Evlilikte herşey cinsellik mi?

herkes tututrmuş ten uyumu ten uyumu . bir kaç kişiyle çıktım . olay bu noktaya gelince bırakmak zorunda kaldım . çünkü ben evlenmeden önce bir erkekle yaşamak istemiyorum . herşeyin bir sırası var bna göre . ama erkekler bunu anlamıyor . hani diyeceksiniz aman seni kandırmak için kullanmak için böle yaptılar . ama hayır . çünkü içlerinden biri bakire olmayan bir kadınla ilişki yaşadı ve şu an evli . cinsellik bu kadar önemli mi ?bir kadın yatakda mutlu edebiliyorsa geçmişini takmıyor mu bu erkekler ?yoksa biz kandırıldık mı yıllarca . benim bildiğim erkek eline erkek eli değmemiş ister . şimdiki erkeklere bakıyorum yatmyandan köşe bucak kaçıyorlar . bu yaşa kadar durmuşsun firijit misin diyen bile var . ama ben ne firijitim nede başka birşey . benimde isteklerim var tabi . ama o günü bekliyorum . eşimi mutlu ediceğimide biliyorum . herşeyimle . ama evlilikte herşey cinsellik mi ?bu kadar basit mi evlilik ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir zamanda bekarete önem veren bir erkeğe denk geldiğimde ona şu soruyu sorarım.ya kulak zarı patlaksa?bir şekilde bu duruma sinirlenmişsin fakat genelleme yapmamanı rica ediyorum.nihayetinde erkek var feleğin çarkından geçmiş ne geyşalar görmüş geçirmişti.erkek var gördüğü ilk bacak arasına aşık olmuş.bu adamına göre değişir.ama evlendikten sonra cinsellik veya ten uyumu önemlidir.nihayetinde bu hormonel bişeydir.özellikle erkekler kadınlar gibi avantajlı değildir.bizim boşaltmak zorunda olduğumuz hormonlarımız var.onlar biriktiğinde bizim cinsimiz yavaş yavaş hareketlenmeye başlar.verhasılı kadın da erkek de cinselliği ister eşi ile olmasını da özellikle tercih eder.evliliği ayakta tutan özellikler cinsellik değildir ama.annelerimizin kuşağına baktığımızda onların arkadaşlarına bakıp sohbet ettiğimizde hepsi aynı şeylerden bahseder.evlilik,saygı,güven,yumuşak başlılık,metanet,hoşgörü isteyen birşeydir.yoksa bu işin yatak kısmı koca günde kısa bir zamanı oluşturur.diyelimki güzel geçiyor geceler.eee sonra?geri kalan zamanlarda evin içinde birbirine vurucu öküz gibi bakan bir çift...yok öyle bir evlilik.evliliğin yataktan geçtiği doğru değil.en azından ben buna inanmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence haklısın. Ben de aynı durumdayım ve evliliğe kadar sabretmeyi düşünüyorum. Bazen çok canım istese de şimdiye kadar baş edebildim.

Bence bir kadın ya da erkeğin namusuna, iffetine düşkün olanı değerlidir. O bahsettiğin tipler sabredemedikleri için birşeyler yaşamışlar ve artık geri dönemiyorlar. Dönemedikleri için de kendilerine yok ten uyumu yok g.t uyumu diye bahaneler uyduruyorlar. Evlilikte önemli olan karakter uyumudur. Cinsel sorunlar meşru olmak kaydıyla terepiyle falan aşılır.

Sen doğrusunu yapıyorsun. Kocanı bekle. O da senin gibi düşünürse çok daha mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • Herşey cinsellik değil, bir zaman sonrada cinselliğin önemide azalıyor en azından çevreden gözlemim bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Sen doğru olanı düşünüyorsun tebrik ederim senin gibi kızlar azalıyor gün geçtikçe, evet evlilikte cinsellik önemli ama sadece cinsellikten ibaret değil kaliteli cinsellik yaşamak için kaliteli bir evlilik gerekir yokluğu varlığı saygıyı bilmek gerekir.

Nacizane;Bu sorunun gizli sorulmasını anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Cinsellik benim için neslin devamı olmaktan öte bir anlam taşımıyor... Ve hep söylerim evliliği cinsellik olarak görenin beyni apış arasındadır ve ondan bir bok olmaz ! Evlilik aile huzuru,sevgi,saygı,sadakat gibi hasletlerin egemen olduğu bir ortamdır...Elbette cinsellik olmalı ama asla amaç olmamalı... Araç olmalı araç...

0|0
    0|0
  • Hayı beyin uyumu daha önemli. ten uyumu dedikleri tenini sevdiğim, ya tenin değişirse bu aşk bitecekmi beyin öenmli.

0|0
    0|0
    • bitecek demek ki . yaş geçince vücut pörsüyünce aşkda biticek . aşk denilen şey cinsellikmiş sadece

• kim diyo lan bunu o malmış, aslına bakarsan bu konu daki gerçekleri anlatım.

Piskolojik bozukluğu olan erkekler de cinsel dürtüler ağır basar, zatenki piskolojilerinin bozulma nedeni cinsel açlık insani bin bir türlü saçmalıklara sokar, bu durum daki bir erkek cinsel birliktelik yaşayabilir ilk başta daha sonra miğdesi bulanır, düşün artık normal sıradan gelir tiksinç olabilir, ten uyumu budur. aslın da yoktur.

