Sizce Bakire miydi ? Kızlar fikriniz ?

Kız arkadaşımla 3 ay önce ilk ilişkimizi yaşadık fakat kan gelmedi. Sonrasında dışarı çıktık ve bana akıntı hissettiğini söyledi bir kafede oturduk ona kan geldiyse görmek istediğimi söyledim lavaboya girdi ve peçetede 2 -3 damla kan gösterdi daha sonrasında 3 gün hafif kan gelmiş.Çok önemli değil ama kafamı kurcaladı bu vajina da gayet dardı zaten. İlişki sırasında da hiç zorluk çekmedim ikna için ne bilim seviyorum zaten o da seviyor eminim. Bunu ona söylediğimde doktora gidelim istersen dedi belli olursa dedi blörf mü yaptı anlamadım da . Doğruyu söyle kızmayacam diyorum susuyor küsüyor bu konuyu açınca.

Sizce nedir ? Ne olduğu değil mesele . gerçek önemli benim için nasıl öğrenebilirim ?

Güncellemeler:
Geçmişte ne yaşadığının önemi yok sadece dürüst olması önemli çocuğun kim olduğunu öğrenip linç etmem açısından.
Bir kez daha karşıma alıp konuşacam Bakalım.. Haber veririm .

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• doktora gidin madem o demiş sende öğrenmek istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sanane ne hakla kızlığını sorguluyosun evlimisin ya da evlenecekmisin erkeksen evlenirsin kızı bozduğun için sonra hesap sorarsın. NOT : kan gelecekse o an gelir sonradan akmaz o kan

0|0
    0|0
    • Bende bunu anlamaya çalışıyorum ya dengesiz ben mi bozdum diye soruyorum . o an kan gelmedi ? evet evlenecem şu yazılanları iyi okuyun ya

• hay senin beynini senden ayrılıncada yeni erkek arkadaşı seni linç etsin..

1|1
    0|0
  • önemli derken...? Kızı bir şekilde becermişsin daha ne olacak

0|0
    0|0
    • o çocuk tecavüz mü etti ne diye linç edeceksin?

• pğlum bakire falan değil o kız iyi yemiş seni..bakire olsa hemen o an kan gelirdi..blöf yapıyor..

0|0
    0|0
  • ben şunu anlamıyorum bir erkek bakire bir kızla ilişkiye girerken nasıl anlamaz bakire oldunu kan gelsin ya da gelmesin anlaman lazım zorladıysan baya bakiredir yani yalan söylemek niye :S

0|0
    0|0
  • doktor 7 gün geçtikten sonra ne zaman bozulduğunu bilmez 7 gün geçmeden önce hangi saatte bozulduğunu bile anlayabilirdi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızı ilk becerdiğinde kan gelmemişse ve doktora gitmek için seni oyalıyorsa kız kusura bakma senden önce bir daha becermiş işi ayrıca tuvalete girerek 2-3 damla gösterdiği içinde seni aklını çelmek için yapmıştır

0|0
    0|0
  • bence degıldı ama öğrenemezsın artık

0|0
    1|0
  • Bakire değil bence olsada brnim için bitmişti artık

0|0
    0|0
  • seviyorsan ne önemi var ?

0|0
    0|0
  • safsn belliki :)