Evlilik, kararsızlık ve sonsuz olduğuna inandığın aşk?

Bu üçgenin arasında sıkıştım kaldım bu karamsarlık ne bilmiyorum. Çok seviyorum delicesine seviyorum hemde ve hayalimdi o benım çok şey atlattık ve bitti sanırım düğün ağustosta allahın izniyle asker bekliyorum. Ama kendime güvenim gidiyo sanki dükkanımın sorumluluğu evimin sorumluluğu kaldıra bilecek miyim? Evlilik öldürecek mi aşkımızı? Aramızda bizden başkası girecek mi? Bir birimize bu kadar bağlıyken bitecek mi hepsi? Hata mi yapıyorum yoksa... Off bunları duyarsa öyle kızar ki herşeyi beraber atlatacaz gözümün nuru der. Ne yapıyorum ya da ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allaha dayan Sa'ye sarıl hikmete ram ol

Yol varsa budur bilmiyorum başka çıkar yol... diyor şair...

Rabbim hakkında hayırlı ne ise onu sana versin..o her şeyi iyi eder inşaallah sıkma canını...

0|0
    0|0
    • ALLAH razı olsun, hepimize en hayırlısını versin

• Amin amin amin... Dua ile...

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşk zaten biten bir şey evlensen de evlenmesen de bitecek. Ayrıca sen bir kadınsın her halikarda paranoya yapacak birşey bulursun o yüzden ok kasma şekil a: da olduğu gibi

0|0
    0|0
  • kendine güvenin yok evlenme gayet basit

0|0
    0|0
    • bence hiç basit değil vazgeçmeye niyetli değilim merak ettiğim şey herşey değişecek mi :)

• kafanda en ufak kuşku bile evlenmemek için nedendir. Emin ol öyle evlenin bence.

0|0
    0|0
    • bu çok büyük bir sorumluluk o yüzden kuşkum

• İşte emin değilsin bu da kafanda ki bir kuşku demek değil mi?

• evlilik aşkı öldürmez. aksine seviyorsan aşkınızı artırır:)

0|0
    0|0
    • inşallah ya :)

• inşl.mutlu bir evliliğin olur:)

• inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk diye bişey yokki

0|0
    0|0
    • o yanına gelince mutlu edebiliyosa seni güldürmek için ağırlığından vazgeçip çocukmuşsun gibi seni seviyosa ne demiş buna bağlılık, senin için ömrünü vereceğine inanıyosan sevgi, en önemlisi senin babanın karşısında çocuk gibi ağlayıp sonsuzum o ömrüm o onu benden almayın diyosa aşktir

• Öyle tabi ama insanın kanatları kırılıyo ne inancı kalıyo ne de gücü

• haklısın :(

Yükleniyor...