Bekaret ne kadar yaygın?

sevgılı bayan arkadaslarım. boyle konular konusulmaz kız erkek arasında. o yuzden ınternetten sorup ogrenelım ıstedım. cevrenızde kız arkadaslarınız sızınle paylasıyordur. bekaret ne derece yaygın cevrenızdekı 20 28 yas arası kızlarda. yanı evlenmemıs kızları kastedıyorum. yok canım o yasa kadar hepsı bır seyler yasarsen sıkıntı etme mı dersınız yoksa benım cevremde cogu bakıre esıne saklıyor kendını oyle devır o kdar da bozulma dı mı dersınız

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bak 22 yaşndaym bakıreym ama ilk öpşmem 20 yaşnda ardına 1 tane sevglm oldu ama onla baya bişler yaptım da ne kadr bakıreym

0|0
    0|1
    • Anal oral yaptin mi

• yaaa başına gelmemş anlatsamda anlamazsn kız istemesede zorluoo dıormmm kızda aşkından göremıo bişi aşk şuur kayıplıgı demektr ! ne derse yawaştn oluoo o olmaynca da adam gdnce anlıo kız salakkk bir nebze dıorm zaten bekareti gden kızlarn % 99u çok sevdgneden aptallgneden verıo sennde başına gelmemş dkkat ettde gelmesn zekiii

• cumle eksık olmus ama sanırım demek ıstedıgını anladım. ve moralım bozuldu. soyle bu konuda dıkkatlı kendını korumayı basarmıs kız hanı yok gıbıdırdıoysun. kendını kocasına saklayan, edeplı namuslu yok. bır erkek olarak sunları anlarım. tabı benım yasıma uygun bır kız 25 desek o yasa kadar mutlaka bırıyle cıkacaktır cıksın dolassın eglensın opusmesıne de ok. erkek arkadasıyla opusur kız. ama beraber dus, aynı odadayatma, vucuduna dokundurtma ve otesını anla ıste ben bunların tasvıp etmıyom

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşine saklayan Var mıdır acaba :) ya da bir elin parmak sayısını geçer mi... Öpüşmek bile eşe saklanması gerekn bişeyken neler neler... Sevişir her şeyi yapar ama vermez. evleneceği zaman ben bakireyim. yok öyle bir dünyaa :) Kimse kimsenin ilki değil evlilikte

0|0
    0|0
  • Şimdi ki kizlarin çoğu bozdurmaya kadar her halti yapiyo sonrada isimleri bakire oluyor genelde Çevremdekilerin bakire ama dediğim gibi yasamadiklari şey yok

0|1
    0|2
    • ıntıhar edıcem :((

• bence kizlarin cogu bakire olmadiklarini kendi kiz arkadaslarindada sakliyorlar sanirim

• ya ıste onu cozmeye calısıyorum bende dostum ama o konuya parmak basan pek olmadı

Erkekler Ne Diyor 2

• simdi bakire olan temizmi oluyor ? diger tarafta melek gibi kiz sevdgi erkekle iliskiye girdi diye analdan agizdan alan kizlara gore kirlimi oluyor,sevgi dediginiz kizin afedersiniz deligindenmi geciyor,biz sevgiyi yureklerde gorduk

0|0
    0|2
    • ıste bende o konuyu sordum dostum. bekaret bılıyorsun kelıme anlamı olarak vajınaya gırılmemıs demektır. bence her ıkı ornekte kotu sevdıgı erkekler ılıskıye gırılmez kocayla gırılır sevmesede. bu edeptır. kız dedıgın bunu yapacak. kendını korucak. evet zevklıdır seks ama sınav da bu dııl mı. benı hem sevsın ısterım hemde benden oncekı erkek arkadaslarıyla edebıyle cıkmasını arkadaslık yapmasını. evlendıkten sonra her turlu azgın kımlıgını sadece bana acsın en ufak kotu bırsey dusunmem

• YA dostum iliskiye girmeyen sevgililerde birbirlerine kapali kutu gibiler, evlenmeden once yapilmaki kimin neoldugu ortaya ciksin,sen bekle o beklesin iliski olmasin evlendikten sonra iciinizdeki yangin sondugunde hersey gun yuzune cikiyor birbirlerini gercektenmi sevmisler yoksa arzuladiklari icinmi,baska sorunda sahiplenme sanki akrsisindaki insnai satin almis gibi hakeret ediyorlar ve sonuc ayrilik oluyor

• Vajinalari bakire ama ,bedenleri duygulari ,noktolarla doludur cogunun

0|0
    0|0
    • üffff:( pişman oldum sorduguma soruyu dostum. yukardada yazdım. cinsel yerlerını gorme oralara elbıse uzerınde dokunma aynı evde kalma aynı odada yatma beraber 2kısılık oda tutma hotelde. bunları dahı onaylayamam ben. opusur,dans eder, belını kavrattırır, bırbırlerının evlerını gorurler, ne bılım utusunu yapar yemek yapar yerler anlarım benden oncekı erkek arkadasıyla. bunlar sevgılıkte mubah derım ama arkadasım daha otesı de kızlar ıcın ok mıs :(((

Yükleniyor...