Kapat

Sevdiğiniz kızın ya da erkeğin bakire ya da bakir olup olmaması önemli mi?

takılmalik değilde ciddi Bir ilişki için hatta belki evliliğe varabile bir ilişki için bekarete önem veriyor musunuzyoksa benden öncesi beni ilgilendirmez diyenlerden misiniz? Soru her iki cins için de geçerli.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• "Kötü kadınlar ve kötü sözler, kötü

erkeklere; kötü erkekler, kötü

kadınlara ve sözlere; temiz kadınlar

ve temiz kelimeler temiz

erkeklere; temiz erkekler de temiz

kadınlara ve temiz sözlere

yakışır." (Nur suresi, 26. ayet)

Tevbe edende tertemiz oluyor zaten

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Önemli.

Bu konuda kadınlar çok tepki gösteriyorlar haklı oldukları yönlerde var haksız oldukları yönlerde.

Haklı oldukları yönler: Eğer bakire iseler bakir erkek beklemeleri çok doğal.Bakir olmayıpta bakire eş isteyen erkeklere tepki göstermelerinde sonuna kadar haklılar.

Haksız oldukları yönler:

Erkeklere bir soru yöneltildiğinde önce kadınlar atlıyor savunmaya geçiyor.Örneğin bu soru,sadece erkeklere sorulmuş olsaydı kadınlar atlar önemli değil derlerdi.

Peki ozaman şunu sormak gerekirdi soru erkeklere mi soruldu kadınlara mı?

Sizin ne düşündüğünüz soruldu mu?

Kadınların bu konularda erkeklere yerine konuşuyorlar.Peki daha önce kaç kere erkek oldunuzda bizim yerimize ahkam keser karar verir hale geldiniz ?

Eğer erkek olmayı penisten,yataktan ibaret sanıyorsanız çok zavallısınız derim.

Erkek gibi yaşamıyor erkek gibi hissetmiyorsunuz ama erkeklerin yerine konuşuyorsunuz.Çok ironik.

Yaratıcı kadınlara bunu süs için vermediyse.Bir bildiği var demekki.

Bakirelik benim için çok önemlidir evlilik dışında bakireliği bozulmuş kadın kolay ulaşılabilinir,harcanabilir değersizdir benim gözümde.

Kendini koruyan,sakınan kadın ise başımın tacıdır.

İstediğiniz kadar tepki gösterin herkesin fikri kendinedir.İyi günler dilerim.

Yazan: bay geri kafalı,bay uçkur düşkünü.

0|1
    0|0
    • sizin yerinize cevap vermiyorlar sadece erkegin bakir olup olmaması hakkında Bir şeyler söylüyorlar

• Tam okudum sadece orasına cevap verdim çünkü Geri kalan da katılıyorum size :)

• önemli .

0|1
    0|0
  • olursa iyi olur tabıkı

0|0
    0|0
  • ewet önem veriyorum ki bu yaşıma kadar bakirim eğer bakire eş istiyorsam kendım de bakir olmalıyım

1|1
    0|0
  • ben önem vermiyorum cinsellik konusunda kadın da erkek de eşittir..

0|0
    0|1
  • bakirelik önemli.

0|1
    0|0
  • eski zamanlarda olsaydı önemserdim ama bu zamanda önemseyenlere deli gözü ile bakıp özellikle hemcinslerime şu soruyu sormadan edemiyorum...kızlık zarı var tamam.ya kulak zarı yırtılmışsa?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakir olması çok da önemli değil..Aksine, erkeğin , kadını ve ruhunu anlaması açısından biraz tecrübeli olması gerekiyor bence..

0|0
    0|0
  • Onemli.

ben bakireyim elime erkek eli degmemis evlendigim adamda bakir olmicak .

Yok oyle bir dunya .

buyuk konismiyim gine sevdikten sonra o kadar onemlide değil gibi

ona karsi bakis acim degisim o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...