Cinsel birleşme yok kan geliyor. Yanlış nerde :)

Bi kız arkadaşm var 19 yasında o da. Ama vallahi o ben değilim :) her neyse erkek arkadaşı da 33 yasında. Bunlar bigün adam diyorum adamın evindeler başbaşa. Sevişmişler ama normal bir sevişme değil. Arkadaşım iç çamaşırını çıkarmams bakire olduğu için. Adamda aynı şekilde. Üstüne üstlük adamcağz prezervatf kullanms. Boşalrsam etrafa gelmesn vs diye.. arkdsm üstte baya bir sürtünmüşler. Snra arkdsm iç çamaşırında bikaç damla açık kırmızı renkte kan görmüş. Çok komik geldi bana. Adam hem boxer hem pre. Takıyo . cinsel birlşme yok kan geliyo. Yanlış nerde :)

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zorlamışlar demek ki! Arkadaşın fiziki olarak hala bakire ama bence esas bakireliğinden eser kalmamış. Şimdi kendisini evleneceği insana temiz bir kızım diye böylece yutturacak. Bence, fiziki bakireliği bozulmuş olsaydı da başkasını kandırmak için bu yolu tercih etmeseydi. O zaman daha temiz bir kız olduğunu düşünürdüm. Bu bana göre onun kafasındaki bakireliğin bozulduğu anlamına gelir. Bence, iğrenç. Kim ne derse desin benim görüşüm bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• yanlış giyinik oldukları konusundaki doğruluk payında. hiç bir erkek ilişkide bile takmak istemediği prezervatifi sürtünürken takmaz. içine girmeden bu iş olmaz. ya da adam külotu yana açıp dalmıştır içine

0|0
    0|0
  • Arkadaşın özelini sana anlatmış demek. hımm

0|0
    0|0
    • Bunu yasayan sensin mi demek oluyo :D anlatti evet salya sumuk agliyodu telefnda

• o an olmamıştır belki :) başka bir seçenek göremiyorum ama 19 yaşında bir kız 33 yaşında adam ilginçmiş onları sevişirken hayal bile edemem :)

0|0
    0|0
  • en büyük yanlış senin bu soruyu sorman :D

0|0
    0|0
  • Yanlış olan tek bişey var o adam o kızı oracıkta nasıl bozamamış aklım sırrım ermiyo

0|0
    0|0
  • Pre pre pre yazmışın ya dedim kızın vajinasinda pire var :) kopmaya hazırlanıyordum saçma bişey çıktı :)

0|0
    0|0
  • yanlışı 19 yıl önce kızın ebesi yapmış...

0|0
    0|0
  • kanda akacak zamanı bulmuş

0|0
    0|0
  • adet olmaya başlamışıtr belki o an

0|0
    0|0
  • BElki sürtünmeden dolayı aşınma olmuştur. :D alev almamışlar iyiki :)

0|0
    0|0
  • Aşırı sürtünmeden kıvılcım çıkmış.

1|0
    0|0
  • Asjiri surtunme tahris olma

0|0
    0|0
  • iş sakat umarım o arkadaş sen değilsndr.d

0|0
    0|0
  • bence imkansiz bisi boxer prezervatif... kizlik bozulir mu... haydar dedeye sormak gerek

0|0
    0|0
  • tünele gırmıs bıraz

0|0
    0|0
  • bu sensın. bana kalırsa

0|0
    0|0
    • hayır benm zaten bir sevgilm var çok şükür böyle bir komiklikte yasamadık :D

• baskasının komıklıgını yazarak ne anlayablırsınkı bu ıste bır bıt yenıgı var.

• Ben onaşu ankardeş bozuldu bence bakire değilsn desem buna inanacak bir ruh halinde. ne oldugunu anlamaya calsyrm. ama yaşadıkları olay komik...

• bence bir vampir var :D ya da tahta kurusu ölmüş vücudunda :D:D

0|0
    0|0
  • Adam delmiş her şeyi.

0|0
    0|0
  • O kan değil vişne suyu kızım vişne suyu hadi yat uyu sen.

0|0
    0|0
  • Dedemlede fantaziye dusermiymis sor bakayim :D

0|0
    0|0
  • kız sulanınca adet kanıyla karışıp akmıştır

0|0
    0|0
    • Adet döneminde değilmis ama sacma değil mi regl kanı gelmesi

• orda kan kalmışsa sulanıp akmıştır işte

• çaktırmadan tünele girmiştir tren...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hemoglobin hormonu fişne fişne

0|0
    0|0
  • Korkmasın... Hala bakire

0|0
    0|0
  • ahah madem her şeyi yapmışlar girivereydi vajinaya yapbozlar da birleşeydi ne var yane ahah:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...