Bakirelik hakkında yorumlar?

Arkadaş anlamıyorum ! Bekareti korumak kendini eşine saklamak çok güzel birşey. Haa bu sizin için birşey şfade etmiyodur böyle bir çevrenin insanısınızdır bozdurmuşssunuzdur oda tercihiniz. Ama bir erkekle sevişip sevişip aynı evde kalıp bozdurmadan bir şekilde idare edip. Sonrada hiç çaktırmadan biri ile evlenmek onu kandırmak ne kötü birşey yaaa. Hatta ters ilişkiye girip. Ya da evlenmeden önce diktirmek. Yalancılığın bu boyutu nekadar kötü. Kızlar bu iki yüzlülüğe neden başvurur. Evlenince kocasını evladının yüzüne nasıl bakar.? Kendini akıllı zanneden bu ucube tipler nasıl türüyor toplumda. Daha önce ilişki yaşamış bir insanın bunu evlenmeyi düşündüğü adama söylemesi çok daha şerefli ve erdemli bir davranış bence. Diktirme çıktı bide yaaa arkadaş onu diktiriyosun da vicdanını da diktirebiliyomusun? ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• ''Bozdurmuşsunuzdur'' ne kadar iğrenç bir tabir.

Eğer yazdığın yaştaysan, konuşmayı bilmiyorsun.

Madem karşındakini bakire bekliyorsun sende bakir olacaksın, başka yolu yok.

Sen önüne gelene dokun sonra bakire kız iste oooh ne ala.

Toplum kadını yalan söylemeye itiyor. Belki zarı esnek ve kolay yırtılmıyor. Bundan sanane? Kızların tercihlerinden, yaşantılarından sanane?

2|0
    0|0
    • Evet yuazdığım yaştayım konuşmayı da unuttum. Bakire istiyodum ama bakir kalamadım. Yaşam tarzına da karışmıyorum kşmsenin. Ama Aile yapısı çöküp gidiyo. Hiçbirimiz mutlu değiliz be güzel kardeşim. Cnımsıkılıyo ondan. NEzaman bir kızla birlikte olsam bir boku çıkıyo keşke böyle olmasaydı diyorum vs vs... Derdimi anlamıyosunuz ki. Adam olan yalan söylemez kötü bieşyse yapma iyiyse saklama arkadaş. Benim tepkim her haltı yeyip sonrada elin adamını kandıranlara. Dürüst kimseye sözüm yok.

• + kaba olduğumun farkındayım normalde böyle konuşmam bayan ruhundan anlayan birisiyim. Sinirlenince bazan böyle kabalaşabiliyorum. :( Kusurabakmayın lütfen ;)

Kızlar Ne Diyor 10

• Bakir değilsen bekaret takıntın olmayacak bu kadar basit. senin o ikiyüzlü dediğinde sadece kızları değil erkekleri de o kefeye sokacaksın. kendi her halktı yiyecek kıza gelince bakire olmalı diyen erkek gitsin önce o önündekini kestirsin.

3|2
    0|0
    • Öyle bir iddiam yok. Niçin itham ettin ki yau :S ?

• tek cinsel içgüdü erkekleremi özel kadınlar arzulamazmı kadınların canı çekmezmi neden kadınlar yapınca suç sayılıyor kadın erkek eşitse duygularda eşit olmalı deden ben 30 yaşıma kadar evlenmiyceksem 30 yıl cinsellikten mahrum kalıyorumda başkaları ben yola çıkana kadar köşeyi dönmüş oluyorlar yargılamadan önce bunları hiç sordunmu kendine

1|0
    0|0
    • Verdiğim cevaplarda sorunun cevabını bulabilirsin tatlım ;). 24 yaş tan bahsettiğim cvaba bak. Ya da sonsuza kadar sus :)

• Bu muhabbete girdiğine göre işallah bakirsindir.

0|1
    0|0
    • bu soruya şapka çıkarılır saygılarrr :)

• başka sorum yok zaten gereken cevabı aldm. :)

• Eyv.

