Bu zamanda düzeyli bir ilişki kurulamıyor mu?

günaydın, düzgün hanım hanımcık bir kız olmama rağmen bugüne kadar karşıma ciddi niyetli beni seven biri çıkmadı hoşlandılar yaklaştılar bazısından ilgisinden hoşlandım ama sonu hep cinselliğe bağlandı bir süre sonra sadece cinsellik için beni kullanıyor mu düşüncelerinden ilişkileri kopardım hiçbirini de sevgili diye saymıyorum etrafımda hep çok sayıda kişi oluyor ama cinsellik olsun diye hep ısrarlar erkeklere de kızlara da soruyorum sizce neden uygun biri çıkmıyor

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• canım bence tüm erkekler öyle değil sen canım sıkma aralarında iyileri de var ünivesite hayatım olsun iş hayatım da olsun dediğin tipte o kadar erkekle karşılaştım ki çoğu ciddi düşünmedi fiziğimi beğenen yanıma sokuldu hepsi dış görünüşüm yanımda oldular içimin sırlarını tanımaya çalışmadılar bile daha 1 haftalık görüşmelerde cinsellik muhabbetine girdiler yakınlaşmaya çalşıtılar ve inan bunun gibi kaç tane geldi karşıma hepsini reddettm artık moralim çok bozuktu kimsenin beni sevmeyeceğini bana değer vermeyeceğini düşünmeye başlamıştım ciddi ciddi moralim bozulmuştu yaşım 24 ama inanırmısın kaç tane bu tarz erkekle karşılaştım artık kendimi değersiz görüyordum gösteriyorlardı ve ... allaha çok dua ettim allahım bana senin sevdiğini kulunu yolla bana uygun gördüğünü nasip et diye

ve gerçekten öyle bir insanı şu an bulduğuma inanıyorum ve benimle ciddi düşünyor bana aşık oldu ilk kez bir erkek bana bakarken sapıkça değilde masum bir şekilde baktı cinselliğin c sini konuşmadı ve şu an o kadar mutluyum ki anlatamam o yüzden moralini bozup umudunu kaybetme allaha bol bol dua et rabbim kalbini sesini duyuyo, Ve seninde kalbinin sesini duyacak birini elbet karşına çıkaracak ümidini yitirme düzgün erkek yok gibi görünüyor ama aslnda var duayla yanı başında olabilir sen yeter ki iste allahtan :)))) ve bunlar hep benim için bir imtihanmış bunu karşıma şu an ki mükemmel insan gelince farkettim

1|1
    0|0
    • canım valla ıçımdekılerı yazmışsın benımde yasım oyle ve aynen dedıgın gıbı dua edıyorum kısmet inşallah benımde karsıma oyle bırı çıkar size mutluluklar dılıyorum

• amin canım sağol ;) inşallah seninde karşına düzgün iyi yürekli biri çıkar dua et hayırlısıını iste canım emin ol çıkıp gelecek gör bak

Erkekler Ne Diyor 19

• Merhaba Jelly,

Öncelikle hemen hiçbirimiz sevgiye doymadığımızdan açlığımızı cinsellikten kaynaklandığını düşünüyoruz...

Sevgi = Sevişmek zannediyoruz yahut, birbirimizi sevdiğimizi yatakta gösteriyoruz sadece...

Sevgilisine seks esansı haricinde "Seni Seviyorum" veya "Çok güzelsin" demeyi beceremeyen öküzleriz...

Evet, 32 yaşındayım ve bunu ancak bugün farkettim...

0|0
    0|0
  • salla gitsin doğru insan cıkar elbet cinsellik isteyenleride kov gitsin sen kullanılmış olursun yoksa

0|0
    0|0
  • erkekler bir kızla neden evlenir?

