3 ayda hayatım zindana döndü..

Selam arkadaşlar. Ben kenan 18 yaşında kimseye zararı olmayan kendi halinde birisiyim. Yazım uzun olacak ama lütfen bakın. Elimden geldiğince kısaltıcam. Bundan 3 ay önce ağrılarımdan dolayı hastaneye gittim ve akciğer kanseri olduğumu öğrendim. Onun yanı sıra birde en önemli damarımdan birisini hastalık sarmıştı ve eğer o damar alınmazsa 2 yıla kadar tüm kemiklerimi sarıcaktı ve yapacak birşey olmayacaktı. O damarı almaları lazım ve alınırsa da ameliyattan kalkma olasılığım %20 göstelirldi belgeler imzalandı tarih verildi. İlk aklıma gelen sevgilim oldu bunu söyleyemedim bana çok bağlıydı 9 aydır beraberdik. Sevgilim bana bu kadar bağlıyken bu kadar riskli bir ameliyata girmek istemedim. Çünkü çok ağır ve zor bir ameliyat olacaktı. Ne yapabilirim dedim. Ve onu kendimden soğutmaya karar verdim. Birisini bulup yakalanmayı düşündüm ama onu o osikolojiye sokmak istemedim. Kıyamadım. Hergün cinsel konulara girdim. Buluştuğumuzda eskisi gibi rümantik olmadım fazla her buluşmamızda illa cinsel birşeyler oldu. Zorla değildi tabi. Ama benden soğuması için yeterliydi. Kısa kesiyorum. Zamanla kendimden uzaklaştırmayı başardım. Soğuduğu halde kıyamadığı için ayrılmamış. Ameliyat zamanı yaklaşıyordu ve bunu duyunca ayrılmak mı istiyorsun dedim ağlayarak evet dedi. Sarılıp ağlayarak öpüşerek ayrıldık. Zaman zaman buluştuk buluştuğumuzda duygulandı hep ağladı çoğu zaman öpüştüğümüz oldu. Keşke sana inanabilsem bunu çok isterdim hep cinsellik üzerine geçti ilişkimiz. Birşeyler paylaşmadan 9 ay geçti diye ağladı. Ve sevgilimle ameliyat tarihini öğrenince buluşmak istedim sarılmak son kez. O gece eve bırakıeken öpüştük ağladı özledim dedi. Bana hala bağlıydı hala özlüyordu ve cinsel bölgemi onun cinsel bölgesine doğru ittirdim. Ve eve bıraktım. Soğuması lazımdı. O gece başkas birisine bir şans verdiğini öğrendim. Dünyam yıkıldı. O öldüğümde en azından eskisi kadar üzülmesin diye ondan vazgeçmek zorunda kaldım. Bilmiyordu tabi. Şu an başkası var ama pek sevmediğini söyledi onu hoşanıyor ama en azından boş değil. Ağzına sigaras sürmeyen kız içip içip bana seni seviyorum diye mesaj atar oldu. 1 buçuk ay geçti hala seni çok seviyorum diyo bana. Casnımdan can kopuyor diyo. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum beni sevdiğinden adım gibi eminim. Hala buluştuğumuzda öpüşüyoruz. Suratımı astığımda beni öpüyor. Yanımda şımarıyor. 2 gün öncede içmiş gene kokunu özledim sana sarılmamk içn kendimi zor tuttum falan diye.. O hastalığımdan dolayı soğuttuğumu bilmediği için. Seni çok seviyorum ölüyorum kokunu özledim ama sana gelemem biz olmuyoruz demişti. Dün gece herşeyi anlattım ve haftaya o ameliyata gireceğim. Anlattığımda ise bana beraberken koca bebeğim derdi hep lütfen sana birşey olmasın koca bebeğim seni çok seviyorum dedi. Eğer gidersen üşürüm hasta olurum dön bir yolunu bul ne olur geri gel hayatım dedi. Seni çok seviyorum aşkım dedi. Ne yapacağım bilmiyorum. Lütfen bana birşeyler söyleyin. Ne yapmam gerekiyor. Sevdiğinden asla şüphem yok. Hala aşkım diye konuşuyoruz.. ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm bence bu aşk devam etmeli kimbilir sen aşkınla hastalığı yenersin allah acil sifalar versin sana kardeşim ama o kızı bırakma derim seni cok sevio sende öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ne olursa olsun o kızı bırakma senın yanında olmasına ızın ver morel vermesıne ızın ver o amelıyattanda sag cıkarsın bak benı böyle bır kız sevecek varya dunya degıl kaınat degıl ahıret şait olur aşkıma ınan bana ! ınan bbırakma bu askı ne olursa olsun !

0|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme, inşallah iyileşirsin. Moralini bozma, her şey iyi olacaktır

0|0
    0|0
  • gün doğmadan neler doğar sen bir ameliyatını ol bakalım. umudunu kaybetme ameliyattan sonra kaldığınız yerden başlarsınız canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...