Eşime cinsel ilişkide sürekli komut vermek zorunda kalıyorum. Sizde yönlendirirmsiniz?

arkadaşlar eşime cinsel ilişkide sürekli komut vermek zorunda kalıyorum , az aşağıya az yukarıya az sola diye bir türlü yerini tuturamıyoruz ... sizinde başınıza böyle olaylar geliyormu d: ve lütfen eşinde iş filan demeyin çünki ben eşime bakire o bana bakir geldi yani bende önce başkalarinda tecrübelenmesini hiç istemezdim sorum sadece başiniza böyle komik olaylar geliyormu .d?

Güncellemeler:

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• sağ yap topla topla topla, bu ne la muavin gibi :D

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• arkadşım az aşağısı yukarısımı var bu işin adam ın alet sertleşmiyormu veya vajinaya girince sen acı çektiğinden dolayımı böyle komutlar veriyorsun ?

hiç bir şey bilmeyen adam bile 3 ayda ne yapılr ne eidilir öğrenir yanii

sorun olmuş işte burada soru açtığına göre rahatsızsın durumdan

0|0
    1|0
    • sertlesio gayet net

• bulduramıo yerini

• kardeşim nasıl bulduramıyor yaa 1 olur 2 olur süreklimi bulduramıyor senin rahatsızlığın neyyy yaniii iyi bir cinsel hayatının olmamasımı _

• 1- Bütün pozisyonları netten bul , baskısını al

2- her pozisyonu kes tek parca haline getir burustur

3- Hepsini burusturulmus olarak bir kaseye topla

4- cebinin alarmını kur , her 10 dakikada bir calsın ,calınca da o bir kagıt alsın pozisyon gorsun

5- Tombala pozisyona sen de katıl

bitti.

0|0
    0|0
  • başlar olur böyle şeyler zamanla öğrenir idare et biraz :)

ne zaman evlendiniz ?

1|0
    0|0
    • 3 ay

• tabi canım o çok önmli :)

• yani önemli olan da o zaten zamanla öğrenirsiniz :) hard, soft vs.. :)

• Kumanda her zaman benim elimde olur, bir kadına kumanda teslim etmem...

0|0
    0|0
  • cinsel ilişki esnasında konuşmak her zaman iyidir , bu komut olsun ve ya başka bir şey , asıl olan bokunu çıkarmamak , her dakika sağa sola olmaz , bırak adam görevini yapsın , evet bizde de arada böyle olur , bazıları rahatsız olsa dahi konuşmaya çekiniyor ama şimdi onu da etkilemeyim falan diyenler var , senin yaptığın çok doğru komik de değil çok doğal , eşine biraz zaman tanı , sen komut ver , o seni ve seksi tanısın , yakın zamanda kendi kendine görevi tamamlayabilecek duruma gelir

0|0
    0|0
  • hahaha kızma ama sen komut veriyorum diyince aklıma askerlik geldi.düşünsene bacak omza rahat ol hadi şimdi şuraya ...o anın verdiği bir heyecanla ve hareretle bazan penis yanlış yere gidebilir bunu diyorsan normal bişey yani düşünsene zevkin doruklarına çıkmışsın alet taş gibi ama yerini kaçırabilir bana gayet normal geldi.hem siz bayanlar yatakta yönetmeyi sevmezmisiniz ki ?

0|0
    0|0
    • bu safadan sonrası sıkıo çok

• ilişki esnasında konuşma olmazsa daha ii olur. Çünkü konuşma konsantrasyonu bozuyor. Buda hiç hoş olmayan bir durum. birazda ellerinizi kullanmayı denemelisiniz.

0|0
    0|0
  • olur.. bakırelıkle alakası tam olarak yok yanı baskı uygulanacak noktalar kadından kadına yarım santıme kadar degısıo... bır muddet sonra komut vermene gerek kalmaz =)

0|0
    0|0
  • Acemi anlaşilan eşin...;)

0|0
    0|0
  • olsun ne olacak sonunda bulur mu hedefi hedefin içinde nasıl sen ona bak

0|0
    0|0
  • Belki de hükmedilmeyi sevdiği için, bilmiyor rolü yapıyordur.

0|0
    0|0
  • yok eşimle biz genelde uyumluyuz artık ne istediğimizi biliyoruz :)

0|0
    0|0
  • iyi işte dedigini yapıyorsa sorun yok:=)

0|0
    0|0
  • kendisi yolunu bulur derler.eskiler benimki buluyo mesela.bide yanlış tarif etme sakın işeme yerine falan denk gelir :Dconta yakarsın.öyle saga sola neymiş o ya zor iş valla.ben o işten hiç bişey anlamam kocan nasıl anlıyo ya hiç yapmayın daha iyi bence adama yazık yaaa.

0|0
    0|0
  • sen onu bir otobüs firmasına götürüp mavin olarka veriyosun sonra istifa ettirip ömürlük kullanıyosun

0|0
    1|0
  • evliliğimizin ilk günlerinde çok olmuştu:) çook gülmüştük:)

1|0
    0|0
  • Evet bende aynen öyleyim ama ben eşime tarif ediyorum şöyle yap böyle yap diye gerçi benim durumumda ondan fazla değil ama :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...