuda konuşmayalım böyle şeyler için erken hem ilerde ne olacağı belli değil yaz

0|0
    0|0
  • Önce cinselliği kafasından atmasına yardımcı ol ! Gerisi kolay !

0|0
    0|0
  • cinsellık anlamında kesinlikle. bence söv :P

0|0
    0|0
    • Peki ben bu mesajı sevgi gibi algilamis gibi davranip, ne yazabilirim iste onu soruyorum ?

• bende senı bir ömür boyu yanımda istiyorum falan yazduygularını kat

• regl dönemindeyim yaz . klasik bahane işte

1|0
    1|0
  • seni yatakda gormek istiyor buda o anlama geliyorki seni sevmiyor kullaniyor

0|0
    0|0
  • gel al da kaça olur diye yazmış mı :D zühre

0|0
    0|0
  • ''Evlenmek mi istiyorsun?'' diye yaz gitsin.

0|0
    0|0
  • seni istiyorum kabul edilen anlayışla cinsellik içerir...

0|0
    0|0
    • Ben bunu sevgiye cekerek nasil yanitlarim ?

• "kalbim senin" diye bir şey yaz da hayal kırıklığına uğrat enişteyi...

• seni hayatında istediğini söylemiş. sen de cevap olarak bu bir evlilik teklifi mi yoksa yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o olmuş olacağını ayrıl daha iyi. şuna bak sana öyle dediyse kim bilir kaç kişiye öyle dedi, belki de yaptı. ne utanması ne Allah korkusu var. eğer buysa istediğin kişi bir şey diyemem tabi.

0|0
    0|1
  • çıkmaya basladıgınız tarıhı yaz ıste örnek verıyorum 12,11,2013 ten berı senınım ve senın olmaya devam edecegım bıtanem de

0|0
    0|2
  • Ömrüm boyunca seninim de :)

0|0
    0|0
  • Senın yerınde olsam o sozlere pek kanmam

0|0
    0|0
  • nie istiomus sor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...