• Erkeklerin bekaret takıntısı yüzünden.Bence iyi oluyor süper oluyor. Tencere kapak.

1|0
    0|1
    • :) Yazık. Bekaret takıntım olur tabi olm niye olmasın. Ama şunuda net söyleyim. Elin çocuğuyla her bir sikimi yemiş ama bozdurmamış ve beni kandıran bir KIZLA birlikte olmaktansa. Dürüst bir KADINLA birlikte olmayı tercik ederim. Arkadaşın biri çok güzewl ifade etmiş bakirelik sadece zarın bozulmaması demek değildir. Bakirelik biriyle ilişkiye girmemiş olmaktır.

• Fark etmez . İlişkiye hiç girmemiş olanları da biliyoruz bastırıp bastırıp ne kadar bozuk bir zihniyete sahip olduğunu.. Kaç tane soranını gördüm şurada zehir saçıyorlar..Kendisine saygısı olmamış ki bana olsun sana da olmaz emin ol tek vasfı o çünkü..

• Ha bide şu var bu bakire kız arayan erkeklerin büyük bir kısmı önüne gelen kızla birlikte olma hayali kuruyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü siz erkeklerin çoğunun aklı fikri bel altında daha 2 günlük sevgiliyken direk cinsellik istiyorsunuz kadın zaten odun değil mi hiç istekleri yok doğal olarak bizde zamanla karşılık veriyoruz sizler nasıl zaaflarınıza yenik düşüyorsanız bizlerde o şekilde ve sonrasında da nedense kızları bir yargılama burda ki bozdurmak kelimesi mesela ya kadınların cinsel hayatına saygı gösterirsiniz herkes size dürüst olur ama önce yargılayıp sonra da kadının dürüst olmasını beklemeyin.Bunun kadınlıkla alakası yok karakterle alakası var vicdan meselesi yani.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle karakter meselesi. ve dürüstlük herzaman + getirir. Karşıdakini kandırmak çok aşağılık bir davranış. Bir erkeğin bayanı kandırıp kullanması nekadar aşağılıksa bayanında birlikte olduğu erkeği kandırması bazı şeyleri gizlemesi okadar aşağılık.

• neden bu kadar kızdın?

0|0
    0|0
  • insan öyle bir seviyo ki öyle bir pskolojıye bürünüyo kii sizin yüzünüzden o duruma düşüo o kadınlar sizin uçkurunz yüzünden yapalm evlencz dıolr sonra siktrp gıdolr o yaptkları hata ama geri dönşü olmuoo napsınlar aşktan sevgden başlarına bunlar gelıo istisnalar hariç yani yılann başı sizsinzz !

0|0
    0|1
    • Güle oynaya verme sende madem biz böyleyiz ?

• yılan başı sizsiniz derken erkekler mı dıyuorsun ya kızlara ne demeli yoldan cıkarmalar dıkkar çekmeler yılan başını tartışacak olursak kızlar ve erkekler olarak ele al sadece erkeklerı deme :)

• ne alaka yaa ben o konuda mı yılan baiı dedm iyi oku bu zorlamalar cinsel istekleriniz sizin fazla azıtmayın o zaman hakim olun nefsinize bırak yaa

• Helal be .. Adamsın tebrık edıyorum senı duygularıma,dusuncelerıme tercuman oldun .. Oda onlar ve Allahla aralarında olan seydır ..Bırgun bu yapılanların hesabı sorulacaktır ..

0|0
    2|0
  • peki bir sürü kişi ona aşık oldu fakat kız birisini sevdi ve uzun süre sevgili oldular kız tüm ilklerini onunla yaşadı ama sadece bakireliği değil ve sapkın şeyler yok anal gıbı.İşler yolunda gıtmedi hiç beklemedikleri bişey oldu ve ayrıldılar.Kız yıllar sonra başkasıyla illaki evlenicek yine sevdi ve ona bu durumu usulüyle anlattı tabi tüm ayrıntıyı değil.Bu kız şimdi kötü mü?

