Kızlar hiç yabancı sevgiliniz oldu mu?

merhaba şu anda yabancı biriyle görüşüyorum bakire olduğumu ve korumam gerektiğini biliyor ona göre davranıyoruz yakınlaşsak da. aranızda yabancı biriyle sevgili olup herhangi bir konuda şöyleler böyleler falan diye herhangi bir şey söyleyebilecek var mı aranızda sadece laflamak istedim.

Güncellemeler:
kendisi hollandalı :D bana bakire olduğum için saygı gösteriyor ama bilmiyorum nolur

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı biriyle yakınlık kurduğunda (flört ya da arkadaşlık) alacağın en büyük ders "ÖN YARGILAR YANLIŞTIR" olacaktır. Hiç kimseyi genelleyemezsin. Ben kendi tecrübemden yola çıkarak sana şunu söyleyebilirim: insanlar milletlere ayrılmış olsalar da mesele iyilik kötülük, dürüstlük sahtekarlık meselesidir. İyi insan Türk de olsa İngiliz de olsa Japon da olsa iyi insandır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet oldu. ingilteredenyken tavlamıştım bir tane ingiliz hatun.

0|0
    0|0
  • dünyada binlerce çeşit yabancı var bu hangi türden ? şöyleler böyleler diyebilmek için sorunun altyapısı yeterli değil :S

0|0
    0|0
  • Benim de holandalı bir sevgilim olmuştu.. Oradayken ilişkimiz güzeldi, bakire değildi ama Türkiye'ye dönünce uzak ilişki yürümedi ama hala arkadaşız :)

0|0
    0|0
  • yabancı derken bulgar göçmeni olup yabanı ayağına mı yatıyor :D yoksa nedir

0|0
    0|0
  • Bakireymiş.

Kızım senin ruhunda bedeninde o.. olmuş.

Bakire demek el değmemiş demek

1|1
    0|0
  • benim görüşüme göre bakirelik bel altında değil kafanın içerisindedir.

0|0
    0|0
  • benim Türk sevgililerim olmuştu hepsi de bakireymişmiş ama,şu bakire anlayışınızı...(neyse)

0|0
    0|0
  • türk buldular da yabancı kaldı :D

0|0
    0|0
  • yabancı erkek bekarete niye önem versinki anlamadım yabancı dediğin arapsa bilemem tabi :)

0|0
    0|0
  • Iyi yopmısın tebrik ederim, Allah tamamına erdirir inşallah

0|0
    0|0
    • Kim nasıl yetiştirildi ise aile tarafından, bazıları için dinimizde haram edilmiş şeyler sorun teşkir etmiyor, artık bunu anlayışla karşılıyorum, sonuçta herkez yaşamaya gelmiş ve kimse kimseyi yadırgamaya hakı yoktur

Sonuçta herkez kendi mezarına girecektir ve herkez kendi günahlarının bedelini ödiyecektir

Bende karşıydım g�vurlara ilişkiye fakat Türk kızlarının böyle yaptığını görünce ben neden yapmayayım diyorum

Sonuçta insan birkez doğuyor ve özgürlüğün tadını çıkarmasını bilmeli

• Kim nasıl yetiştirildi ise aile tarafından, bazıları için dinimizde haram edilmiş şeyler sorun teşkir etmiyor, artık bunu anlayışla karşılıyorum, sonuçta herkez yaşamaya gelmiş ve kimse kimseyi yadırgamaya hakı yoktur

Sonuçta herkez kendi mezarına girecektir ve herkez kendi günahlarının bedelini ödiyecektir

Bende karşıydım g�vurlara ilişkiye fakat Türk kızlarının böyle yaptığını görünce ben neden yapmayayım diyorum

Sonuçta insan birkez doğuyor ve özgürlüğün tadını çıkarmasını bilmeli

Kızlar Ne Diyor 7

• Benimde 2 sene önce yabancı bir sevgilim olmuştu. İnsanız hoşlantının sevmenin yabancısı yerlisi yok her insan sevilebilir aşık olunabilir. Yalnız konuya ayrı parantezde yaklaşmak gerekirse de '' bakirelik '' kavramıyla da bir alaksı yok sen kendi örf adetlerine değer veriyosan ona uygun yaşar sınırı çizersin zaten karşı taraf kabul eder etmez ayrı konu. Bu tamamen insanın niyetine ve içine bağlı bir şey.

1|0
    0|0
  • Alman sevgilim.olmustu :D

0|0
    0|0
  • hiç yabancı sevgilim olmadı ama irlandada biriyle flört etmiştim az biraz. ilerleseydik bakirelik giderdi herhalde :D

0|0
    0|0
  • başkalarının söylediğini dinleme sakın. kıskançlık yapıyorlar anca :) benim yabancı sevgilim 2 kere oldu. tam olarak ne öğrenmek istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • Yabancı sevgili edinip her boku yiyip boşuna koruma bence ver gitsin

0|0
    0|0
  • Oldu

Bakirelik kemeri tak

0|0
    0|1
  • Bakış açısına hayranım.

"Bekaretimi korumam gerekiyor, ona göre yakınlaşıyoruz."

Bekaretini korumak kızlık zarına dokunmadan her haltı yemek değil, gerçekten iffetini korumak, erkeklerle arana mesafe koymak demek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...