Erken boşalma sorunu nasıl atlatılır ?

Ciddi ve samimi cevaplar verin arkadaşlar yaşım 20 hiç cinsel ilişkiye girmedim şuana kadar erken boşalma sorunum var bir bayanla ilişkiye girmeye korkuyorum bu yüzden alay konusu olurum diye :((

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli ilişkin olmadan öyle bir sorunun olup olmadığı kesin olarak söylenemez. Ama kendini tutamıyorsan %90 öyle bir sorunun olacaktır.

Çözümü düzenli seks hayatı olan biri olarak tedavi. Kendi başına çözemezsin (zevki yok eden, sadece saate oynayan abuk sabuk metodlar hariç. Onlar süreyi uzatır ama esas olan zevk varken boşalmamaktır)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic 1 bilgim yok. doktora gitmeyi dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilişkiye girmedim diyosun, erken boşalma sorunum var diyosun. Elizabet le normal bir cinsel ilişkiyi birbirine karıştırma dostum. İkiside ayrı ayrı bilim dalları. Emin ol ilişki esnasında normal olur yolunda yürür herşey

0|1
    0|0
  • çözümü var mıacaba ?

0|0
    0|0
  • erken bosalma sorunu cınsel ılıskıde belırlenır masturbasyonda degıl.. masturbasyonla 2 dakıkada bosalan ben cınsel ılıskıyı yarım saate yakın surdurebılıyorum

0|0
    0|0
  • Alay konusu olmazsın, bak benim yaşım 18 öncelikle kendine güven birinci önlem bu erken boşalmalara, ikincisi ise penisini kontrol etmeyi öğren yani demek istediğim şu zevki çok olduğu zaman yavaşla ve meniyi dondur, sonra devam et, o zevke dayanamayıp devam edersen 1 dakikada boşalırsın, zamanla aşacaksın bunları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...