Sünnet nedir? arkadaşlar bilgilendirir misiniz?

Arkadaşlar yaşım 23 ama sünnet olmadım nasıl bi olay dır bilmiyorum nasıl yapılıyo nasıl oluyo sonuç?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• sünnet zararlıdır, bir an evvel terk edilmesi gerekmektedir. reşit olmayan bir

insanın ,kendi şahsi rızasına danışılmadan bir başkası tarafından vücudundan geriye

dönüşü mümkün olmayan tek bir parça dahi koparılma kararı verilmesi yanlıştır. buna ana

babanın dahi hakkı yoktur. (bkz: anayasa)da insan haklarına aykırı tutum ve davranış

biçimidir ve acilen yasaklanmalıdır. buna uymayanlar hakkında en ağır cezalar

verilmelidir. sünnetin din ile veya herhangi bir sebeple hiçbir şekilde uzaktan

yakından bağlantısı yoktur, bulunamamıştır da. hepsi rivayetten öte değildir. zaten bu

bir tabudur ve barbar toplumlarda kabileler arasında görülür. medeni toplumların sözünü

dahi telafi etmediği karanlık bir safsatadır. buna çanak tutan zihniyetlerde bir o kadar barbar ve

zalimdir. fakat toplumumuzda bu safsata her (er)

kişiye eziyet şeklinde yaşatılmaktadır. her faninin ölümü tatması gibi her (er) kişinin

sünnet acısını tatmasını sağlamak politik ve rant çıkarlı olmasından başka birşey

değildir. bu da aydın kesim tarafından anlaşılamamış ve anlaşılamayacaktır da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailenin buna dikkat etmesi gerekirdi,neden böyle bir şey yaptılar ki,bu yaşa kaldın? Ayrıca sünnet nedir diye sormuşsun, aynı dinemi mensubuz merak ettim?

0|0
    0|0
  • 23 yaşındasın nasıl sünnet olmadın tuhaf neyse korkma azıcık ucundan alıcaklar :D

0|0
    0|0
  • Ucundan azcık alcaz derler onu bilirim.

0|0
    0|0
  • ucundan azcık et parçası alıncak çok az o kadan biliom

0|0
    0|0
  • Hiçmi bu zamana kadar merak etmedin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sünnet nasıl yapılır link

0|0
    0|0
  • Çükü kesip pilavın içine atıyorlar :) Sünneti merak eden çocuğu korkutan amca rolüne bürünesim geldi :D

0|0
    0|0
  • çok ilginç ne olduğunu bilmiyor musun ? ben iki çocuğun sünnetini görmüştüm, önce minik birer fil hortumuna benziyorlar, sonra birer füzeye :)) ama acımaz korkma uyuşturucu iğne yapıyorlar. acı ağrı yok :))

0|0
    0|0
  • şunu izle anlarsın :))) link

1|0
    0|0
  • Sünnet olmalısın neden dersen, o kabuk ilerleyen yıllarda içinde bakteri oluşuyo terden faln işte, ve ucu mikrop kapmaya hasssas olduğundan kesilmesi öngörülür.

0|0
    0|0
  • geyikl yapma la bizle

0|1
    0|0
  • Xp almak için yaptığın belli 23 yaşındasın sünnet olmadın hadi be yallah

1|0
    0|0
  • sana da bismillah...saglık açısından iyi birşeydir.

1|0
    0|0
  • azıcık ucundan kesecekler. =)

0|0
    0|0
  • bence bu yaştan sonra sünnet olamazsın çünkü birisi penisine dokunduğunda ister istemez kalkar kesemezler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...