Sizce böyle bir erkek, hiç sevgilisi olmamış birine aşık olabilir mi?

Bisürü kızla yatmış yurtdışında da türkiyede de... sizce böyle bir erkek bakire ve hiç sevgilisi olmamış bir kıza aşık olabilirmi yoksa onlada cinsellik içinmi takılır

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• simdi sen bakire ve hic sevgilsi olmamis kizmi oluyorsun ? acik soyleyim eger cok kizla yattigini biliyorsan cok kiz bozmus oldugunuda bilmen gerek,sen kafani bakirelige takma o kadar amin icinde sneinkide onlarla ayni sonucta,siz gercektne birbirinizi sevdikten sonra bunlarin onemi yok,

0|0
    0|0
    • evet. genelde oyle cinsellik için takılmış kızlarla yani aşk falan yok

• zamana birak bak her insan farkli bisiyleri snein icin goze aliyorsa seviyordur,bakirelginin degeri sifirdir yani,daha fazla yardimci olmak isterdim ama soyledigin cunlelerden bu kadar soyleyebilrim,benim gecmise benziyor arkadasininki

• onla bunla yatsın sonra el değmemiş bakire bir kız hayal etsin yok öyle dünya Allah ona nasip etmesin inşallah kimse böyle kişiler dürüst temiz ahlak sahibi kişilerin hakkını yerrr yok öyle yokkk

0|0
    0|0
  • bende oyleym yattigim kalktigimin hesabi yok ama bakire birisini istiyorm cnku dusunuyorum.Malum yas geldi demek istedigim ondada olabilir

0|0
    0|0
  • Sanmam, yatmayacağım kızla ne işim olur

0|0
    0|0
  • oyle bır adam cınsellıkten bıkmıstır artık aşk meyaldır ona gore. holluk yanı. kızım sen bulamadınmı temız eldegmemıs bır erkek. te elın adamını buldun?

0|0
    0|0
  • elbet birine sevgi duyacak

0|0
    0|0
  • daha öncekiler 2. elseydi bu kezde 0 km istiyor bence

0|0
    0|0
  • olabilir de olmayada bilirde

0|0
    0|0
  • yatağa atmak ister ciddi düşünmesi için bir sebep yok

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır artık ama bıseler arıcaktır sen yapmazsan nekadar dayanır bılınmez

0|0
    0|0
  • Doğru olabilirde olmayabilirde.

0|0
    0|0
  • el değmemiş daha bir farklı olur

0|0
    0|0
    • ciddi düşünürmü

• evet ciddi bir cinsel ilişki düşünür

Kızlar Ne Diyor 1

• başta aşık oluyomuş gibi hissederr sonra da senden de bişiler umar vermyınce de siktr eder sakın bulaşma ölelerıne hayır gelmez ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...