Kızda bioseksüellik

kızın bioseksüel olması ilerde evlenince eşiyle sorun yaratır mı bu olumlu bir şey bir olumsuz durum mu yani ben atıyorum kızlara karşı baktığımda birşeyler hissedebiliyorum bazen seksi olduklarımda baktıkca bakasım geliyor ama lezbiyen olduğumu düşünmüyorum artı duygusal olark da cinsel ilişki anlamında da hep bir erkkle hayal ederim bu durum nedir normal mi bu hissettiğim

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• biseksüel eğilim olabilir,sadece merak olabilir.eşin bu durumu çok hoş karşılayabilir kişiye göre ters te tepebilir.yani olay eşine bağlı.bunu bir hastalık gibi görmemen en iyisi.

0|0
    0|0
    • hm tamam bakalım hoşuna gidecek durum mu ki bu ne biliyim olumlu bir şeyse iyi

• nasıl yani ya bir ben olucam başka kim olacak ki ;)

• tamam şimdi o konulara girip sakin olan bedenimi kışkırtmayayım.sen öyle diyorsan öyledir diyip susuyorum :)

Erkekler Ne Diyor 12

• gayet normalsin hatta sanslisin diyebilirim.

0|0
    0|0
    • hangi konuda şanslıyım

• senin bu düdüncelerin gercege dönüsürse ve bir birliktelik yasarsan iki cinstende zevk alma durumun var ve daha neler neler var.

• bioseksiüel değil biseksüel ayrıca noproblem sıkıntı yok...

0|0
    0|0
    • tamam biseksüel teşekkür ederim

• zamanla geçer kendini erkekle olurken kadınlaymış gibi hayal et sonra yavasş yavaş duyguların normale döner biseksüel arkadaşlarım vardı 2 kız arkadaş aralarına aldılar beni seviştik onlarınki nasıl bir duygu ise birbirinden koamıyorlar ama erkek olmasada dayanamıyorlar çok acayip bir durum

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• rica ederim ama cinsel tercihin neyse değiştirme bence sadece hobi olarak dene

• kadınlara karşı mesala lezbiyen ilişki sana çekici geliyormu cevabın hayırsa cinsel anlamda hetero seksüelsin

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin. İleride 1 bayanla sevişirsin bence mutlaka..:))

0|1
    0|0
  • yaşamadıktan sonra bence sorun değil ama bir bayanla cinsel hayatın olsa senin için sorun olur.

0|0
    0|0
    • yok hayır hiç ilişkiye girmeyi düşünmedim yaşamama da sadece vücutt yapımız biziim beni tahrık ediyor hepsi bu

• Bio mu, yani organik demek istemiyorsun herhalde. Biseksüellik ise pek çok erkek anlayışlı karşılamaz, kendine saklarsan hislerini sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • BIOsexsüel ney la ? organik mi oluyo o ?

ehüehüehü :D

0|0
    0|0
  • keşke senin gibi bir karım olsa... bazen kadınlarla seks yaparken sizi izlerdim, bazende bende aranıza girer 3lü yapardık

0|0
    0|1
  • BIOsexuel derken ? organik oldugunumu kastediyorsun ?

o nasi oluyosa ? ? ?

0|0
    0|0
  • biseksual degılsın sen olsan bıle ne artısı var ne eksısı korkma

0|0
    0|0
  • Biseksualite erkeklerde olunca biz erkekler (cok cok afedersiniz) ib*e gozu ile bakarlarken kızlarda olunca olabiliir denmesi tuhaf... Bu basta biz erkeklerin iki yuzlululgudur iste...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• no problem diyorum

0|0
    0|0
  • Normal bende de oluyor sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...