0|0
    0|0
    • anlatsın tabi kimse kimseyi yaşadığı geçmişiyle yargılayamaz kimin haddine ama o işleri yapıpda kendini temiz gösterenlere bizim isyanımız

• Hayır. Adam gibi anlatmış. Olur tabi ya insanlık hali. Çakallık yapan kızdan çok daha şereflidir. Ama güzel olan evlenmeden eline bile dokundurmamasıdır bnce. Haa sakın yanlış anlamayın ben bakir biri ya da çok temiz biri olduğum için söylemiyorum bunları. Sadece güzel olanın böyle olduğunu düşünüyorum.

• bende öyle düşünuyordum fakat çok aşık oluyosun ve o kişinın evlenecegın kısı oldugunu hıssedıyorsun bunu o da defalarca hıssettırıyor.Ama dedgım gıbı bakırelık kaybetme söz konusu degıl ve sapkın şeyler yok.Birde ona gelene kadar insanı başını döndürebılcek kadar çok ilgi gösterenler oldu büyük bir aşk duymadan kimseyle olmadım el tutşmasını bıle yapamıyordum şimdi sence ben düzgün bir kız değilmiyim o bir sürü şey yapan peşimde pervane olanların hiçbiriyle olmadım umutta vermedim

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadasım dedigin gibi bu yasadıgın çevreyle ilgili bir sey.

Ben rahat bir insan oldugum için (isterseniz o.ç, genis, gavat deyin hiç şeyimde değil baskalarının düşünceleri) bunu kadına da hissettirim ve o zaten bana her seyini anlatır.

Ben bakire kadın istemiyorum. Evliligi sadece bir zara indirecek kadar salak olmadım hiçbir zaman.

Evlilik (aslında evlilik de düşünmüyorum) bundan çok daha öte. Dırdır etmeyecek, yemek yapmasını bilecek, bana her zaman aglamayacak, en ufak sorununu anlatmayacak, dürüst olacak, nerede nasıl davranmasını bilecek, çocuga bakabilecek, bana erkek oldugumu hissettirecek. Dısarıda son sözü bana bırakacak.

Şimdi bakire olup da bunları yapamayan bir kadını ben ne yapayım ? Bakirelik dedigin sey nedir ki ilk zikiste kadın bozuluyor zaten. Evli kaldıgın bir kadınla kaç kere iliskiye gireceksin bir düşünsene belki 500 belki 5000.

1|0
    0|0
  • lan kızlık zarı dediğin bebekken ve ya anne karnındayken kakadan mikrop kapmamak için doğuştan var olan bir şey , bunu diktirenler ayrı bir salak :) ayrıca biz bakire olmayanlara bozuk demiyoruz , onu sorunun altına tekrardan güncellesen daha güzel olur .

1|0
    1|0
  • sorsam şimdi kız erkek hepsi müslüman ama bunun üstü varsa altı da var hiç kimse kimseyi kandırmasın boşuna mevla herkezin ne yaptıgını görüyor gerisi kim ne derse desin boş sonuçta herkez mevlanınj huzjuruna cıkcak var mıötesi kime kandırıyoruz kendımıze gelelım ...

0|0
    0|0
  • insanlar kırk ayak olmuş öteki tarafı düşünen yok valla sorsan hepsi müslüman

1|1
    2|2
  • ben bu tür insanlara karşı şiddeti savunuyorum. isterlerse beni barbarlıkla itham etsinler...

0|0
    0|0
    • Şiddet çözüm diil be kanka şiddete karşıyız hanımlar çiçektir. Nolursa olsun o narin varlığa vurmak erkeğe yakışmaz.

• kesinlikle katılmıyorum bu söylediğine. evet kadınlar çiçektir,onlara şiddete karşıyız ama sahtekarlara da bir karşılık verilmesi gerek : )

• senin dediğin binde birdir aynı evde kalıpta bozdurmayan kız çok az bizim ünide yaşadığımız evde biri hariç hepsi bozuktu o bozuk olmayan kızda sonraz bozulmuştur ben bozmadım ama heran bozulmaya müsaitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...