çok sever ve sevdiğiyle cinsellik yaşamak ister

kızda adres olarak babasını gösterir ve babasından ister

ve erkek evlenince cinsel birlikteliğe başlar

ama sen erkeğe bu istediklerini bedavaya verirsen

kullanılıp atılırsın

evlilik öncesi cinsellik dahi konuşma

böylece ilişkin evliliğe gitsin

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar kriter belirleyemez duruma geldi. Yani ciddi ve samimi bir ilişkide kriter ne olmalı? İşte insanlar artık buna cevap veremez duruma geldi. Sonra da herkesin dilinde bazı klişeler dolaşmaya başladı, "benim istediğim beni istemiyor, benim istemediğim beni istiyor" ya da "adam gibi adam yok" "evlenecek kız mı var" vs vs...bence insanlar herşeyden önce asgari müşterekte birleşmeyi öğrenmeli ve kriter belirledikten sonra bir ilişki yaşamaya çalışmalı. Ama kriterleri makul ve mantıklı olmalı. Aslında bu konuda söyleyecek çok şey var ama anlatacak kelime sayısı çok az ne yazık ki. Bir şekilde tüketim toplumuna dönüştüğümüz ve teknoloji çağında olduğumuz için, ilişkilerde buna bağlı olarak sabun köpüğü kıvamında oluyor.

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana o yuzden kalıteyı ve mutlulugu bulmak zor oluyor buda bzen bunalım konusu:s

• tesekkurler ben herseye gulumseyen bırıyım zaten ama hayırları bıle oyle soyledım hayatımdakı hatamda bu oldu anlamak ıstedıgı gıbı anladılar , haklısın bugun yıne yenı bırgun olsun mutlulukla kal :)

• sanada mutluluklar dilerim :) hayatında başarılar ;)

• döt yemiyo artık insanlarda

0|0
    0|0
  • günaydın..acele etme herşey yoluna girer..

0|0
    0|0
  • Kurulur tabi secimlerle alakalı

0|0
    0|0
  • Hayat içimizdeki, iyi çocuğu yok olmaya mahkum ediyor...

İlişkilerini sınıflandırmaya itiyor insanları, ne kadar güzel ne kadar iyi sevişen, kültürlü kariyerli bir kızda olsa karşımdaki, sincap gibi meraklı bakışları, utanan gülüşleri yoksa o istenilen düzeyde yaklaşamıyor insan...

0|0
    0|0
    • oyle yaklasamadıgınız ıçın o yanlarını masumıyetını goremıyor olabılırsınız sonuçta ınsanları karalamak çok kolay

• Yazdıklarıma bakıyorsun ama görmüyorsun...

• devir böyle bir çok kişi erkek kadın ayırmıyorum cinselik var hedeflerinde yapılacak fazla bir şey yok artık istediğin gibi birisi kısmetine çıkarsa :)

0|0
    0|0
  • Çünkü arıyorsun. Arama bırak akışına benim yaptığımı yap. Bende çok uzun süredir yalnızım elbette ara ara bende düşünüyorum niye diye ama yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Otobanda herkes üstüne üstüne geliyorsa bil ki sen terse doğru gidiyorsundur kendine dikkat et bence ;)

0|0
    0|0
  • Bazı insanın şansındanmı çekim etkisindenmi yoksa neden bilmiyorum hep seks olarak yaklaşır insanlar.Keşke hep böle olmasa.

0|0
    0|0
  • Senin tavırlarından kaynaklı olarak kaçıyor olmasınlar ilişki başlangıcı da önemli

0|0
    0|0
  • şartlarda anlaşabilirsek ben çıkabilirim :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence o senin ne istediğinle alakalı eğer gerçekten ne istediğini iyi bilirsen ve ona göre adımlar atarsan 1 olmadı 2 olmadı ama 3 de muhakkak olur niyet neyse kısmetde o olur bence

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış herkes artık bacak arasından bakıyorda ondan

0|0
    0|0
  • sen böyle düşünmeye devam et :D

0|0
    0|0
  • valla bana da sırf sosyal konumum, kariyerim ve iyi kazancım sebebiyle yaklaşan kızlar var... aynı dertten muzdarip durumdayız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır bence birine baglanmaktan korkuyorlar cinselliği tercih ediyolar cunku gecici olarak algılıyolarr hepsi bu

0|0
    0|0
  • İnsanlar artık anlık zevkler peşinde ve tek eşlilik çok zor.. Senle alakalı değil erkekler sapıttılar son zamanlarda

0|0
    0|0
  • Herkes sevdiği, seveceği insanı değiştirme çabasında...

Olduğu gibi kabul etse bir şeyleri zorunlu kılmasa belki her şey daha üzel olabilir..

0|0
    0|0
  • Aslında var ama sen bulamamışsın ya da sana rastlamamış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...