Benim kızlık zarım bozuldu mu ?

Lütfen bilen biri yazsın...

Geçen gün erkek arkadaşımla sevişiyorduk ama sadece ten teması vardı. Erkekarkadaşım bana sen bakire olamazsın çok ıslaksın dedi ve parmağı ile baktığında zar yok hissetmiyorum dedi. Penisini bir 4 santim felan soktu kan gelmedi. Benim kızlık zarım bozuldu mu ? Devlete gitsem muayne ederler mi ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir kereşu lafı çok salakça. acemi aptal sana yanlış cümleler sarfediyor. "çok ıslaksın" yahu bakire ıslanmaz mı. geri zekalı mı bu. o aptala de ki skene ve bartholin bezlerinin kanalı dışarıda içeride değil. yani vajina girişinde. ıslanmanın bekaretle ne alakası var. jinekolog bile elle her zarı kontrol edemez bakması gerek.

gelelim sana. sen bu tür denemeleri daha önce yaptınsa belki bozulmuştur. ya da esnek.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 4 cm yeterli bozulma için eğer esnek değilse.

0|0
    0|0
  • senin kızlık zarını parmağıyla nasıl bulmayı düşünüyor o kadar dışarda değildir adam resmen karektersizlik yapmış demekki bilinçsiz biri

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın çakallık yapmış..

Zar her zaman girişte olmayabilir. Bazen daha derinde olabiliyor. Her bekaret bozulmasında illa kan gelecek diye bir koşul da yok. Ama muane olsan fena olmaz. Bir Bayan Jinekoloğa gidip durumu öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kızım cidden çok safsın yaa sen bakireliğini nasıl veriyorsun ? artık öğrendin ki kızlık zarın esnek evlenincede kanama olmayacam o bahsettiği ıslaklık normal

0|0
    0|0
    • Esnk ise istediğmi yaşayabilir miyim

• normal de zr 2.5 ile 3 cm arasndadır ama sen 4 cm dıyorsn ya 4 cm deği de 2 cm girdiyse yani esnek oldugu kesin degıl.Sen yinede dikkat et

• gerçekten çok cahilce bir şey. yaptığınız erkek arkadaşın cahilinde cahilidir ya da seni bozmak için şeyatanın tekidir. kızlık zarın esnek yırtabilene aşk olsun.

0|0
    0|0
  • Afedersiniz ama biraz gerizekalısınız galiba?

Erkek arkadaşım dediğin adam yemiş seni "aa kızlık zarını hissetmiyorum" ayağına... sen yinede devlete git kontrol ettir ama birdaha erkek arkadaşının kontrol etmesine izin verme, adam bildiğin kızlık zarını bozmaya çalışmış

0|0
    0|0
  • zar esnek olabilir ama ne cesaret ki erkegin girmesjne izin veriyorsun anlayamadim siz bayanlar bazen cok cesaretli oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • esnekdır ıslanmanında bekaretle alakası yok ya parmagını soktugunde sikını daldrıdgnda bozulsa nolucaktı

0|0
    0|0
  • Kan yoksa zar bozulmaz esnektir belki zarin parmakladimi peki

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın Parmak ve Penisle muayene yapıp teşhişi koymuş bile, sen birde devleti uğraştırma.

1|0
    0|0
  • muayene ederler de.. sikortan var mı?

0|0
    0|0
    • Var

• Hesibak r mı

• evet bakar. yanına bir arkadaşını al ya da senden büyük bir ablayı...

• Islaklıkla alakası yok. Senin zarın esnek. Tamamı da girse, kan akmaz. Onun penisi ufak mı?

0|0
    0|0
    • Esnekse yırtılmaz mı

• Cidden mi

• Evet, istiyor musun içine almayı?

• sen bilmiyormusun bakire olup olmadığını...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...