Her şeyi yaşayıp bakire kalmanın ne manası var?

Cinsellik yasayip yasamama meselesi degil.Herkesin kendi bilecegi is ama anal oral vs her seyi yapip baska bir erkege sen ilksin demek nasil bir mantik ?Biriyle beraber oluyorsaniz bunun arkasinda neden durmuyorsunuz gercekten merak ediyorum?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden sevişemem" dedi. "Evlenince haber ver" deyip çıktım evden.

Paketten bir sigara çıkarıp yaktım.

Hava serindi, yeni yeni aydınlanıyordu. İyi hissediyordum.

Kadının cinsel obje olmadığını savunup aynı zamanda kendini "hediye paketi" gibi kocasına sunmak için saklayanlara tahammül edemiyordum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bunun erkegı kızı yok canım benım .bekaret zardan ıbaret degıldır. sen her seyı yasa ben bakıreyım dee... yok ole bı dunya. cok haklısın katılıyorm... kanımca bakıresı ve bu konuya deger verıyosun... ysyagı duyulası bı sey yapıyorsun. karsındakı kısı her haltı yeyıpte sen ılksın dıye karsına cıkamaz. buna hakkı yok...bakıre bı kız temız bırını hak edıyor. asıgım sevyorum oluyorum para etmez az aklınızı kullanın kızlar..

0|0
    0|0
  • kendilerine guvenemiyorlar,kendilerinie guveni olmayan daha degerli gostermek istiyorlar,kendine guven olan kadinlarda bu sorun yok daha rahat erkek beni boyle kabul edermi etmezmi diye dert etmiyorlar,yanlis buluyorum kimse kimsenin gecmisinden sorumlu tutamaz ve gelecektede o erkekle surmesinin garantisi yok,bence bakirelik abartiliyor,

0|0
    0|0
  • yemez işte ben erkek olarak 1 nefsime sahip çıkıyorsam herkes yapar sabret dilediğini sevdiğinle yaşa evliliğini kutsa onula ilkleri yaşa evlendiğin için mutlu ol

0|0
    0|0
    • Yasansa bile adam gibi arkasinda durulmali analmis oralmis yan cizilmemeli.

• Umarim bulursun kendin gibi birini.

• buldum İnşaAllahda olur başkası olmaz ilk o sonda o olsun

• evet toplanın verin sorunun cevabını karılar

0|0
    0|0
  • Toplum ve aile baskısı hissedenler bu yöntemi kullanır

1|0
    0|0
    • Insanin kendine saygisi kalmaz buundan onemli mi?Yasa ya da yasama nedir bu iki yuzluluk.

• Aynen iyi geceler

• iyi geceler.

• aferin kız hoşuma gittin benim kafadansın , nedir bu bakirelik aşkı , bir kere bakireliğin tanımını bilmiyorlar ve benim bakış açıma göre evlilik öncesi sekse karşı değilim , bakire bir karım olması da şart değil

0|0
    0|0
    • Benim derdim de bekaret degil.Sahtekarlik.

• boşver kafa yorma bırak da sevgilisi yorsun , hem kendilerine zarar , anal seks acıdan başka bir şey ifade etmez

• doğru, azcık delikanlı olun:)

0|0
    0|0
  • öylelerinin ruhunu da zikeyim kalbini de.

0|0
    0|0
  • kızlar erkeklerin duymak istedikleri şeyi söylüyor bazan bunu erkekler de yapıyor işte sen benim ilkimsin oysa bunu erkek olsun kız olsun önceki arkadaşlarına da aynı şeyi söylemiştir ne hikmetse sen benim ilkimsin işte

0|0
    0|0
  • Evlenmeyeceksen free takilcaksan elbet sorun yok ama turkiyede evlendlginde olu. Yabanci ulkede sikinti olmaz.

0|0
    0|0
  • O yüzden bakireligi de vermek lazim

0|0
    0|0
  • kendini ve karşındakini kandırmaktan başka bişey değil

0|0
    0|0
  • bence yok ben kız olsam hergün birine verirdim hatta 2 sine 3 üne :D 5 li falan yapardım

0|0
    0|0
  • aldatmaca işte. halbuki neysen o olmalısın. yalana dolana gerek yok,getirisi ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Bakireliği şart koşuyorlar evlenmek için o yüzdendir herhalde.

0|0
    0|0
  • kaldı mı senin gibi dürüst kızlar

0|0
    0|0
    • Amacim birilerini kucumsemek ya da kendimi yuceltmek degil.Anlamlandiramiyorum sadwce boylelerini.

• bende anlamlandıramıyorum bide diktirme olayları yokmu

• Ona zaten diyecek lafim yok.

• çünkü o erkek onu kabul etmez ben biri ile hersyi yaşadım onu terk etmedim o beni terk etti şimdi merak ediorum kocası oldugunda ne dicek ona bana öyle biri gelse kapı önüne koyarım tekrar söylüorım ben terk etmedim o terk etti

0|0
    0|0
    • Buna canak tutan erkege de saygi duymam.

• kimseye canak tuttuğumuz yok var yaşanmışımız konusuyoruz ablası

• söz sizde kızlar..

0|0
    0|0
  • cok guzel dedin valla. kendimi kocama sakliyorum diyenlere geciren gecirmis zaten arkadan. cok mantiksiz geliyor bana

0|0
    0|0
    • Kadin kendini bu kadar degersizlestirmemeli.

• aynen oyle. ya hickimseyle yasama boyle seyler. ya da yasadiktan sonra kendimi kocama sakliyorum deme

Kızlar Ne Diyor 4

• dürüstlük burada devreye giriyor işte

0|0
    0|0
  • Klişe bir laf ama ne kadar doğru.. bedeni bakire ama ruhu ?

0|0
    0|0
  • beyin gerekiyo bacım devreye girmesi lazım biran önce

0|1
    0|2
    • Kendine saygi duymamamak bu baska bir sey degil.

• yalancılıktan başka birşey değil, ama erkekler de hakkediyor (bazısı)

0|0
    0|0
    • Bakir olmayip bakire isteyenler hak eder ancak.

Yükleniyor...