Hamile kalma olasılığı var mı?

Lütfen beni kınamayın yardımcı olabilirseniz sevinirim...

sevgilimle adetimin bitiminden 2 gün sonra ilişkiye girdik prezervatif taktı içime boşalmadı ağzıma yaptı yuttum. bide kan geldi içime boşalmadan hamile kalma olasılığım var mı yok mu bundan emin olmak için soruyorum bu soruyu yardımcı olabilirseniz sevinirim.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif takılı ilişki yaşadıysan ne sorun ediyorsun,ilk se kızlık zarın yırtılmıştır,ikinci veya fazla ise ya adetten kalma birikintilerdir, yada rahim agzında yaradan dolayı bir kanama olmuştur,acı hissettinse ve sürekli acı varsa yanma gibi bir doktora görün ama hamile olma olasılıgın yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah seni kahretmesin ya! :D İyi güldüm yalnız. Fena güldüm. Çok güldüm he. :D

0|0
    0|0
  • hissedilemeyecek derecede az sperm dahi dölleme yapabilir erkek arkadaşının kontrolü dışında meni gelme olsasılığı var

0|0
    1|0
  • ağzına giden rahmine inmez korkma içeri boşalmadıysa bir sorun yok kanamaya gelince fazla bişe diyemiyecem ama onla alakası olduğunu sanmıyorum adetten kaynaklanabilir heralde kızlar daha iyi bilir gerçi ama hamile olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Olmazzz 28 günn devir daiyim yapıyosann hastalıktann 14 sonra yumurtluyorsnnn sende 2 günüü olmuşş olayyyy.. erkek sipermide 7 günnn yaşıyabiliyoorr yanii 9 günee geliyormm ihtimal olarkk olmasınn amaa hiçbişeyy kesinn degildir yineee:D

0|0
    0|0
  • hamile kalmazsında seni niye kınamayalım onu anlamadım ben

0|0
    0|0
  • Kesin hamile kaldın.. Yutmak ne demek ? Hamile kalmak ...Kulağına yada burnuna kaçtı ise yine hamilesin demek...Çok kötü bir durum...

1|1
    0|1
  • Hamilelik vajinal yolla olur hanımefendi. Yutmayla mutmayla olmaz. Zaten Menstrüasyon döngüsünü tamamlamışsın. 2 haftan var hamile olmak için.

0|0
    0|0
  • içine boşalsaydı bile kanamadan sonraki 1 hafta içinde hamile kalma ihtimalin % 1 di. korkma hiç bi şekilde hamile kalmazsın. sağlık 3. sınıfım profilimden görebilirsin. cevap bilimseldir :)

0|0
    0|0
    • soru sorabilirmiyim size özelden nasıl mesaj atılıyor ulaşırmısınız bana?

• prezervatifi gereksiz zamanda kullanmış zaten. gitti canım 2 tl.

0|0
    0|0
  • Hamile kalma riski cinsel ilişkiye girildiği takdirde her daim vardır ama ufak bir ihtimaldir o ayrı. Bir şey yapıyorsanız bilinçli yapın. İnternetten kitaplardan araştırın iyice öğrenin.

0|0
    0|0
  • yutmakla hamile kalinmaz. ve sperm oksijende olur cok hassastir. adetin kanimis yada kiz degilsin artik.

0|0
    0|0
  • ne alaka içine boşalmadan hamile kimin kaldığını duydun ki ? ayrıca adetin bitiminden 2 gün sonra hamile kalmakta oldukça zordur

0|0
    0|0
  • oral yolla haile kalmanız mümkün degil.

0|0
    0|0
  • eczaneden test al ve aklın rahatlasın burada hiç kimse jinekolog veya kadın doğum uzmanu değil :))

0|1
    0|0
  • Sperm hücreleri mide asidi içerisinde eriyip gitti

HAMİLE DEĞİLSİN VE OLMAZSIN RAHAT OL

0|0
    0|0
  • Elbette kalmazsın.Cinsel eğitimi biliyorsan bunu da bilmen gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Bakire isen Kızlıgın Bozulmuş işte .

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz rahat ol ve bir dahakine de dikkatli ol :)

0|0
    0|0
  • ögg nası yutabiliosn ya

2|1
    0|0
  • hamile kalma olasılığın var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öyle bir olasılık yok hamile değilsin merak etme

0|0
    0|0
  • hahaha ağzına boşaldıysa yandın sen:D:D kesin hamilesin midende bebiş var,:D;:D:D

1|1
    0|0
  • Bir cahillik örneği daha. oral yolla anal yolla hamile kalan duydun mu sen. senin yumurtalıkların dişlerinin arasında mı :) lütfen az kültürlü bilgili olun ya

0|0
    0|0
  • link he yok güzelim bendeki harita başka diyosan anne olursun yakında:)

0|0
    0|0
  • Nasil yutarsin ya igrensin yuh yani

1|0
    2|1
  • rahat ol hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa hamile kalman imkansız

0|0
    0|0
  • reglin bittikten 2 gün sonra döllenecek yumurtan olmaz, bu bir.

prezervatif kullanmışsınız, bu iki.

içine değil ağzına boşalmış, bu üç.

kuzum sen hangi dünyada yaşıyosun? insanlar aylarca tedavi görüyo, tek tek gün sayıyo hamile kalabilmek için, o kadar kolay bişi değil o.

2|1
    0|0
  • Değilsin yaşın kaç merak etim bu arada ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...