Kocamın bitmek bilmeyen prezervatifleri..

evlendik evleneli.. hiç prezervatif kullanmadık.. bir kere almıştık beğenmedik ben onu çöpe attım bimden almıştım hatta. dün eşim prezervatife boşalmak istiyrm deyip başka marka prezervatif getirdi nerden buldun bunu dedim almıştık ya dedi.. halbuki hatrliyorum lets marka almıştık bu okeydi üstüne gittim nerden buldun bunu diye. dayımdan çaldım dedi. ama uyuyamıyorum acaba aldatılıyormuyum? nasıl öğrenebilirimki?

birde bu soruyu aşk bölümünemi açmam lazımdı?

prezervatif var diye buraya açtım

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• nelerle uğraşıyoruzz ya boşan sevmek bu değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim Cüzdanım da her zaman 2 tane olur, arkadaşım istediği zaman veririm mesela öyle düşün bir de :) Aldaltmıyordur için ferah olsun :)

0|0
    0|0
  • durumu eşine belli etmeden araştır bence doğruluğunu ispat edemeyeceğin bir sebepten eşinle karşı karşıya gelmen hiç iyi olmaz senin için biz buradan ne söylesek boş arkadaşım

0|0
    0|0
  • aldatma ihtimali var

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman hiçbirseyden emin olamazsın

0|0
    0|0
  • ola bilir canım maalesef

0|0
    0|0
  • dayımdan çaldı demek nasıl bişey ya bu çoçukmuki kendi prezervantif alamıyormu

0|0
    0|0
  • Geçmiş Olsun :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş Olsun Canım :)

0|0
    0|0
  • bune zihniyet karıya bak kocaya bakkk oyyy oyyyy :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeş, eşime sordum dedi ki, hiç bir erkek zevk için prezervatif kullanmaz. Kullanmak istediyse mecbur kalmıştır. Eğer bir hayat kadınıyla ilişkiye girdi ve prezervatif yırtıldıysa, her ihtimale karşı karısına hastalık bulaştırmamak için prezervatif kullanmak istemiş olabilir dedi.

Yanılıyor da olabilir tabii, belki de günahını alıyoruz.

Bence yine de bir test yaptırın :(

0|0
    0|0
  • Onu bosalirken anlayabilirsin kivamina ve fazlalıgna göre

0|0
    0|0
    • nasıl ayrıntılı yazarmısın

• Mastta yapiyo olablr bilemem ama mesela ne kdr surede bir iliskiye giriyosunuz spermi çok mu geliyo az mi ve koyu kivamlimi yoksa zevk suyu gibi mi ama bunlari ilk once bunlardan suphelenmeden onceki boşalmalrla karşılaştır

• Yanlış bilgilendirmede bulunup bayanın kafasını daha da fazla karıştırmayın. Prezervatife karşı bir bayan iseniz sizden marketten aldığını söyleyemiyor olabilir. Her doğruda bir yalana ramayın; belkide dürüst bir cevaptır.

Yükleniyor...