Bayanlar cinselliği neden illa evlendikten sonra yaşamak ister?

yani niye cinselliği evliliğin sonrasına itip diğer herşeyi öncesinde bekliyorsunuz ? :s bu biraz mantıksız değilmi yani cinsellik iki beden ne zaman isterse o zaman olur niye kendinizi şartlıyorsunuz :s tabi bu konuşmam muhakkak evlenicek çiftler için :) kesin evleniceksiniz ama hala kendinizi niye saçma sapan şartlıyorsunuz :s erkeklerde böye saçma sapan şeyler yapsalar size nasıl karşılardınız :) ? mesela siz cinselliği çok önemsemeyip hediyeyi romantizm i çok önemsiyorsunuz erkeklerin çoğuda cinselliğe önem verir onlarda mesela evlendikten sonra romantiklik ve hediyeler dese ? :) bu saçma değilmi sizce :) bu bi örnek tabi :) ben fikirlerinizi görmek istedim :)

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• türkiye sartlarıyla ilgili bisey insanların görüsleri asırı kapalı. benım aılem cok rahat ınsanlar onlarla da oturup konusmuslugumuz vardır bunları her zaman kendı secımın bız senın her zman yanındayız dedıler ama ben de evlendıkten sonra olmasını ıstıyorum cunku dedıgım gıbı turkıye yanıı. basımızdakı hukumetle anca bu kadar ınsanların zihni iyi yıkanıyo cünkü ilerde bu yuzden sorun yasamak ıstemıyorum ha bu demek olmuyo kı evlenne kadar kımseyle beraber olmcam ama her haltı yıcem boyle bısey de yok evlenıcegım ınsana tamamen temız olarak gıtmek ıstıyorum ve hayatım boyunca tek bı erkegın kadını olmak ıstıyorum bu yuzden.

1|0
    1|0
    • saçmalamıssın.ne alakası var hükümetleçakıllı konus biraz ya.sen önce beyninin zarını bi yırt bence

• bu hükümetle derdiniz ne anlamadlm.sizi tutan ml var gidin istedgniz halti yigin...hukumeti karistirma.

• tayyipciysen mumkunse sakın konusma yorum yapma.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben cinselliği önüme gelenle değilde sevdiğim adam eşim olduktan sonra o ilk gecede yaşamak isterim.Namusum herşeyden önce gelir benim giydiğim gelinliği gururumla alnım ak başım dik taşımak isterim.Ben erkek olsam sevgilim bana ben başkalarıla yada başkasıyla beraber oldum dese ben o kızı karım diye almam.Namusunu ayaklar altına alan bir kız yarın benden başkasylada yatar.Güvenemem.

0|0
    0|0
    • tamamda ama bak sen herşey için diyorsun ben 2 çift birbirine ölümüne aşık ve evlenicekler bu şekilde diyorum aksi taktirde dediklerinde haklısın :)

• herkes aynı degil aile yapısından kaynaklı bişey ,kimisi çok öenmsio kimisi hiç önemsemiyo...yetiştirlme tarzı en çokda benm babamda bu konuda çok katıdır mesela korkuutumu bi kere istesende olmuyo :)

0|0
    0|0
    • tabikide bu önemli bi konu ama birazda mantıklı düşünülmeli bence :) senle evlenmeyi isteyen ve bu konuda gerçekten ciddi olan bi adamdan bunu esirgememelisin tabi gerçekten adam gibi bi adamsa :) yani aşk varsa ortada ve düşünsene çok seviyorsun evlenmeden olmaz dedin evlenmeden öldü düşünsene durumu :s

• ama ya şöyle olsaydı öldü benim hayatımın aşkı ben onla hiç bişey yapamadan öldü gitti deseydin daha mı kötü ? :s çocuk olsada hayatının aşkından sana bir parça kalmış olur ve bu çok değerli değilmi ? :)

• Tabiki çok degerli bende böyle düşünüyorumda,erkeklerde deişio canım yaa ben şimdi 4 senelk ilşkm var birlikte olsam sonra beni basit kız hemen kendini verdi konumuna sokmazmı bu zihniyette erkelerimz varken bizde böyleyiz napalım...

• Cinsellik evlendikten sonraya atılmıyor evlilik cinselliğin önüne geçiyor. Ergenlikten sonra hemen evlendirilirdiki kişiler cinselliğide yaşasındlar.E günümüzde bu böyle olmadığından cinsel istekler alıp başını gidiyor evlilik gecikiyor kaos oluyor. Durum bundan ibaret.

0|1
    0|0
    • fakat kimisi böyle değil :s evlenmeden asla birşey düşünmüyor ve bu bazen erkekleri bazı sorulara sürüklüyor :)

• elbette kişilerin tercihine saygı duyacaksın. O zaman evleneceksin madem çok istiyorsun.

