Eşim çabuk boşalıyor, sinir oluyorum.

Eşim ilişkideyken giriş anında 5 -10 dakikada boşalıyor,2.yi bekliyorum neyse 3.yü yapamayınca çıldırıyorum..3. Orgaz mı olamayınca tüm günüm agresif geçiyor öyle kalıyorum, ya eskiden yoktu bu hemen boşalma durumu ne oluyo bu adama yav, kontrolmü edemiyo napıyo ne düşünüyo neyin nesi ki

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 45 dakika da geç boşalıyorum diye çıldırıyorum napsak beni eşinle değiştirsene :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Önceden yoktu diyorsan eşine dikkat et birleşme esnasında gözleri kapalı mı? Eğer kapatıyor ya da başka yönlere bakıyorsa kafasında başkaları var olabilir. Onları düşünüyorsa aşırı tahrik olup erken boşalma yaşıyordur. Bunun sebebi de sürekli aynı kişiyle olmaktan erken bıkma diyebiliriz. Yani değişiklik arama ve fantazi yaşama isteği.

0|0
    0|1
    • Kapatıyor çoğu küfrdicem şimdi hep p*rno izlemekten bunlar ..halbuki sürekli değişik fantaziler yapıyorum...

• Haklısınız bunu hissediyorum zaten

• 12 senedir beraber olmanız sebebiyle şimdiden bıkmış sanırım. Kilo almış ve fiziki olarak değiştiyseniz eski halinizi özlüyor olabilir. Bu nedenle de farklı kişileri hayal ediyor.

• boşanma sebebi lan

0|0
    0|1
  • sana bir ilaç tavsiye edeyim ama süper birşey anti depresan ilacıdır bunuda belirteyim zaten butür sıkıntılarda en başarılı ilaç takviyesidir bu tür ilaçlar ADI İSE LUSTURAL ÖNCE 50Mg alsın sonrada vücüdü alışınca 100 mg speciele yükseltsin reçetesizde alnır aile doktoruna yazdırsanızda olur yazdırırkende depresyon tedavisi görüyorum deseniz daha faydalı olur ilişkiden 1.5 saat önce alsın çok faydasını göreceksiniz kolay gelsin sonucu mutlaka bildirin bana farklı ilaç öneririm

0|0
    0|0
    • İlginçmiş, ailem sağlıkçı yazdırırım, ilk defa duyuyorum..

• bu sıkıntıyı genel olarak erkekler yüzeye çıkarır ama neden bir bayan düşündürücü aslında

• cevabınızı bekliycem bakalım olumlu yanıt verecekmi eşinde aslında piskoljik bir sorun bu olay tabi testeron tahlilerinide gözden geçirmekte fayda var mutlaka bir ürolojiye gitsin bence tavsiye ederim

• Bu artık pek de umrunda olmadığının bir göstergesi..

0|0
    0|1
    • tamam da ben ne dedim ki senin anlattıklarından kafamda oluşan ilk izlenimi direk olarak yazdım..

• Dur tahmın edeyım. Esının erken bosalmasıduzenlı bır seks hayatınızın olmamasından kaynaklanıyor. Haftada en 3defa duzenlı yapsanız asla boyle bır sorun olmaz...

0|0
    0|0
    • Düzenli zaten haftada 3

• O zaman esın yatakta senden cok etkılenıyor... Merak ettım bende sımdı sızı...

• Bazı yorumlara göre sanırım bıkmış :(

• ya sizde sürekli sokuş yapmayın arada yalama oksama falan yapın sokmayıda yapın anca bu şekilde uzun yaparsınız

0|0
    0|0
  • gergedan ilacı ver bitane.

0|0
    0|0
  • beş on dakika gidip geliyorrsa ilk seferinde bu çok iyi. 2. ve 3. sefer bu süre haliyle uzayacaktır. eğer boşalamıyorsan sorun sende bence adama kabahat bulma.

0|0
    0|0
    • İkinci ye bekle allah bekle nesi kabahat bunun

• ikinciyi bekle derken, boşalmasını mı, ereksiyon olmasını mı?

• Ereksiyon olmasını

• olur bazen sen ilişkiye girmeden boşalt oral yap sonra içine girsin bence

0|0
    0|0
  • ismetle kısmete çare olmaz

0|0
    0|0
  • Ben bile genç yasımda fazla posta atabiliyorum, eşler yapamayınca üzülüyorum :( asdsd

0|0
    0|0
  • kızım senin işin zor... erken boşalıyorsa ilişkiye girmemen daha iyi bence :D

0|0
    0|0
  • Seks sırasında gözlerini kapatıyor mu?

0|0
    0|1

• Kural böyle maalesef :(

0|0
    0|0
  • Bende de var o.

0|0
    0|0
  • bencil erkeklerden biri işte... boşalmayı ne kadar geciktirirse o kadar keyifli hale gelir sevişmeler... içine giirmekte acele etmesin söyle ona... o zirve anına kadar olan süreci zevkle heyecanla geçirebilirsiniz... sok-çıkar teşekkür.. olmaz öyle şey...

0|0
    0|0
  • bu türklerin genel sorunu çünkü seks bir tabu evde anne baba kız kardeş abiler yüzünden rahat rahat boşalamıyor gençlikte :) hadi hadi çabuk gelicek şimdi telaşıyla bide sekse aç bir toplumuz heyacan istek hat safhada olunca çabuk etkileniyoz :) ha bide şu var senden bıkmışta olabilir bir an anda olsunda kurtulayım şundan gibisinden :P

0|0
    0|1
    • şikayet et... bak sinirlerin bozuldu bu akşam güzel geçmiyecek kapa ekranı bence...

• Normalinde yok keşke olsaydı .duygusalım ondan tınlıyorum sanırım

• neyse cevabına gelelim erkek gidip gelirken bir anda pozisyon değiştirin ya da seni öpmeyi yalamayı denesin hem o boşalmamış olur süre kazanır hemde sen zevk almaya devam edersin ben böyle yaparım ayrıca ilk boşalmada erkan olursa olur diğerlerinde kadını mutlu eder rahatlıkla hatta boşal yeter artık der kadın...

• fantazi yaparak ilişkiyi uzat fantazi kostümler seksi gecelikler falan al

link

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • doktor tedavısı gerek. eşinize kızmayın. burdan onun dedıkodusunu yapmanız 1.si sızın nasıl bır kişiliğe sahip olduğunuzu 2.si ise azmıs bırı oldugunuzu doyumsuz oldugunuzu gosterıyoo...

0|1
    1|1
    • Ne dedikodusu lan burda teşhir ettim herifi sanki, bir erkek buna cevap verebilir çare aruyoz tamam mı ?

• tamam. ama su 2 eksı puanı hak etmedım bak yorumlara baska hosuna gıtmeyen yorumlarda cıkacak cunku var...neyse olan oldu.. sana ve eşine hayatta mutluluklar dılerım.. yalaka insanlar gıbı sadece yatakta değil...

• Azmış doyumsuz kişiliği bozuk gibi yorum kullanmışsın o yüzden eksilemişler..neyse hoş olmayan yorum olabilir ama bilmeden suçlamak, onada neyse..yolun açık olsun..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...