Kızlık zarını dikebilecek tanıdığınız bir doktor var mı acaba?

Kızlık zarını dikebilecek tanıdığınız bir doktor var mı acaba?Kendim icin degil.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• zaten günaha girdin birde diktirip eş olacak adayında tüm günahlarını alma bırak diktirme onu bu duruma getirmeden önce düşünseydin şimdi kimseyi kandırma ve bu haline alış

5|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu soruyu gizliye açık yapsaydın çok komik ve ilginç cevaplar gelirdi..tanıdık olmasına gerek var mı git hastaneye orda tanış doktorla..

0|0
    1|0
  • Bozdur bozdur,diktir..Diktirecek madem,ne diye bozduruyor? Bozdurdun,tekrar neden diktiriyon..Bunun bir orta yolu olmalı..

1|2
    0|0
  • düşünsene diktirsen bile ruhun bakire değil bunu herkes için söylüyorum yaptığınızın arkasında dursanıza..sizi öyle kabul etsin eden kişi..söliceklerim bu kadar...

2|1
    0|0
    • saçmalayıp durma beni de sinir etme sana dusuncelerini sormadım tanıdık doktor bılıyor musun dedim

• Sezo yorumlarına hastayım abicim :D

• saoll dehdeh :))

• var

0|0
    0|0
  • hayır ama sen gidip hastanede tanışabilirsin zaten burda saçma cevap verecek kişilerle uğraşma bence

1|0
    0|1
  • çok tanıdıklarım var hemen ajandama bakıcam

1|2
    0|1
    • Hhahaa vay nuri abimiz burda hemen cevaplayacaaa soruları iyi biliyo way :D

• bozana sor bize niye soruyon. Ha birde lazerle diktir anlaşılmıyor.

0|0
    0|0
  • off diktirmeyin ya yazık değilmi adama ya bakirse ALLAH böyle kızlardan korusun herkesi

0|2
    0|0
  • açılın. ben doktorum:D:D

1|1
    0|0
  • haydar dümene yaz saydın şimdiye dikilmişti :)

0|0
    0|0
  • kzlık zarı dikilse bile 2 güne gene yırtılıyor

0|0
    0|0
  • fransa diplomalı terzi var uyarmı ? bidaha cinselliği düşünemez işinin ehli bi adam ?

0|0
    0|0
  • Şu meşhur bir arkadaşım ekolü mü yoksa

0|0
    0|0
  • özel hastaneye git parasıyla değilmi dikerler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• inşallah yoktur dikmezler...! madem bozdurdu niye diktiriyorr evleneceği erkeği kandırmak için. ruhu f... bedeni bakire olsa ne olcakk

1|2
    0|0
    • daha bozdurmadı ki:)eger bozdurursa diye önlem alıyor.aile meseleleri

• aynenn öylee önüne gelenle düşüp kalkıyorlar sonrada diktiriyorlar yazık bunları alan erkeğe

• halal gıı sana keşke herkes enin gorusune sahıp olsa.

• Bozdurmadan önce düşünüceksiniz onu.

0|2
    1|0
  • diktirmede önce cinselige doysun nasilsa evlenince kocasi onu aldatacak

Cinsellik iki bedeni Birleştirir, Aşk ise 2 ruhu birleştirir.

2|0
    1|4
    • kocası onu aldatıcak derken ? nerden biliyosun ? bilmiyorum evlimisin ama inş kocanda seni aldatır ama evliysen ama evlenince ;)

• firsat kalmiyo icip siziyo aldatan ben olurum

• Offf siz hala oradamısız , özelden mesaj atta bu işin çözümünü sana anlatayım , ne diktirmesi be ya :)) burada söylerim ama reklama girer.

0|0
    0|0
  • İnternetten aratınca çok çıkıyor ama sağlık konusunda hele böyle bir konuda yaptıran kişiler bulmak iyi bir araştırma yapmak gerekit diye düşünüyorum. Ben yaptırmam o ayrı mesele. Sağlığım herşeyden daha önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...