• istediğin her an evlenemiyorsun ama :s ve bunu illede böyle derse mesela benim tepkim şu olur madem öyle evlendikten sonrada ben hiç istemem :)

• kesin evlilik diye bir şey yok. senin 1 saat sonra veya 1 saniye sonra ölmeyeceğin ne malum? ki zina diye bir şeyde var öteki tarafıda düşün.. Önemli olan öteki taraf ;)

0|0
    0|0
    • önemli olan tabikide öteki taraf ama bir kadını kalbinde karın olarak kabul etmek onu allahın huzurunda karın olarak kabul etmektir yani uzun uzun anlatmak isterdim ama :) boşver :) haddime düşmez :) yani çok sevdiğin bi adam ölse o zamanda keşkelerin olur bence :s

• Türkiye deyiz ve buranın gelenek göreneklerine göre yetiştik.. Sorunun cevabı burda..!

0|1
    0|0
    • tamam ama neden sadece yetiştirenlere göre beyinlerinizi geliştiriyorsunuz insan kendini geliştirebilir:s

• sen evleneceğin kişinin 10larca kişiyle birlikte olmuş biri olmasını tercih edebilirsin. ama bazı insanlar inançları gereği cinselliği evlendiklerinde yaşarlar özel olmasını isterler. tek eşliliktir bunun adı. namus bacak arasında geyiğine girenlerde inancı islam olanların inançlarında zina olarak geçer evlilik öncesi ilişki. yoksa namus bununla sınırlı değil elbette. benim yorumum bukadar. tercih meselesi saygı duyulmalı ama bu devirde erkekler birlikte olmayan kızları aşşalıyolar bile işte onlar saygısız dışlanılası insanlar . birşeyi tercih etmeyebilirsin ama saygı duymalısın.

3|0
    0|0
    • bak demek istediğimi anlamamışsınız iki tarafta bakir iki tarafta birbirine ölümüne aşık ve evlenicekler bu durumdan bahsediyorum fikrine saygı duyuyorum uzun uzun anlatmak isterdim ama gerek duymuyorum :)

• iki tarafta bakirse o zaman erkek daha sabırlı ve saygılı olmalı düğüne 1gün kala bile Allah korusun evlilik gerçekleşemese. o kızın hali ne olur. yarına çıkacağımızın asla garantisi olmaz.

• Dünyanın dengesi bu şekilde ..

0|0
    0|0
    • ama mesela şöyle olsa çok sevdiğin birisi inanılmaz istiyorsun ama bu dengeyi böyle istiyorlar diye red ediyorsun evlenmeden ölüyor diyelim o çocuk düşüncen ne olur ?

• Ya yaptıktan snra ölsee... nolucak ? namus herseydir.

• bunu yaptığından mutsuz olmazsın emin ol aşık olduğun insan ölmeden bu fırsatı kaçırmamış olmuş olucaksın daha ne :S

Erkekler Ne Diyor 8

• Her kız her erkek birçok kızla veya erkekle arkadaşlık kurar dinimizde bulunan bakirlik ve bakirelik denen birşey var herşey senin dediğin gibi olursa hiçbir kız bakire kalamaz sen istermisin bakire olmayan bir kızla evlenmeyi istemezsin bence kızların bu tavrı çok doğru bunu da anlayışla karşılamak gerekir

0|0
    0|0
  • garantiye almak icin kendini. sen erkeksin tuzun kuru bakir olsan nolcak bakire olsan nolcak. Ama kadin icin ayni degil iste. Kadin bekaretini kaybedince. Evlenecegi zaman sorarlar bakire misin degil misin ? bakire degilse adam on milyon sey dusunur bana gelene kadar kac kisiyle yatti nabti netti diye ister istemez kurt duser icine,. hak vermen ve saygi duyman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • eskiden para is yokt egenlige giren gencler evlendirilir namuslu ve ahlakli aile sistemi olur kimse komsusuna ters gozle bakmazdi. simdi ulke kalkindi zenginlesti sitelerde oturuyoruz taksitler giderler cogaldi gencler okul is kariyer derken 30 yasina geliyor o yasa kadar bakire yok bakirde. durum kotu gaylik lezlik amerikan pastasi gibi olduk.

0|0
    0|0
  • Sende de toplumun namus kavramı olarak gördüğü bir zar olsaydı sende evlenmeden olmaz derdin.

0|0
    0|0
  • Tam tersi var bi de bunun "Erkekler cinselliği neden illa evlenmeden önce yaşamak ister?"

0|0
    0|0
  • yaşayan her yaşta yapıyooo :)) evlilik sadece rahat korkusuz yapma ruhsatıdır :)

0|0
    0|0
  • niye böle bi soru sordun.. sen tek gecelik ilşki sonrası oluşanmısın?

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın dünyanın binbir türlü hali var kimin 5 dk sonrayı göreceği kesin ?

1|0
    0|0
    • bu söylediklerim aşık olduğun şeyler için geçerli senin gibi çıkar ilişkisi bekleyenler için değil

• ne alaka çıkar ilişkisi ?

Yükleniyor...