• Yazdıklarını okudum da üzüldüm san gerçekten tam bir züğürt tesellisi olmuş yazdıkların..

1|0
    1|1
    • Boş ver sen koca bekle hadi bana eyvallah..

• hayatım dökememişsin demek ki dönüp bakan olmamış bu yaşa kadar Kezban kaldığına göre neyse aç tavuk kendisini darı ambarında sanırmış tabiii tabi aynen dediğin gibi :DDDDDDDDDDDD

• yaaa bir si*ktir git kız kurusu uğraşamam seninle ... seni ben karı diye kaale bile almam hadi naşşşş

• Evliliğin %80'i cinselliktir. Bu yadsınamaz bir gerçek. Çünkü cinsel bakımdan mutlu olamadığınız zaman karşılıklı huzursuzluk başlar...

0|0
    0|0
    • yüzde seksen mi p*rnocuyla falan evlenin bence o zaman

• Tövbe tövbe. Cinsel uyum olmadıktan sonra evlilik yürümez. Sevsen bile soğursun eşinden.

• neyse git yaa . benim demek istediğim başka birşeydi anlamadın

• evet herşey cinsellik değil ama onda küçük bir sorun evliliğin bitmesine bile neden olabiliyor bunu hafife alamazsın sonuçları ağır olur

0|0
    0|0
    • hafife almak değilde . evliliği cinsellik olarak görmek bana tuhaf gelior .

• evlılık cınsellık uzerıne kurulmaz.ama cınsellık olmadan da evlılık olmaz... ıkısını ıyı bır dengelemek lazım..ortası makbull aklını cınsellıkle bozan ne erkek ne bı bayan cekılmezz zatenn.. ne demişler iş zamanı iş s2ş zamanı s2ş :-)

0|0
    0|0
  • Herşey değil de evlilikte biraz lazım oluyor iyi de oluyor seks yaw :)

0|0
    0|0
    • denemeden uyumlu olup ılmadığını bilemeyiz dediler bana . çok mu şart yani

• Lan tshirt mu bu pantolon mu belediyelere de söyleyelim onlara deneme kabini falan yapsınlar deneyip öyle alsınlar. Hatta devlet yer göstersin onlar da test sürüşüne çıksınlar :D

• cinsellik aşk mantık olacak tek cinsellik olmaz o belli bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Her sey demek degil asla ama onemli sonucta o da ihtiyac ama sevgi mutluluk uyum kadar degil

0|0
    0|0
  • sen haklısın devam böyle tebrıklerrrr

0|0
    0|0
  • hayır değil sevgide var aqşkta var

0|0
    0|0
  • Herşey değil.

0|0
    0|0
  • evlilikte herşey cinsellik değil

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar öyle

0|0
    0|0
  • arkadaşım kesin bir genelleme yapmak mümkün değildir bence ve senin bahsettiğin talepler ya da düşüncelerin ne derece değişiklik gösterdiği senin çevrenle ilintilidir.

Şöyle ki kendi adıma benim çevremdeki kız/erkeklerin büyük çoğunluğu hatta hepsi diyebilirim bakir/bakire istediği gibi hatta ve hatta eli eline değmemiş eş ister ki bende buna dahilim.

Böyle bence vesselam acizane fikrimdir...

0|0
    0|0
  • öncelikle tebrik ediyorum bu düşüncenden dolayı. bende evlenene kadar hiçkimseyle ilişki yaşamadım. şu an evliyim. geçmişime bakıyorum tertemiz. o kadar mutlu oluyorum ki.

0|0
    0|0
    • bravo

• şunuda eklemek isterim. evlilikte cinselliğin hiçbir önemi yok. önemli olan sevgi ve aşk. gerisi boş.

• tabikide ya . cinsellik zaten oluyor yani ten uyumu nedir . allahşükür elimiz ayağımız düzgün . vücudumda bir kusurda yok . neden uyum olmasın ki gerizkalılar işte . şey verenle evleniyorlar sonrada ağlanıyolar

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizli haklı , kim kızdırdı kızcağzı ^^

0|0
    0|0
    • yav he he ^^

• ama ben sana hep diyorum step hanım kadın milleti bu işler için evliliği beklemesin yoksa kayışı sıyırıyor diye bak işte örnek yukarıda vah zavallım vah valla zavallının erkeksizlik başına vurmuş kayışı sıyırmış balatayı yakmış .. vah garibim vah..

• yine sataşmış sana ama ben cevabını verdim..

• bunun nedeni daha çok özümüzden feragat etmemiz ve avrupalıların yaşantısını daha çok içimize sokmamız sonuçta avrupada cinsel özgürlük var ve buna ebeveynler bile karısamıyor yaşı 13-14 olsa bile bizimde günümüz erkekleri bu yaşantı biçimini daha çok benimsemeye başladılar

bizi asırlardır dize getiremeyenler kültürümüzü aslımızı unutturarak bunu yavaş yavaş başarıyorlar bakalım nezaman bunun farkına varacağız tabi iş işten geçmeden

0|0
    0|0
Yükleniyor...